PMMM: The Rebellion Story - wątek ogólny

Chcecie pogadać o The Rebellion Story? To jest właściwy ku temu temat.
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

PMMM: The Rebellion Story - wątek ogólny

Post autor: wataken » pn gru 08, 2014 12:45 pm

This is where the magic happens, czyli wątek ogólny o nowej Madoce
Ostatnio zmieniony pn gru 08, 2014 9:57 pm przez wataken, łącznie zmieniany 1 raz.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn gru 08, 2014 2:40 pm

Zamiast "magii" przydałoby się użyć innego słowa :twisted:
Cieszy, że w pakiecie prenumeraty wychodzą taniej.

LunaWillow
Status: Offline

Post autor: LunaWillow » pn gru 08, 2014 3:51 pm

Widzę, że Madoka się u nas na stałe zadomowiła :D

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » pn gru 08, 2014 4:34 pm

Bardzo mnie cieszy że wydajecie kolejną Madoką i że Rebellion załapie się jeszcze na wydanie 1w1 ^^ Można liczyć na jakieś plakaty lub zakładki do przedpłat pierwszego tomu? :3

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn gru 08, 2014 4:42 pm

Zakładki robimy do wszystkiego, na plakat też się raczej ta Madoka załapie, grafiki kolorowe są całkiem całkiem :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » pn gru 08, 2014 4:47 pm

Ooo, bardzo cieszy mnie ta informacja, w takim razie trzeba jak najszybciej złożyć prenumeratę :3 Akurat koło Kyoko powinnam jeszcze zmieścić jeden plakat, idealnie na nową Madokę =D Co do zakładek mam tylko nadzieję że tym razem mi się dostanie jedna, a nie jak z TOxA, ale widać pecha wtedy miałam D:

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » pn gru 08, 2014 6:27 pm

wataken pisze:Zakładki robimy do wszystkiego, na plakat też się raczej ta Madoka załapie, grafiki kolorowe są całkiem całkiem :)
A przeprowadziliście już badania "jak inaczej złożyć plakat aby druk się nie łamał i nie zostawiał białych śladów na zagięciach"? Kuras kiedyś obiecał xD

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn gru 08, 2014 7:07 pm

Jedynym sposobem moim zdaniem jest tuba, a to wiązałoby się z dodatkowymi kosztami.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt gru 09, 2014 9:18 am

No niestety nie ma szans żeby jakkolwiek ruszyć sprawę plakatów. Może jakbyśmy tego na kredzie nie robili tylko na offsecie, to by się nie łamały, ale wtedy te plakaty brzydkie by były. Nie wiem w sumie w jakim stanie do was docierają plakaty, jakby mi ktos mógł podesłać na pw jakies zdjęcie tych zagięć to bym przynajmniej wiedział jak wyglądają ostateczne uszczerbku na ich zdrowiu.

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » pt sty 09, 2015 4:40 pm

Waneko na twitterze dało dzisiaj zdjęcia z JP tomików Rebelliona, łącznie z kolorowymi stronami z każdego tomu :D Mi osobiście najbardziej podoba się grafika z drugiego tomu, i ją najchętniej zobaczyłabym na plakacie :3 (a z pozostałych dwóch można np zrobić zakładkę ^^)

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » pt sty 09, 2015 5:26 pm

Nom też widziałem te grafiki i muszę przyznać ze z drugiego i trzeciego tomu są świetne. Hmm jeśli miałbym wybrać.. to byłaby to grafika z trzeciego tomu. Jest najładniejsza. Chociaż wcale bym się nie pogniewał, gdybyście dali dwa plakaciki :twisted: no ale raczej to niemożliwe.

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » pt sty 09, 2015 6:39 pm

Zawszę mogą dać dwustronny jak w przypadku Tasogare, o ile Japonia by się zgodziła. Mi też podobają się grafiki z tomów 2-3, ale bardziej jednak z drugiego. Poza tym jak na którymś konwencie Waneko wspomniało, grafika z trzeciego tomu ma mały spojler i kto wie czy japońskiemu wydawnictwu by się taki plakat spodobał.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pt sty 09, 2015 7:57 pm

Nie mam co robić z plakatami, więc się wstrzymam od głosu.
Chociaż i tak dostanę to co zostanie wybrane, bo prenumeratę na całość mam już wykupioną.

milla
Status: Offline

Post autor: milla » pt sty 09, 2015 8:58 pm

Mnie najbardziej spodobała się grafika z tomu trzeciego.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » pt sty 09, 2015 9:23 pm

Grafika z drugiego tomu pozamiatała, dla takiego plakatu to nawet już bym prenumeratę zamówił.

kasiak
Status: Offline

Post autor: kasiak » pt sty 09, 2015 10:21 pm

Zdecydowanie ta z drugiego tomu, kolorystyka jest śliczna, a i sama grafika bardzo mi się podoba (rozmowa Madoki i Homury pośród kwiatów była jednym z moich ulubionych momentów w kinówce) :3

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » ndz sty 11, 2015 2:51 pm

Jak plakat to tylko z drugiego tomu, przepiękna ilustracja.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz sty 11, 2015 2:57 pm

Mi się bardziej podoba z trzeciego, choć najlepszą opcją byłoby zrobić obustronny z 2 i 3 tomu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » ndz sty 11, 2015 3:36 pm

Też jestem za ilustracją z 2 tomu!!!!!

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » pn sty 12, 2015 11:10 pm

Właśnie skończyłem oglądać kinówkę Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: Rebellion, którą zwlekałem z obejrzeniem. No i muszę przyznać ze zmieniam zdanie co do plakatu.. teraz bardziej wole ilustracje z drugiego tomu i mam nadzieje ona zostanie wybrana. Film był świetny jak dla mnie i mam wielką nadzieje ze wyjdzie kolejna część :twisted: Ehh i jak ja mam wytrzymać do 16 lutego.. nie da się tego przyśpieszyć jakoś?:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Puella Magi Madoka Magica: The Rebellion Story"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości