Are you Alice # 1

Temat dotyczący mangi Are you Alice?
Slayerka
Status: Offline

Post autor: Slayerka » pn gru 08, 2014 4:57 pm

Nie wiem, może to wadliwy egzemplarz. W moim okładka jest dobra, wysokością również nie odstaje od reszty (akurat porównuję do Śmiechu i Ścieżek Młodości). Co najwyżej u mnie brzegi są trochę obdrapane, ale to pewnie jak zwykle wina poczty i wciskania przesyłek do skrzynki. xP

Zg0dusi3k
Status: Offline

Post autor: Zg0dusi3k » pn gru 08, 2014 6:50 pm

Trafił Ci się wadliwy tomik, sprawdziłem u siebie i jest równo z Exorcystami i Pamiętnikiem.

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » pn gru 08, 2014 7:26 pm

O, dzięki za informacje. Czyli drukarnia tylko odrobineczkę dała ciała _^_ Może uda się kiedyśtam wymienić tomik. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że dymki w żaden sposób nie ucierpiały i da się czytać :)

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob sty 31, 2015 3:40 pm

Świetne!Uwielbiam.Pomimo,że już ją czytałam na necie,to i tak najbardziej się cieszę z tej serii.Tomik rzeczywiście mniejszy od śmiechu.Na początku myślałam,że coś drukarnia nawaliła przy pierwszej stronie.Zapomniałam,że była ta strona w kolorze i przez ten brak koloru sporo straciła.Zaskoczył mnie nowy tłumacz nijaki Mateusz Makowski,ale wywiązał się ze swoje zadania :) Jestem zadowolona z wydania(no może z wyjątkiem formatu :P )

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Are you Alice?"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość