Tokyo Ghoul #14

Miejsce do dyskusji o tokijskich gulach/ghoulach/ghulach/żulach (jak kto woli)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2787
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Tokyo Ghoul #14

Post autor: Łukasz.T » pn maja 22, 2017 4:03 pm

Obrazek
Premiera ostatniego tomu już 15 czerwca.
Ostatnio zmieniony pn maja 22, 2017 10:05 pm przez Łukasz.T, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » pn maja 22, 2017 4:17 pm

Obwoluta mega :o Po ostatnim tomie i podejmę decyzję czy brać się od razu za TG:re czy trochę poczekać.

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » pn maja 22, 2017 6:01 pm

Obwoluta faktycznie konkretna. Rzeczony tom, jak i 7. mają według mnie najlepsze obwoluty :D . Tuż za nimi tom 12.
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Zugai.
Adept
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 03, 2017 11:57 pm
Status: Offline

Post autor: Zugai. » pn maja 22, 2017 7:36 pm

Jakoś tak nie mogłem sobie zwizualizować czternastki z polskim logo, ale wyszło miodnie :). Moje ulubione to zdecydowanie 12, 9 i 14 ale czekam na Re. Tamtejsze biją okładki z pierwszej serii na głowę.

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » ndz cze 18, 2017 4:50 pm

Okładka chyba jedna z moich ulubionych, podoba mi się jak wybrnęli z umieszczeniem loga w polskiej wersji. Wczoraj skończyłam czytać serię iii...
[spoiler]Wszystko było fajnie, pięknie. Plotwist z Sowami był ciekawy, tylko to zakończenie... Wiem,
że jest kontynuacja, ale takiego mindfucka się nie spodziewałam. Właściwie to nie wiem co się tam działo od połowy tomu. Czy ktoś mi powie czy sytuacja się wyjaśnia w RE?[/spoiler]

Marc
Posty: 35
Rejestracja: czw lut 25, 2016 7:31 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Marc » ndz cze 18, 2017 5:02 pm

Ishy pisze:Okładka chyba jedna z moich ulubionych, podoba mi się jak wybrnęli z umieszczeniem loga w polskiej wersji. Wczoraj skończyłam czytać serię iii...
[spoiler]Wszystko było fajnie, pięknie. Plotwist z Sowami był ciekawy, tylko to zakończenie... Wiem,
że jest kontynuacja, ale takiego mindfucka się nie spodziewałam. Właściwie to nie wiem co się tam działo od połowy tomu. Czy ktoś mi powie czy sytuacja się wyjaśnia w RE?[/spoiler]
mogę spróbować wytłumaczyć, tylko powiedz, co najbardziej cię nurtuje. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Tokyo Ghoul"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość