Tokyo Ghoul

Miejsce do dyskusji o tokijskich gulach/ghoulach/ghulach/żulach (jak kto woli)

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
88
55%
Nie
45
28%
Może
26
16%

Liczba głosów: 159

Awatar użytkownika
DarkNighty
Fanatyk
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pn sty 12, 2015 9:27 pm

Nie jestem zainteresowana tym tytułem.
Nawet jeśli manga jest lepsza od anime, to i tak nic mnie już nie przekona do tej serii. Wyjątkowo kiepska kreacja postaci, przynajmniej głównych (właściwie to nikogo nie lubię), a przemiana Kanekiego zdecydowanie za szybka. Nie przekonała mnie "argumentacja" autorów. To wszystko składa się na nie.
Skip Beat!, Cat Street, Magi: Sinbad no Bouken, ACCA, Last Game, One Outs, Hikaru no Go
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), Taiyou no Ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Clair

Post autor: Clair » pn sty 12, 2015 10:29 pm

Tak za Kafkę, wiarygodną przemianę bohatera (chociaż i tak powinien skończyć w jakiejś sportówce - Kaneki protection squad >>), świetnie poprowadzoną intrygę, nawiązania do tarota przez które na każdej stronie szukam liczb (ho ho ho, w TG jest naprawdę dużo symboliki), oraz TRAGEDIĘ. Naprawdę dawno nie czytałam tytułu, który byłby prawdziwą tragedią, jeśli chodzi o mangi, a przez Ishidę Sui mam traumatyczne przeżycia z walizkami.Przeczytałam wszystko, co się dało, nawet będąc w Belgii kupiłam trzy pierwsze tomy i jeśli ta manga zostanie wydana w Polsce, jestem pewna, że uzupełnię moją kolekcję. Na razie zapoznaję się z TG:re i przyznam, że się nie zawiodłam, w końcu wraca tyle znajomych twarzy! j-j

KwazaR

Post autor: KwazaR » pt sty 16, 2015 9:03 pm

Manga jest genialna. Przegoniła w rankingach wiele weteranów, którzy utrzymywali się prawie na samym szczycie przez bardzo długi czas i to nie bez powodu. Szybko stała się moją ulubioną mangą i jeśli ją wydacie to bez zastanowienia biorę pre-order :D

Reira20
Adept

Post autor: Reira20 » ndz sty 18, 2015 9:27 pm

DarkNighty pisze:Nie jestem zainteresowana tym tytułem.
Nawet jeśli manga jest lepsza od anime, to i tak nic mnie już nie przekona do tej serii. Wyjątkowo kiepska kreacja postaci, przynajmniej głównych (właściwie to nikogo nie lubię), a przemiana Kanekiego zdecydowanie za szybka. Nie przekonała mnie "argumentacja" autorów. To wszystko składa się na nie.
Zgadzam się w 100%.

Shiruuu

Post autor: Shiruuu » wt sty 20, 2015 4:46 pm

Czytałam przed wydawaniem anime, średnie, na pewno nie kupię. Jest TYLE lepszych mang, naprawdę nie rozumiem popularności tego tytułu. Ech... :D

Zablokowany

Wróć do „"Tokyo Ghoul"”