Orange - temat ogólny

Dział poświęcony mandze Orange
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw lis 12, 2015 1:51 pm

Ok 5 tomik zamówiony ;).
Naama pisze:Ale chyba zakończenie będzie takie jak mangowe?
Ja bym chciała, żeby scenarzysta nas zaskoczył innym zakończeniem :). Może będzie lepsze od mangowego ;).

Darya
Status: Offline

Post autor: Darya » wt lut 16, 2016 11:00 pm

Zgadnijcie: co dostanie latem animca? :D

Obrazek

(Widzę wśród twórców reżysera Steins;Gate i scenarzystkę Chihayafuru 2, czy mogę już zacząć hype?)

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » wt lut 16, 2016 11:12 pm

To będzie jedna z lepszych serii wakacyjnych, o ile nie najlepsza. :D Fajnie będzie zobaczyć postacie w ruchu.

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » wt lut 16, 2016 11:14 pm

A mnie martwi jak chcą zrobić serię z pięciu tomików, w których w sumie wcale tak wiele akcji nie ma.

Awatar użytkownika
Kitsu-nee
Adept
Posty: 191
Rejestracja: czw sty 21, 2016 5:36 am
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kitsu-nee » wt lut 16, 2016 11:21 pm

Waneko pisze:[Jonas] Lepiej, wiedzieliśmy o tym już od pół roku, obiecaliśmy że nic nie powiemy więc trochę było trudno wytrzymać :) Rzecz jasna cholernie się cieszymy! :D
Przed chwilą zajrzałam na aska i to mnie dość mocno zaskoczyło, nie wiedziałam że wydawcy mang są o takich rzeczach informowani :shock: Ja bym chyba nie wytrzymała żeby język za zębami utrzymać, gratki :D

Co do anime to jestem pewna że będzie świetne, może dodadzą jakieś nowe sceny? Najbardziej boję się teraz o seiyuu, jak Kakeru albo, co gorsza, Suwa dostaną głos Yukiego Kaji to chyba się rozpłaczę :D Oby dali szansę jakimś mniej znanym aktorom.

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » wt lut 16, 2016 11:34 pm

Kitsu-nee pisze:chwilą zajrzałam na aska i to mnie dość mocno zaskoczyło, nie wiedziałam że wydawcy mang są o takich rzeczach informowani Ja bym chyba nie wytrzymała żeby język za zębami utrzymać, gratki
Już dawno pisali, że dowiedzieli się o tym, że jedna seria dostanie anime na targach we Frankfurcie. Pytaniem tylko było, o którą serię mogło chodzić ;).

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » śr lut 17, 2016 2:45 am

Darya pisze:Zgadnijcie: co dostanie latem animca? :D

Obrazek

(Widzę wśród twórców reżysera Steins;Gate i scenarzystkę Chihayafuru 2, czy mogę już zacząć hype?)
Najlepsza wiadomość jaką mogłam ujrzeć dzisiaj na oczy :D . Ale się podkręciłam, aż się ciepło na sercu zrobiło :) . Marzyło mi się anime Orange i jeszcze jakiś czas do mnie nie dotrze, że to prawda :D . Będzie co oglądać we wakacje :) . Ten tytuł zasłużył na anime. Jest manga, którą właśnie fani uzbierali lub niedługo uzbierają do końca. Jest film i będzie teraz anime, coś pięknego :) . Mam nadzieję, że w anime znajdą się wszystkie sceny z mangi, żeby nic nie pominęli, bo i tak tomików jest tylko 5, więc powinni je zawrzeć w całej serii. A nawet przydałoby się dodatkowe dorysowanie zakończenia, kawałek dalej jak to z nimi było, jak Naho i Kakeru np. ułożyli sobie życie i mają dziecko :P .

Jakby jeszcze Anime Eden mogło później wydać Orange na DVD, to piękną bym miała kolekcję :) i nie tylko ja. Co o tym myślicie? Po zakończeniu anime w Japonii będziemy atakować Anime Eden? Fajny pomysł? Na bank by mieli świetną sprzedaż, a my radochę z kolekcji ;) .

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » śr lut 17, 2016 9:17 am

Różnie to bywa czasami wiemy czasami nie ;) Zdarza się, że dowiadujemy się trochę przed oficjalnym ogłoszeniem (tak wiecie na zasadzie, weźcie to, to będzie miało anime mrumrumru)

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » śr lut 17, 2016 9:17 pm

Przeczytałam całość za jednym zamachem i nie mam poczucia, że skończyło się za szybko. Fajnie zmierzało wszystko w jednym kierunku,, tylko sam pomysł, jak wysłać te listy wydał mi się taki... głupi? Nie lubię szojek, ale ta manga miała w sobie coś, co mnie do niej przyciągnęło.

Awatar użytkownika
Kitsu-nee
Adept
Posty: 191
Rejestracja: czw sty 21, 2016 5:36 am
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kitsu-nee » pt mar 11, 2016 8:46 pm

Oficjalny charadesign już pokazany :D Wygląda całkiem fajnie, chociaż będzie mi brakowało tego słodkiego zezika który rysowała bohaterom autorka :)

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » czw cze 16, 2016 12:19 am

Ukazał się porządny trailer anime: https://www.youtube.com/watch?v=NkqePv9i6Yw

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » czw cze 16, 2016 12:32 am

Czekałem na to wiele lat :D Świetnie wygląda w ruchu, szykuje się hit, ale z taką ekipą to było wręcz pewne. Zaraz po ogłoszeniu anime Orange zostało nazwane "BokuDake sezonu letniego" :lol: Miejmy tylko nadzieję, że tak nie będzie i gnając do przodu z adaptacją nie zgubią tego, co jest w tym tytule najlepsze. Dostaniemy zapewne 12 odcinków, co w przełożeniu na 5 tomów mangi nie jest dużo, ale wierzę w twórców i trzymam kciuki, żeby jednak to się nie skończyło jak w BokuDake.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2875
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » czw cze 16, 2016 7:21 am

Grafika wygląda bardzo dobrze, szczególnie ten kadr w 35-tej sekundzie, tło ma masę szczegółów.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » czw cze 16, 2016 11:17 am

Grafika wygląda dobrze. :)

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » czw cze 16, 2016 12:41 pm

Wygląda niesamowicie :mrgreen: Będę oglądać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » czw cze 16, 2016 12:56 pm

A ja na pewno sobie odpuszczę i oszczędzę sobie nerwów.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » pt cze 17, 2016 1:59 pm

Ja chyba sięgne po anime ale to jak już wyjdą wszystkie odcinki. :D To jest chyba jedno z tych, które po prostu lepiej ogląda się hurtem.

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » pt cze 17, 2016 3:16 pm

Łał to się nazywa silna wola =D> ja niestety nie dam rady wytrzymać i będę oglądać na bieżąco :mrgreen:

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pt cze 17, 2016 10:04 pm

Oj, ja chyba też nie wytrzymam i będę oglądała odcinek co tydzień ^^
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » ndz cze 19, 2016 11:44 am

Ja ostatnio oglądałam film live action. Było trochę zmian, bo manga chyba nie była jeszcze zakończona, kiedy zaczynano kręcić film, np.

[spoiler] Kakeru jednak jechał na rowerze w ostatniej scenie, a jego matka popełniła samobójstwo, bo miała silną depresję, tylko główna bohaterka i Suwa wysłali listy do przeszłości[/spoiler]

ale bardzo podobał mi się dobór aktorów (Suwa był taki wysoki w porównaniu do reszty, ogólnie Ryusei Ryo naprawdę przypadł mi do gustu w tej roli, muszę wrócić do oglądania Kyoryugerów z nim; Naho wyglądała i zachowywała się jak Naho, a do tego miała taki cieniutki głosik niepasujący do jej wyglądu, że to aż za bardzo pasowało!), ujęcia były naprawdę fajne, a scenariusz nie kulał. Przede wszystkim jednak film był to dla mnie raj dla oczu - nie pamiętam kiedy ostatni raz w japońskim filmie widziałam tak fajną kolorystykę i tyle pięknych widoków! Przez to, że znałam fabułę film mi się trochę ciągnął niestety, ale wizualnie nadrobił i fajnie było zobaczyć miejsca z mangi nakręcone w realu, dużo większe wrażenie to robi :D.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Orange"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości