Tokyo Ghoul # 1

Miejsce do dyskusji o tokijskich gulach/ghoulach/ghulach/żulach (jak kto woli)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Tokyo Ghoul # 1

Post autor: Ame » wt mar 17, 2015 7:58 pm

Obrazek
Planowana premiera już 15 kwietnia 2015.
Drugą sprawą jest kwestia tłumaczenia. Biorąc pod uwagę przeprowadzoną przez nas ostatnio ankietę postanowiliśmy pozostawić termin „kagune” w oryginale.
Startujemy z konkursem literackim Tokyo Ghoul, aby wziąć w nim udział należy… napisać bardzo krótką historię utrzymaną w konwencji horroru. I mówiąc „bardzo krótką” naprawdę chodzi nam o coś mega krótkiego, np. o coś takiego: „Ostatni człowiek na ziemi siedział w sam w swoim pokoju, gdy nagle usłyszał pukanie do drzwi” Łapiecie, o co nam chodzi? Jeśli tak, to czekamy na maile od Was, możecie je wysyłać na adres konkurs@waneko.pl do 10 kwietnia, ogłoszenie wyników nastąpi zaś 11-12 kwietnia. Zostaje jeszcze oczywiście kwestia nagród: trzy najlepsze opowiadania nagrodzimy przedpłatami na 1 tom tej mangi.

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » wt mar 17, 2015 8:15 pm

Ładnie obwoluty *A* Bardzo podoba mi się (bardzo, bardzo, aż mega)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » wt mar 17, 2015 9:28 pm

Bardzo w sumie podoba mi się ta obwoluta. Mangi nie zamierzam kupić i tak, i to nie ze względu na kagune a na to, ze po prostu nie moje klimaty, ale i tak mi się podoba, zwłaszcza główna strona z tytułem :wink:
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr maja 06, 2015 9:06 pm

Opublikowaliśmy dziś na Tanuki recenzję pierwszego tomu Tokyo Ghoul.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Tokyo Ghoul"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość