GTO!

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]
Zablokowany
Dragonik
Status: Offline

GTO!

Post autor: Dragonik » pn lip 14, 2003 9:01 pm

Hahaha.. Będzie GTO (Great Teacher Onizuka) w Mangamixie! Jeee!! Ja to też chce w tomikach! :lol:

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » wt lip 15, 2003 8:24 am

Jeśli komiks nie dorobi się jakiejś miażdżącej konkurencji, to raczej na pewno wyjdzie książkowo... Chyba że gusta ogółu czytelniczego będą się drastycznie różnić od moich. Szkoda by było, gdyby taka dobra seria przepadła. ;)

if

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » wt lip 15, 2003 1:52 pm

A ile GTO ma tomów?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt lip 15, 2003 2:00 pm

Z tego co mi wiadomo to 25 -_-'
Jak wydzie w tomikach to się będzie latami ciągnąć...

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » wt lip 15, 2003 3:26 pm

Wybaczcie mi, znawcy tematu, ale jestem nie doinformowany w tej materii... o czym jest właściwie GTO i gdzie można znaleźć jakieś ciekawe strony o GTO? Wszyscy tutaj chwalą ten tytuł, a ja nic o nim nie wiem (oprócz tego, że to podobno bardzo dobra manga). Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat :] .

Levini
Status: Offline

Post autor: Levini » wt lip 15, 2003 5:55 pm

GonZo pisze:Wybaczcie mi, znawcy tematu, ale jestem nie doinformowany w tej materii... o czym jest właściwie GTO i gdzie można znaleźć jakieś ciekawe strony o GTO? Wszyscy tutaj chwalą ten tytuł, a ja nic o nim nie wiem (oprócz tego, że to podobno bardzo dobra manga). Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat :] .
może cie to pocieszy ale ja też nic nie wiem =D

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt lip 15, 2003 8:29 pm

Ja do tej pory szukałem skanów, ale skoro ma wyjść po polsku to chyba sobie daruję.

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » czw lip 17, 2003 4:07 pm

a ja kiedys mialam pare scanow GTO i szczerze nie przyciagnelo mnie to jakos :/ ..... zobaczymy moze MM to odmieni ?

Akudie
Status: Offline

Post autor: Akudie » czw lip 17, 2003 6:44 pm

Musze przyznac ze nigdy nie mialam prawdziwej stycznosci z ta manga.
Tylko czytalam rozne recenzje, ogladalam grafiki, podobnie jak Gonzo chcialam szukac skanow.
Z tego powodu ciesze sie na jej premiere w MM, mam nadzieje ze mnie nie rozczaruje...
Mysle ze przygoda z GTO bedzie ciekawym doswiadczeniem :)
A suivre...

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » czw lip 17, 2003 8:06 pm

A ja mam skany chyba z 15 rozdzialow, ale nie chce mi sie psuc zabawy :P Kurde, jesli przez GTO nie wydadza PK to sie niezle wkurwie...:(

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw lip 17, 2003 8:18 pm

Pasuzuko pisze:Kurde, jesli przez GTO nie wydadza PK to sie niezle wkurwie...:(
GTO nie znam (tylko troche o tym slyszalem). ale podzielam twoje zdanie :evil: :twisted:

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » czw lip 17, 2003 8:27 pm

Pasuzuko pisze:A ja mam skany chyba z 15 rozdzialow, ale nie chce mi sie psuc zabawy :P Kurde, jesli przez GTO nie wydadza PK to sie niezle wkurwie...:(
No to fajno, ale czy musisz rzucać mięsem?

mysle ze skoro nie rzuca tym miesem w kogos/ nie rzuca nim za duzo to mozna jej to wybaczyc - kuso

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn lip 28, 2003 6:10 pm

nyo poniewaz jest juz drugi taki temat z wieksza iloscia postow i ankieta postanowilem zamknac ten temacik. sadze ze po jakims czasie ulegnie on kasacji...

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości