Are You Alice?

Temat dotyczący mangi Are you Alice?

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
54
47%
Nie
34
30%
Może
26
23%
 
Liczba głosów: 114

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Are You Alice?

Post autor: Ame » pt lis 02, 2012 12:49 pm

Obrazek
Autor: Ninomiya Ai
Artysta: KATAGIRI Ikumi
Wydawnictwo: Ichijinsha
Ilość tomów:6+
Gatunek: akcja,przygodowy, fantasy, josei,tajemnica, psychologiczny
Opis:Po odrzuceniu swoich marzeń chłopak przybywa do Krainy Czarów. Posiada imię Alicja, co jest wymogiem w grze "Zabij Białego Królika". W szalonej historii, gdzie zdrowy rozsądek nie ma racji bytu, wszystko jest związane z zasadami gry i rozkazami Królowej Kier, Alicja decyduje się wziąć broń do ręki.Opis z Jinja-Temple.
Ostatnio zmieniony czw maja 09, 2013 11:22 pm przez Ame, łącznie zmieniany 2 razy.

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » pt lis 02, 2012 12:57 pm

Faceci z bronią, szaleństwo i temat Alicji w Krainie Czarów... To jest zdecydowanie coś, co lubię, dlatego kiedyś próbowałam przeczytać, ale jakoś mnie nie chwyciło. Może byłam zmęczona? Na pewno do tytułu kiedyś jeszcze wrócę. Jeśli manga wyszłaby w Polsce, to pewnie bym się nią zainteresowała, ale nie obiecuję, że ją kupię.

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » pt lis 02, 2012 1:41 pm

Chyba jedna z lepszych adaptacji Alicji w Krainie Czarów, które przyszło mi czytać. Psychologiczne josei, którego głównym motywem jest tajemnica tytułowej "Alicji". Postacie są intrygujące i mroczne, potrafią się niewinnie uśmiechać, by po chwili kogoś zabić z zimną krwią. A właśnie czegoś w tych klimatach szukałam od zapoznania się z Alice: Madness Returns. Kreska jest naprawdę ładna i dopracowana, a fabuła starannie przemyślana. Każdy rozdział jest jak element układanki. Osobiście nie mogę się doczekać zakończenia. Dlatego bardzo się cieszę, że prawa do tytułu nabyło Yen Press, bo na pewno będę ten tytuł kupować. Oczywiście jestem całym sercem za wydaniem Are you Alice? u nas i gdyby manga została wydana, wszystkie tomiki na bank znalazłyby się u mnie. :)

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pt lis 02, 2012 3:59 pm

Nigdy specjalnie nie lubiłam "Alicji w Krainie Czarów", nie ważne czy to książka, film, bajka czy manga. Jednak ta dość nietypowa fabuła (a raczej jej opis) zainteresowała mnie. Kupiłabym.
Ostatnio zmieniony sob sty 26, 2013 2:03 pm przez Sayuki78, łącznie zmieniany 1 raz.

Koralina98
Status: Offline

Post autor: Koralina98 » pt lis 02, 2012 5:15 pm

Opis bardzo mnie zachęcił. Motyw Alicji w tej mandze zachęcił mnie też do zagrania w novelke na PSP. Manga znalazłaby się na 100% na mojej półce.

darzell
Status: Offline

Post autor: darzell » pt lis 02, 2012 7:05 pm

Wszystko co związane z Alicją w krainie czarów jest u mnie na TAK
zresztą opis mnie zaciekawił i kreska też przyjemna dla oka

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » pt lis 02, 2012 7:57 pm

Ta tandeciarsko włożona ręka do kieszeni mnie lekko odstraszyła, ale dałbym szansę. Wygląda nieźle.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pt lis 02, 2012 10:05 pm

Próbowałam to kiedyś przeczytać, ale jakoś początek nie przypadł mi do gustu. Jakby wyszło to może dalabym tytułowi drugą szansę.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt lis 02, 2012 10:27 pm

A ps(hiiit)k. Nic w tej pozycji nie wygląda zachęcająco.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pt lis 02, 2012 10:41 pm

Powiecie, że się czepiam, ale... znowu motyw Alicjii w Krainie Czarów? Czy to czasem nie staje się już powoli nudne?
Był szał na wampiry (a raczej pseudo-wampiry) i zombiaki. Czy teraz nastała moda na "Alicje"?

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » sob lis 03, 2012 12:50 pm

Cóż, jeśli chodzi o 'Alicję w Krainie Czarów', to dla mnie sprawdza się li i jedynie oryginalna książka.
No. 'Miyuki-chan in Wonderland' było całkiem zabawne :P
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » pn lis 05, 2012 10:20 pm

Kiedyś się za to zabrałam, ale sytuacja podobna jak u Floty - nie miała głowy do bardziej wymagających tytułów i sbie odpuściłam. Mimo wszystko jestem na tak - do mangi wrócę, ogólnie pozytywne wrażenie.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » wt lis 06, 2012 10:44 pm

W sumie, nie przepadam za "Alicją w Krainie Czarów", ale tytuł wydaje się dosyć interesujący. Mam zamiar kupić pierwszy tom wydania amerykańskiego (jak już się pojawi), więc nie jestem pewna, czy będę zainteresowana polskim wydaniem.

marekpl
Adept
Posty: 177
Rejestracja: czw gru 06, 2012 7:15 pm
Status: Offline

Post autor: marekpl » czw gru 06, 2012 7:22 pm

Świetna manga. Jestem na tak

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob gru 22, 2012 5:26 pm

Alicja i jej wszystkie przeróbki średnio mnie interesują, musiałoby to być coś naprawdę dobrego, żebym się zdecydował na kupno. Ta manga nie sprawia takiego wrażenia, więc pasuję.

boogie
Status: Offline

Post autor: boogie » wt sty 22, 2013 12:11 am

Tak.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » wt sty 22, 2013 9:30 am

Nic ciekawego, nie.

Habanero
Status: Offline

Post autor: Habanero » sob sty 26, 2013 1:44 pm

[glow=darkred][/glow] TAAK!! Jestem jak najbardziej na tak!! :D

Demotari
Status: Offline

Post autor: Demotari » sob lut 09, 2013 3:35 pm

Na początku mnie jakoś nie pociągało, ale z czasem się przekonałam ^^
Na tak ~

MelodyChan
Status: Offline

Post autor: MelodyChan » sob lut 09, 2013 8:04 pm

Tak.

Zablokowany

Wróć do „"Are you Alice?"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości