Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Temat dotyczący Sekaiichi Hatsukoi
Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » pt wrz 30, 2016 3:15 pm

miaka88 pisze: Jesteś na bierząco z SH lub Junjou? One piece ma 70+ tomów a nikt nie robi uwag że będzie się ciągneło jak Bleach.
Bleach chyba (nie czytałam, nie widziałam) nie miał wymyślonego zakończenia na początku i można było rysować go w nieskończoność, cel fabuły OP jest jasno określony od pierwszego rozdziału - Luffy ma zostać królem piratów i znaleźć One Piece.
Wystarczy mi, że obejrzałam anime, dramy o nic, Sekaii może ma fabułę z tym wydawnictwem, ale już nie pamiętam. Tak, dobrze się mi to oglądało, takie guilty pleasure, autentycznie potrafiły mnie te serie śmieszyć i relaksować, ale co za dużo to niezdrowo. Dla mnie romansy powinny zamykać się w maks 10 tomach, bo powyżej już się ciągną, tak jak np. Ścieżki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » pt wrz 30, 2016 4:09 pm

sanattia pisze:może taka okładka? w samym tomiku zauważyłam dużą poprawę.. przynajmniej dotąd jak skany wychodzą
Jak dla mnie to połowę poprawiła a drugą połowę pogorszyła :V Znaczy, fajnie, że się skupiła bardziej na anatomii itd, ale jakoś Takano stracił swój "pazur", a Onodera jest zbyt uroczy 8|
Mimo wszystko tęsknię za starą kreską jak czytam skany.
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pt wrz 30, 2016 7:58 pm

miaka88 pisze:One piece ma 70+ tomów a nikt nie robi uwag że będzie się ciągneło jak Bleach.
Jakie herezje piszesz! Nie ma porównywać do ciebie tych tasiemców. >_<

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pt wrz 30, 2016 9:34 pm

Wiem, że One piece nie ciągnie się na siłe jak to było ostatnio z Bleachem. Chodziło mi o ilość tomów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5350
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Yuriko » śr sie 28, 2019 12:41 pm

Przy najnowszym numerze mangi Junjou Romantica została podana informacja, że właśnie trwają prace nad nowym sezonem anime Sekaiichi hatsukoi.

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: SallyCzarownica » śr sie 28, 2019 4:28 pm

Super! :D Masamuneee... Ach, ten głos. <3 Dla niego będę oglądać. <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5350
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Yuriko » pn mar 02, 2020 11:09 am

Okładka tomu 15:
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Monsterlight » czw cze 04, 2020 5:07 pm

Ta autorka to jest kompletna porażka. Nie dość, że rok każe czekać na wydanie nowego tomu, to jeszcze nie potrafi nawet materiałów w terminie zatwierdzić. Bardzo lubię tę mangę, ale mam nadzieję, że niedługo się skończy, bo narzucone przez nią tempo wydawnicze to jakieś nieporozumienie. Chociaż patrząc na ilość tomów Junjou to może być ciężko...
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: KAWAIILOVE » czw cze 04, 2020 5:18 pm

Monsterlight pisze:
czw cze 04, 2020 5:07 pm
Ta autorka to jest kompletna porażka. Nie dość, że rok każe czekać na wydanie nowego tomu, to jeszcze nie potrafi nawet materiałów w terminie zatwierdzić. Bardzo lubię tę mangę, ale mam nadzieję, że niedługo się skończy, bo narzucone przez nią tempo wydawnicze to jakieś nieporozumienie. Chociaż patrząc na ilość tomów Junjou to może być ciężko...
Chyba patrząc na charakterek autorki, to nie zdziwiłabym się gdyby ciągnęła tytuł byle by wychodził, porzucając sensy i tyle. Ważne, że kasa się zgadza.
Baby ogólnie niecierpię. Jeszcze bym zrozumiała jakby takie wymagania miał ktoś z TOP autorów mang, a ona stworzyła tylko i aż yaoica.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Kocurzyca » czw cze 04, 2020 5:43 pm

Jednego z najpopularniejszych yaoiców w ogóle, ale tak, wciąż tylko yaoica. Ja też baby nie lubię, jest zdrowo palnięta.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5350
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Yuriko » pt cze 05, 2020 7:33 pm

Noo muszę się zgodzić w 100%. Autorka naprawdę ma coś nie tak z głową. Zamyka sobie łatwe pieniądze, bo założę się, że gdyby nie te durne wymagania, to jej większość prac zostałaby wydana chociaż by po angielsku, a tak to nikt nie chce z nią współpracować.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Monsterlight » pt cze 05, 2020 7:51 pm

Gdyby autorka nie była nienormalna to pewnie nawet prędzej czy później doczekalibyśmy się Junjou w Polsce, bo przez anime było cholernie popularne, zwłaszcza te kilka lat temu. No najwyraźniej na brak pieniędzy nie narzeka, w końcu ciągle jej jakieś ekranizacje robią, co mnie trochę dziwi, bo jest mnóstwo lepszych tytułów, które nigdy nawet OVY nie dostały :> No trudno. Ale przy tym jej tempie i przeciąganiu to chyba Luffy prędzej znajdzie One Piece'a niż my doczekamy się ostatniego tomu po polsku xd
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: SallyCzarownica » pt cze 05, 2020 10:21 pm

Nie przesadzacie trochę? Jakoś nie przypominam sobie, aby ktoś jęczał, że Urasawa jest nienormalny, a koleś też ma swoje wymagania. I to, że babka jest autorką yaoiców, nie ma nic do rzeczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokiburi
Adept
Posty: 498
Rejestracja: śr mar 13, 2013 11:35 pm
Lokalizacja: Krk
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Gokiburi » pt cze 05, 2020 11:03 pm

Jak spojrzeć na jej dorobek, to oprócz tych dwóch tasiemców to nie bardzo ma się czym pochwalić.

Pajęcza_Lilia
Wtajemniczony
Posty: 572
Rejestracja: pt lip 28, 2017 2:21 pm
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Pajęcza_Lilia » sob cze 06, 2020 12:45 am

SallyCzarownica pisze:
pt cze 05, 2020 10:21 pm
Jakoś nie przypominam sobie, aby ktoś jęczał, że Urasawa jest nienormalny, a koleś też ma swoje wymagania.
No weź, on ogniwo kultury niesie i krzewi,jakich by nie miał wymagać są najzupełniej słuszne! Nie to co byle babsztyl i jej kolorowanki z penisami i królikami, ta to powinna z pocałowaniem ręki każdą ofertę przyjmować!/s :roll:

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Monsterlight » sob cze 06, 2020 1:19 am

No sądząc po zachowaniu tej baby to ona chyba właśnie uważa się za takiego Urasawę xd Narysowała kilka pokracznych serii, jakimś cudem tak świetnie się sprzedały i już ma się za nie wiadomo kogo :roll:
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Pajęcza_Lilia
Wtajemniczony
Posty: 572
Rejestracja: pt lip 28, 2017 2:21 pm
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Pajęcza_Lilia » sob cze 06, 2020 2:27 am

Monsterlight, a, no tak, bo Pan Urasawa wymagania może mieć z kosmosu i trza dziękować, że łaskawie pozwala wydawać, ale baba niech sobie nie roi przypadkiem w głowie, żeby czegoś żądać? :lol:
Ach, kocham podwójne standardy.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Monsterlight » sob cze 06, 2020 2:53 am

Nie wiem jak jest z Urasawą, bo nie czytam jego mang, więc nigdy się tym nie interesowałam. Zwróciłam tylko uwagę na to, jak okropnie olewczy stosunek do czytelników czy wydawcy ma Nakamura. I w jej przypadku to już nie są jakieś tam żądania, tylko ona serio robi wszystko, żeby utrudnić wychodzenie kolejnych tomów (rok zanim pozwoli na wydanie najnowszego, ociąganie się w nieskończoność z akceptowaniem materiałów i czepianie o każdy najmniejszy szczegół). Może się nie znam, ale chyba rzadko się zdarzają takie problemy z innymi autorami. I może faktycznie źle się wyraziłam z tym Urasawą, co nie zmienia faktu, że baba ma stanowczo zbyt wysokie w moim odczuciu mniemanie o sobie.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: ociesek » sob cze 06, 2020 6:27 am

Z ciekawości - jakie wymagania ma Urasawa? Kocham gościa, ale nigdy nie słyszałem, żeby robił problemy?

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Post autor: Ame » sob cze 06, 2020 11:59 am

ociesek pisze:
sob cze 06, 2020 6:27 am
Z ciekawości - jakie wymagania ma Urasawa?
Sam osobiście akceptuje okładki. Przez to są opóźnienia. Co do wymagań to Hanami nie mówiło jakie ma preferencje. Chociaż może pisało? Ja to wiem z forum. Hanami nie śledzie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Sekaiichi Hatsukoi"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość