Orange # 3

Dział poświęcony mandze Orange
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Orange # 3

Post autor: Ame » wt lut 03, 2015 6:28 pm

Obrazek
Planowana premiera to 3 marca 2015.[/list]

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » wt lut 03, 2015 6:35 pm

Wszystkie okładki Orange są takie śliczne :shock:

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt lut 03, 2015 6:38 pm

Ta mi się bardziej podoba od poprzednich.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » wt lut 03, 2015 6:45 pm

Mi się chyba 3 najbardziej podoba. Pomysł i kompozycja poprzednich chyba bardziej podeszły mi do gustu, ale narysowanie postaci mniej mi się podobało, niż na tej <3 Chyba w końcu zacznę kupować tę mangę
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt lut 03, 2015 9:12 pm

Dołączam się do zachwytów nad okładką 3 tomu :D Wszystkie są świetne, ale koncepcja tej z tomu 3 podoba mi się najbardziej.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » sob lut 07, 2015 9:25 pm

Cieszę się, że kupiłam te dwa tomiki i naprawdę nie mogę się już doczekać 3 ;__; <3

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » ndz lut 08, 2015 2:20 pm

Okładki są piękne. Muszę kiedyś kupić wreszcie tą mangę. Kiedyś czytałam koło 2 tomów i jestem ciekawa jak się to rozwinie.
Obrazek

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » śr lut 18, 2015 3:47 pm

Jeszcze 2 tygodnie i wreszcie będzie premiera tego tomiku. Może 4 nie będzie miał dużego opóźnienia, bo w piątek wyjdzie w Japonii, doliczyć tak 3 miesiące i najpóźniej pod koniec maja może pojawi się u nas. Chyba, że wydawnictwo uwinie się z licencją, tłumaczeniem i wszystkim innym na wyznaczoną datę w zapowiedziach ;) .

Okładka z 4 tomiku też jest bardzo ładna http://41.media.tumblr.com/db8c4e275056 ... o1_500.png . Teraz pytanie, czy autorka zakończy na 5 czy na 6 tomikach(do samego końca pewnie nie będzie wiadomo, albo do wydanie 5 tomiku... i wyjdzie czy to już koniec, czy będzie dalej), bo jeśli na 5 to pod koniec sierpnia może by miał premierę i jeszcze w tym roku skończyło by się u nas. Choć mam cichą nadzieję, że jednak zakończy na 6 :P .

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » sob mar 07, 2015 8:37 pm

Kombinowaliście coś znowu z papierem? Bo albo mam jakieś dziwne wrażenie, albo okładka jest jakaś twardsza, druk momentami wyblakły, do tego po przeczytaniu kartki coś mi falują.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn mar 09, 2015 11:52 am

Nope, zamówiliśmy wszystko dokładnie takie same jak przy poprzednim tomie.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » pn mar 09, 2015 5:05 pm

Ciepło się robi, ludziska chodzą z zapoconymi rękami to i strony się falują.

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Post autor: Iris » pn mar 09, 2015 5:24 pm

Dzisiaj otrzymałam swój egzemplarz i nie zauważyłam, aby strony mi falowały. Może zależy to od szczęścia. ;)

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pn mar 09, 2015 7:39 pm

Marei pisze:Kombinowaliście coś znowu z papierem? Bo albo mam jakieś dziwne wrażenie, albo okładka jest jakaś twardsza, druk momentami wyblakły, do tego po przeczytaniu kartki coś mi falują.
U mnie jest dokładnie tak samo. Nawet sprawdziłam z ciekawości poprzedni tomik i różnica jest naprawdę spora. Po minucie przeglądania drugiego tomu wszystko było proste, otworzyłam i dotknęłam kartek trzeciego tomu i fale już się pojawiły, a po minucie cały tom wyglądał jak fale Dunaju. Drukarnia ta sama, więc pewnie przechowywali nasze tomiki w jakimś bardzo wilgotnym miejscu. :P

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn mar 09, 2015 11:29 pm

Chrno pisze:Ciepło się robi, ludziska chodzą z zapoconymi rękami to i strony się falują.
No chyba nie na Podlasiu :lol:
zandam pisze:Drukarnia ta sama, więc pewnie przechowywali nasze tomiki w jakimś bardzo wilgotnym miejscu. :P
No niestety, ale mój tomik się już na szczęście naprostował.

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » wt mar 10, 2015 12:51 am

Marei pisze:
Chrno pisze:Ciepło się robi, ludziska chodzą z zapoconymi rękami to i strony się falują.
No chyba nie na Podlasiu :lol:
zandam pisze:Drukarnia ta sama, więc pewnie przechowywali nasze tomiki w jakimś bardzo wilgotnym miejscu. :P
No niestety, ale mój tomik się już na szczęście naprostował.
Tak się składa, że mój też jest pofalowany i zastanawiam się czy jak poleży sobie na półce przyciśnięty innymi mangami, to czy wróci do siebie :) .

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » wt mar 10, 2015 9:46 am

sumomo08 pisze:Tak się składa, że mój też jest pofalowany i zastanawiam się czy jak poleży sobie na półce przyciśnięty innymi mangami, to czy wróci do siebie :).
Chciałam napisać, że zawsze wraca, ale wtedy spojrzałam na 3. tom "Orange" i pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby po całej nocy między innymi tytułami tom dalej był pofalowany. :lol: Włożyłam na niego jakieś 2 kg książek. Mam nadzieję, że to pomoże. :P

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » wt mar 10, 2015 10:18 am

Przesuszcie go suszarką z pewnej odległości(jak zrobicie z bliska to będzie jeszcze gorzej), powinno pomóc.

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » czw mar 12, 2015 12:18 am

Przesuszcie go suszarką z pewnej odległości(jak zrobicie z bliska to będzie jeszcze gorzej), powinno pomóc.
Narazie pozwolę tomikowi poleżeć pod naporem kilku innych tomów mang, a jak to nie pomoże to później spróbuję go podsuszyć trochę :P .

No i przeglądając stronę autorki trafiłam na informację, że nie wiadomo kiedy tomik 5 będzie miał premierę, ale jeszcze w tym roku manga zostanie zakończona. Czyli wygląda na to, że skończy się na 5, a nie na 6(miałam cichą nadzieję, że będzie o ten jeden tomik dłuższa :) ). Tak więc jeśli wyszedł by w Japonii, w okolicach lipiec/sierpień, ewentualnie we wrześniu, to może jeszcze w tym roku Waneko by zamknęło wydawanie tego tytułu.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » czw mar 12, 2015 12:22 am

W moim tomiku nic nie faluje. Ani przed, ani po lekturze. Jedyny mankament, to uszczerbek, jakiego doznała okładka i obwoluta podczas transportu, w postaci lekkiego wgniecenia w okolicach środkowo-przygrzbietowych :P

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » czw mar 12, 2015 2:04 am

mika pisze:W moim tomiku nic nie faluje. Ani przed, ani po lekturze. Jedyny mankament, to uszczerbek, jakiego doznała okładka i obwoluta podczas transportu, w postaci lekkiego wgniecenia w okolicach środkowo-przygrzbietowych :P
Jedni mają szczęście jedni nie ;) . Zależy też jaka wada komuś się trafi, lub jak jej nie ma, to już prawdziwe szczęście i wyróżnienie :P .

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Orange"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości