Orange # 5

Dział poświęcony mandze Orange
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Orange # 5

Post autor: Itachi Uchiha » czw sty 14, 2016 3:52 pm

Obrazek

Już 10 lutego poznacie długo wyczekiwany finał mangi Orange! Jak zakończą się losy tej grupki przyjaciół? Czy będą w stanie zmienić swój los, czy powtórzą błędy z przyszłości?

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » czw sty 14, 2016 11:30 pm

Już nie mogę się doczekać :mrgreen: ale z drugiej strony szkoda że to już koniec :(

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pt sty 15, 2016 12:36 pm

Zdecydowanie za mało tomików jak na taki dobry tytuł. Jeszcze można by było to pociągnąć chociaż o 2-3 tomiki więcej. Poza tym autorka wydaje teraz LN Orange. Ciekawe, czy byłaby szansa na to :) .

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pt sty 15, 2016 12:49 pm

Na razie posiadam tom 1, ale do 10 lutego zamierzam mieć już cały komplecik :) Bardzo piękna, wzruszająca historia. Na początku nie bardzo wiedziałam, czy mi się spodoba. Ale poczytałam po angielsku i jestem zachwycona. Chce mieć swoje polskie wydanie :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sty 20, 2016 1:49 pm

Jak zwykle ładna obwoluta :D. To będę miała prezent na walentynki hehe;).
sumomo08 pisze:Zdecydowanie za mało tomików jak na taki dobry tytuł. Jeszcze można by było to pociągnąć chociaż o 2-3 tomiki więcej.
Noo... chociaż jeden tom więcej i by było ok.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » czw sty 21, 2016 3:15 pm

Ja to należę do tej mniejszości, która czeka na ostatni tom, żeby móc sprzedać komplet. Pierwszy tom był ciekawy, a później to... nie określiłabym tej mangi jako "niesztampowa", musicie mi wybaczyć ;)
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pt lut 19, 2016 10:20 pm

Do osób, które zakupiły Orange 5 w przedpłacie: dotarły już do was tomiki?
Minęło już osiem dni roboczych od premiery, a ja wciąż nie otrzymałam tomu. Do tej pory nie musiałam czekać na przedpłatę więcej niż 3-4 dni robocze. A tak chciałam wreszcie przeczytać całość. Pozostałe tomiki czekają na półce...
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » pt lut 19, 2016 10:45 pm

DarkNighty, ja dostałam dzisiaj. Też zamawiałam w przedpłacie i zaczęłam się już martwić. Niestety, ostatnio zamówienia z Waneko (kupuję tylko pre-ordery) zaczęły przychodzić do mnie później. Kiedyś czekałam około 3-4 dni...

Awatar użytkownika
Madness
Adept
Posty: 334
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 1:38 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Gender:
Status: Offline

Post autor: Madness » pt lut 19, 2016 10:45 pm

Mi Orange przyszło w poniedziałek ;)
Obrazek

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pt lut 19, 2016 10:56 pm

DarkNighty pisze:Do osób, które zakupiły Orange 5 w przedpłacie: dotarły już do was tomiki?
Minęło już osiem dni roboczych od premiery, a ja wciąż nie otrzymałam tomu. Do tej pory nie musiałam czekać na przedpłatę więcej niż 3-4 dni robocze. A tak chciałam wreszcie przeczytać całość. Pozostałe tomiki czekają na półce...
Może tomik zaginął w drodze? Ale mam nadzieję, że tak się nie stało. Choć wiem jak to czasem z pocztą jest. Może też być tak, że jakieś opóźnienie mają, albo po prostu ktoś się nie spieszy z twoją mangą. Poczekaj do początku przyszłego tygodnia.

Ja o tyle miałam dobrze, że byłam w Empiku w sobotę. Nie było tomiku na półce i spytałam się, czy już mają. Kobitka przyniosła mi, bo chyba nie spieszyli się z wyłożeniem na półkę. Cieszę się, że zamknęłam kolejną kolekcję :D .

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pt lut 19, 2016 11:46 pm

Właśnie widziałam już Orange 5 w empiku i w kilku innych miejscach. Zamówiłam specjalnie w przedpłacie, żeby go szybciej dostać, ponieważ chciałabym już przeczytać całą serię. Zapoznałam się tylko z pierwszym tomem i teraz cierpliwie czekam... Ale już się robię zła -.-'
Jeśli nie dojdzie do rody w następnym tygodniu, to będę pisać do Waneko. Nie mam innego wyjścia.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » sob lut 20, 2016 12:37 am

Do mnie tomik doszedł we wtorek. Sam kupuje mangi najczęściej w przedpłatach i trzeba przyznać, że te od waneko idą najdłużej w porównaniu do innych wydawnictw.

yurizono
Status: Offline

Post autor: yurizono » sob lut 20, 2016 11:09 am

Ostatecznie do tego tomu nie dorzucano żadnego dodatku? Jeśli dobrze pamiętam, miało się coś pojawić, na asku uznano nawet papeterię za ciekawy pomysł.

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » sob lut 20, 2016 2:08 pm

Na asku pisali też, że żadnych dodatków do 5 tomu nie będzie :P.

yurizono
Status: Offline

Post autor: yurizono » sob lut 20, 2016 2:36 pm

Otai pisze:Na asku pisali też, że żadnych dodatków do 5 tomu nie będzie :P.
Dziękuję, musiałam to przeoczyć.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » sob lut 20, 2016 4:03 pm

Dotarł dzisiaj do mnie tomik. Okazało się, że listonosz wrzucił przesyłkę z Orange do złej skrzynki - kilka ulic dalej. Prawdopodobnie po prostu nie chciało mu się iść dalej...
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » sob lut 20, 2016 9:56 pm

yurizono pisze:Ostatecznie do tego tomu nie dorzucano żadnego dodatku? Jeśli dobrze pamiętam, miało się coś pojawić, na asku uznano nawet papeterię za ciekawy pomysł.
Uznano mój pomysł z papeterią za dobry, ale niestety go nie wykorzystano, a szkoda bo to by był fajny dodatek.
DarkNighty pisze:Dotarł dzisiaj do mnie tomik. Okazało się, że listonosz wrzucił przesyłkę z Orange do złej skrzynki - kilka ulic dalej. Prawdopodobnie po prostu nie chciało mu się iść dalej...
Kilka ulic dalej to trochę przeginka, rozumiem jakby ktoś mieszkał w bloku i by pomylił przykładowo twoją skrzynkę ze skrzynką sąsiada obok. Ale ważne, że tomik mimo wszystko nie zaginął i dotarł do ciebie. Pewnie już przeczytany? :P

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » sob lut 20, 2016 11:09 pm

sumomo08 pisze:Kilka ulic dalej to trochę przeginka, rozumiem jakby ktoś mieszkał w bloku i by pomylił przykładowo twoją skrzynkę ze skrzynką sąsiada obok. Ale ważne, że tomik mimo wszystko nie zaginął i dotarł do ciebie. Pewnie już przeczytany? :P
Bingo :D
Przeczytałam dzisiaj całość, ponieważ czekałam z lekturą do ostatniego tomu. Seria bardzo mi się podobała i cieszę się, że mnie nie zawiodła. W końcu jakieś shoujo na polskim rynku, które faktycznie mnie wciągnęło i nie żałuję kupna :D
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pn lut 22, 2016 1:40 am

DarkNighty pisze:
sumomo08 pisze:Kilka ulic dalej to trochę przeginka, rozumiem jakby ktoś mieszkał w bloku i by pomylił przykładowo twoją skrzynkę ze skrzynką sąsiada obok. Ale ważne, że tomik mimo wszystko nie zaginął i dotarł do ciebie. Pewnie już przeczytany? :P
Bingo :D
Przeczytałam dzisiaj całość, ponieważ czekałam z lekturą do ostatniego tomu. Seria bardzo mi się podobała i cieszę się, że mnie nie zawiodła. W końcu jakieś shoujo na polskim rynku, które faktycznie mnie wciągnęło i nie żałuję kupna :D
Mangę polubiłaś to teraz tak jak wiele fanów tego tytułu pewnie będziesz czekać na anime :) ?

Jak dla mnie manga mogłaby mieć jeszcze jeden tomik :) . Pewnie byśmy się dowiedzieli jak w przyszłości dalej się potoczyło. Ci co przeczytali wiedzą i domyślają się co w dalszej przyszłości było, ale ja mam lekki niedosyt :D . Świetny tytuł i ciągle mi go mało :P .

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pn lut 22, 2016 11:00 am

sumomo08 pisze:Mangę polubiłaś to teraz tak jak wiele fanów tego tytułu pewnie będziesz czekać na anime :) ?

Jak dla mnie manga mogłaby mieć jeszcze jeden tomik :) . Pewnie byśmy się dowiedzieli jak w przyszłości dalej się potoczyło. Ci co przeczytali wiedzą i domyślają się co w dalszej przyszłości było, ale ja mam lekki niedosyt :D . Świetny tytuł i ciągle mi go mało :P .
Tak, czekam. Jestem ciekawa, jak odbiorę postacie w animowanej wersji :D

Nie miałabym nic przeciwko jeszcze jednemu tomowi, szczególnie, że dużo rzeczy zostało niedopowiedzianych. Autorka zdecydowała się jednak na zakończenie otwarte i ma ono również swoje plusy :D

Dla mnie jedyną wadą jest to, że główny wątek miłosny był strasznie słodki i niewinny. Jakby byli w podstawówce, a nie w liceum. To częsty zarzut względem japońskich shoujo xD
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Orange"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości