No Game No Life

Chcecie coś wiedzieć o tym tytule? Dowiecie się tutaj

Gdyby manga ukazała się w Polsce, kupił(a)byś ją?

Tak
56
47%
Może
15
13%
Nie
47
40%
 
Liczba głosów: 118

Vinya
Status: Offline

Post autor: Vinya » pn wrz 15, 2014 10:09 pm

Jeden z moich ulubionych tytułów, oczywiście, że bym kupiła :D Nawet jeśli manga to nie LN to wciąż dzięki niej można by poznać dalszy ciąg historii, która w anime była dopiero leciutko zarysowana.

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 5:31 pm

Moje wrażenia z mango NGNL są całkiem dobre. Nie lubię czegoś na podstawie LN, aczkolwiek na to bym się chętnie skusił :)

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr lis 19, 2014 10:41 pm

Najpierw byłam bardzo na tak, anime było fajna rozrywką, zabawne, z ecchi którego było dość sporo ale potraktowane z humorem i nie przekraczające dobrego smaku. Może i gry w które grali bohaterowie były czasem dość naciągane ale ogólnie pojedynki były efektowne, trzymały w napięciu i sprawiały sporo frajdy. animacja też mi się bardzo podobała. Typowa seria "po ciężkim dniu".
I gdybym nie miała okazji przejrzeć wcześniej mangi kupiłabym w ciemno po wydaniu. Ale miałam ten farto/niefart ją widzieć. I niestety jestem na nie. Niby manga idzie identyko jak anime a jednak sposób w jaki rysowane są postaci i ich reakcje ... mnie obrzydził. Stephanie Dola wygląda na młodszą a jednocześnie np. akcja po jej pojedynku z Sorą są narysowane niczym z hentaja, w anime autorzy nie walili nam w twarz aż tak jednoznacznymi, ociekającymi różnymi płynami scenami, aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać arc o wiele mniej "grzecznej w swym zachowaniu" jibril.

Animca polecam wszystkim, mangę odradzam.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » śr lis 19, 2014 11:34 pm

A niedługo bodajże wychodzi LNka po angielsku, będzie trzeba przetestować.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » czw lis 20, 2014 4:26 pm

Anime było dosyć fajne, ale nie aż tyle aby zainteresować się mangą :P

Mam podobne zdanie co gg gonia. Anime Tak, manga Nie :P

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » czw lis 20, 2014 4:32 pm

Niby manga idzie identyko jak anime a jednak sposób w jaki rysowane są postaci i ich reakcje ... mnie obrzydził. Stephanie Dola wygląda na młodszą a jednocześnie np. akcja po jej pojedynku z Sorą są narysowane niczym z hentaja, w anime autorzy nie walili nam w twarz aż tak jednoznacznymi, ociekającymi różnymi płynami scenami, aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać arc o wiele mniej "grzecznej w swym zachowaniu" jibril.
Potrafisz zachęcić! :D po twoim poście NGNL trafia na moją listę do przeczytania! :P

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt lis 21, 2014 5:47 pm

Chrno pisze:
Niby manga idzie identyko jak anime a jednak sposób w jaki rysowane są postaci i ich reakcje ... mnie obrzydził. Stephanie Dola wygląda na młodszą a jednocześnie np. akcja po jej pojedynku z Sorą są narysowane niczym z hentaja, w anime autorzy nie walili nam w twarz aż tak jednoznacznymi, ociekającymi różnymi płynami scenami, aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać arc o wiele mniej "grzecznej w swym zachowaniu" jibril.
Potrafisz zachęcić! :D po twoim poście NGNL trafia na moją listę do przeczytania! :P
Mam podobnie xD generalnie mangę chciałem totalnie olać - anime i light novel mi wystarczy, a mangi na podstawie LN, jak już pisałem nie raz nie dwa, są z zasady okropne. Ale w takim razie NGNL dam szansę xD

EDIT: Ilość postów to bitwa pod Cecorą xD

kashim3800
Status: Offline

Post autor: kashim3800 » ndz lis 30, 2014 5:03 pm

Tytuł godny wydania. Połączenie humoru z grami logicznymi. Z chęcią bym go kupił :D

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » ndz lis 30, 2014 5:06 pm

gg gonia, przeczytałem skany. O jakich akcjach rodem z hentaica mówiłaś bo ich nie zauważyłem :/

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » czw gru 11, 2014 2:11 am

Zdecydowanie wolałabym novelkę, ale na to nie ma co liczyć. Może od biedy bym kupiła.

Zablokowany

Wróć do „"No Game No Life"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości