Orange # 3

Dział poświęcony mandze Orange
Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » czw mar 12, 2015 6:38 pm

sumomo08 pisze:Zależy też jaka wada komuś się trafi, lub jak jej nie ma, to już prawdziwe szczęście i wyróżnienie :P .
W sumie nie licząc nieukładającej się dobrze obwoluty w pierwszym "Berserku" dla brata i wgnieceniu w grzbiecie "Morfiny", to moja pierwsza wada w wydaniu, raczej transportowa. Na razie czuję się szczęściarzem, zwłaszcza czytając niekiedy różne skargi :P

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » czw mar 12, 2015 8:58 pm

mika pisze:
sumomo08 pisze:Zależy też jaka wada komuś się trafi, lub jak jej nie ma, to już prawdziwe szczęście i wyróżnienie :P .
W sumie nie licząc nieukładającej się dobrze obwoluty w pierwszym "Berserku" dla brata i wgnieceniu w grzbiecie "Morfiny", to moja pierwsza wada w wydaniu, raczej transportowa. Na razie czuję się szczęściarzem, zwłaszcza czytając niekiedy różne skargi :P
Ja niestety zwykle nie mam szczęścia, bo zawsze coś musi się wydarzyć, że jakaś choćby drobna wada jest :( . Pecha mam, dlatego czasem decyduję się na kupowanie w Empiku(zwykle, gdy nie ma dodatków do mang w przedpłatach), bo chociaż mogę obejrzeć tomik z każdej strony i wybrać ten w najlepszym stanie lub nawet idealnym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Orange"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości