Tokyo Ghoul

Miejsce do dyskusji o tokijskich gulach/ghoulach/ghulach/żulach (jak kto woli)

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
88
55%
Nie
45
28%
Może
26
16%
 
Liczba głosów: 159

bastek66
Adept
Posty: 144
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 5:16 pm
Status: Offline

Post autor: bastek66 » sob wrz 13, 2014 12:14 am

Biedny Kaneki, jak Ishida mógł...

Rabbit D
Status: Offline

Post autor: Rabbit D » sob wrz 13, 2014 12:19 am

Fani pisze:Manga oficjalnie kończy się na 14 tomikach.
Nieźle, spodziewałem się jakiegoś tasiemca, a 14 to nie tak dużo.

Awatar użytkownika
ageha
Adept
Posty: 161
Rejestracja: śr wrz 18, 2013 1:25 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: ageha » sob wrz 13, 2014 12:46 am

Tia, kończy się i to jak :shock: Nie wiem, czy nadal jestem zainteresowana kupnem tej mangi, muszę się chyba najpierw oswoić z tym, co na koniec zaserwował nam autor...

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » sob wrz 13, 2014 1:33 am

Skoro się kończy to zapytam- jak się ma anime do mangi? Słyszałem, że sporo omijają i pędzą jak Pendolino. Z ekranizacją całości się pewnie nie wyrobią skoro ma być 12 odcinków, ale ciekawi mnie jaka część mangi jest zekranizowana.

Awatar użytkownika
ageha
Adept
Posty: 161
Rejestracja: śr wrz 18, 2013 1:25 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: ageha » sob wrz 13, 2014 2:02 am

Mhm, anime jest strasznie słabe. Ostro okroili mangę i chyba zapomnieli wyłączyć przycisk szybkiego przewijania do przodu, a z głównego bohater zrobili bezmózgie popychadło. Na dzień dzisiejszy anime jest chyba na około 60-tym rozdziale mangi jeśli się nie mylę, a wszystkich jest 143.

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » sob wrz 13, 2014 10:51 am

14 tomów..? Kurczę. A myślałam, że się tym nie zainteresuję w najbliższym czasie :| A jednak... Kusi. Mocno. Tym bardziej, że anime mi się podoba, a jeśli manga jest nawet lepsza, to TAK, jak najbardziej bym się w tą serię zaopatrzyła. Najlepiej jakby była w większym formacie, bo ilustracje ma naprawdę fajne z tego co widzę :P
Obrazek

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » sob wrz 13, 2014 2:02 pm

Jasne, że bym kupiła, ale ta manga nie jest na szczycie listy must have. Najpierw wydajcie Bakumana czy Magi, a potem można o niej pomyśleć :3

MephDepth
Status: Offline

Post autor: MephDepth » ndz wrz 14, 2014 11:45 am

Tytuł właśnie skończyłam czytać. A jako, że go zakończono, to prawdopodobieństwo wydania TG wzrasta.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » ndz wrz 14, 2014 11:52 am

Ja bym kupiła, chociaż trochę nie podobają mi się okładki, ale kupiłabym :) bardzo fajny pomysł na fabułę itp :)

MephDepth
Status: Offline

Post autor: MephDepth » ndz wrz 14, 2014 12:16 pm

Mnie tam okładki się bardzo podobają :D
Zaś co do fabuły.. Niektóre wątki widziałam też w innych tytułach, jednak autor świetnie ukazuje emocje bohaterów i klimat. Otwarte zakończenie pozostawia nas nienasyconych (przynajmniej mnie).

l33
Status: Offline

Post autor: l33 » ndz wrz 14, 2014 7:05 pm

O, skończyło się na 14 tomach - nieźle. Wcześniej byłam zainteresowana, ale bałam się tasiemca, a tak to jestem całym sercem za :D Opis, okładki i przeczytany pierwszy tom spowodowały moje zainteresowanie tym :D

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » pn wrz 15, 2014 6:33 pm

Hmm, w sumie brzmi ciekawie no i tylko 14 tomów, to nie tak dużo. Ale najpierw wolałabym takie Blood Lad czy Higurashi :mrgreen: Ale jestem na może, gdyby mieli wydawać a akurat nie kupowałabym zbyt wiele serii to możliwe że bym nabyła :3

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 5:30 pm

Oglądam anime i czytam mangę w internecie. Tytuł mi się podoba, a nic nie przebije posiadania własnego tomiku ^^ Jestem zdecydowanie na tak.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pt wrz 19, 2014 4:09 pm

Ostatnio zmieniony pt wrz 19, 2014 4:34 pm przez Marei, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt wrz 19, 2014 4:13 pm

Manga naprawdę mi się podoba ale anime tak spartaczyli że szkoda gadać, wątki nie są chronologicznie poskładane z manga i nie ma tego czegoś w anime co jest w mandze. Co nie zmienia faktu że bardzo chętnie zobaczę tę mangę na Polskim rynku. Drugi sezon pewnie obejrzę i mam nadzieje że będzie lepszy. choć jakoś w to wątpie ale co tam :P
Obrazek

Awatar użytkownika
ageha
Adept
Posty: 161
Rejestracja: śr wrz 18, 2013 1:25 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: ageha » pt wrz 19, 2014 4:27 pm

Też wątpię, żeby drugi sezon był lepszy, sporo rzeczy będą musieli pominąć bo nie uwzględnili ich w pierwszym sezonie. Ale zapewne nawet bez specjalnego skupiania się na fabule wielu będzie się podobała zmiana na badass Kanekiego, a jeśli anime skończy się tak jak manga, to fandom znów zatrzęsie się w posadach :D

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » pt wrz 19, 2014 6:31 pm

Już się nie mogę doczekać :D Niech jeszcze ktoś wyda tę mangę w międzyczasie, to będzie cud-miód i orzeszki w karmelu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob wrz 20, 2014 11:23 am

Nie pamiętam co zaznaczyłam w ankiecie #-o. Pewnie na pewno nie uwzględniłam opcji "tak",a teraz po przeczytaniu 35 rozdziałów.Okazuje się,że manga jest nawet niezła.Nie wiem czy bym kupiła,ponieważ dupy nie urywa,ale jest już warta uwagi i niektórzy zaciekawili mnie o zakończeniu :P .Na pewno teraz jej bym nie kupiła,bo i tak zbieram za dużo serii,ale może gdyby się coś zwolniło to bym się zastanawiała nad tą mangą.

Kuppuru
Status: Offline

Post autor: Kuppuru » ndz wrz 21, 2014 3:32 pm

Tak. Tym bardziej, że jest zakończone. <3 Anime mnie tak zaciekawiło, że może skanlacje przeczytam, ale wolałaby, wydanie papierowe. :P

Asmita
Status: Offline

Post autor: Asmita » ndz wrz 21, 2014 9:01 pm

Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego seria cieszy się tak wielką popularnością. Jakkolwiek fabuła jest udana, tak postacie są bardzo irytujące, może z wyjątkiem Uta. Według mnie Tokyo Ghul jest średniakiem i jest mi szczerze obojętne, czy ktoś zainteresuje się tym tytułem, dlatego mój głos poszedł na "może".

Zablokowany

Wróć do „"Tokyo Ghoul"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość