Tokyo Ghoul

Miejsce do dyskusji o tokijskich gulach/ghoulach/ghulach/żulach (jak kto woli)

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
88
55%
Nie
45
28%
Może
26
16%
 
Liczba głosów: 159

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pn sty 12, 2015 9:27 pm

Nie jestem zainteresowana tym tytułem.
Nawet jeśli manga jest lepsza od anime, to i tak nic mnie już nie przekona do tej serii. Wyjątkowo kiepska kreacja postaci, przynajmniej głównych (właściwie to nikogo nie lubię), a przemiana Kanekiego zdecydowanie za szybka. Nie przekonała mnie "argumentacja" autorów. To wszystko składa się na nie.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Clair
Status: Offline

Post autor: Clair » pn sty 12, 2015 10:29 pm

Tak za Kafkę, wiarygodną przemianę bohatera (chociaż i tak powinien skończyć w jakiejś sportówce - Kaneki protection squad >>), świetnie poprowadzoną intrygę, nawiązania do tarota przez które na każdej stronie szukam liczb (ho ho ho, w TG jest naprawdę dużo symboliki), oraz TRAGEDIĘ. Naprawdę dawno nie czytałam tytułu, który byłby prawdziwą tragedią, jeśli chodzi o mangi, a przez Ishidę Sui mam traumatyczne przeżycia z walizkami.Przeczytałam wszystko, co się dało, nawet będąc w Belgii kupiłam trzy pierwsze tomy i jeśli ta manga zostanie wydana w Polsce, jestem pewna, że uzupełnię moją kolekcję. Na razie zapoznaję się z TG:re i przyznam, że się nie zawiodłam, w końcu wraca tyle znajomych twarzy! j-j

KwazaR
Status: Offline

Post autor: KwazaR » pt sty 16, 2015 9:03 pm

Manga jest genialna. Przegoniła w rankingach wiele weteranów, którzy utrzymywali się prawie na samym szczycie przez bardzo długi czas i to nie bez powodu. Szybko stała się moją ulubioną mangą i jeśli ją wydacie to bez zastanowienia biorę pre-order :D

Reira20
Status: Offline

Post autor: Reira20 » ndz sty 18, 2015 9:27 pm

DarkNighty pisze:Nie jestem zainteresowana tym tytułem.
Nawet jeśli manga jest lepsza od anime, to i tak nic mnie już nie przekona do tej serii. Wyjątkowo kiepska kreacja postaci, przynajmniej głównych (właściwie to nikogo nie lubię), a przemiana Kanekiego zdecydowanie za szybka. Nie przekonała mnie "argumentacja" autorów. To wszystko składa się na nie.
Zgadzam się w 100%.

Shiruuu
Status: Offline

Post autor: Shiruuu » wt sty 20, 2015 4:46 pm

Czytałam przed wydawaniem anime, średnie, na pewno nie kupię. Jest TYLE lepszych mang, naprawdę nie rozumiem popularności tego tytułu. Ech... :D

Zablokowany

Wróć do „"Tokyo Ghoul"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość