Sekaiichi Hatsukoi - temat ogólny

Temat dotyczący Sekaiichi Hatsukoi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » pn sty 26, 2015 3:17 pm

Nonono wiadomo :D Przynajmniej ja to sobie tak tłumaczę. Ritsu przeżył niemały szok gdy zobaczył, jak wygląda dział Szamargdu. Tj. zależnie jak Waneko przetłumaczy dział Emerald, długo chłopakowi zajmie przyzwyczajenie się do sparkli... :lol:
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn sty 26, 2015 3:25 pm

A będą naklejki z numerem na grzbiet tomów?
Obrazek

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn sty 26, 2015 3:35 pm

miaka88 pisze:A będą naklejki z numerem na grzbiet tomów?
Nie będzie, bo jeszcze ktoś autorce pochwali się na Tłiterze takim tomikiem z naklejką i... masakra murowana. Serio.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pn sty 26, 2015 3:37 pm

Można wydrukować sobie samemu numerek, papier z klejem do drukarki bez problemu można kupić :D
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pn sty 26, 2015 3:39 pm

Ale my do tego ręki nie możemy przyłożyć :(

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn sty 26, 2015 3:42 pm

Strasznie upierdliwa jest ta autorka aż zniechęca mnie do poznania Sekaiichi Hatsukoi...

Slayerka
Status: Offline

Post autor: Slayerka » pn sty 26, 2015 3:47 pm

Czyli na dodatek do pierwszego tomu pewnie nie ma co liczyć? xD Taka walka o obwolutę, wolę nie wyobrażać sobie co mówiłaby o plakatach czy czymś jeszcze. xP Swoją drogą mam nadzieję że z kolejnymi obwolutami będzie łatwiej, jeśli wiecie mniej więcej czego chce (skoro przekonać jej się nie da). xP

Ale będzie się tomik wyrożniał bez numerku...

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pn sty 26, 2015 3:58 pm

A mnie tam się okładka podoba. Teraz tylko się modlić, aby pozostałe tomy wychodziły w miarę regularnie.
A możecie pokazać tą Waszą pierwszą propozycję okładki? Mówiliście, że projekt był całkiem niezły. Ciekawa jestem jak bardzo się różni od tej.
Obrazek

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » pn sty 26, 2015 4:19 pm

Nie no, z tym brakiem numeru to jakiś totalny absurd - autorka sama wie, że powinien być (w końcu pojawia się od drugiego tomu), ale do pomyłki przyznać się nie chce. No co za osioł uparty!
SH kupiłabym, nawet jeśli cała oładka byłaby różowa. Chociażby żeby wynagrodzić wam te męki z akceptami.

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » pn sty 26, 2015 4:25 pm

Po pierwsze, gratulacje, że w końcu wam zaakceptowała obwolutę. Możliwe, że miała lepszy dzień i coś ją tchnęło... :3 Po drugie, brak numerka wygląda okropnie i nie wiem czemu kazała go nie robić :/ Mam nadzieje, że na następnych tomach będzie, bo idzie się pomylić (nie żebym kupowała, ale jednak).

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn sty 26, 2015 4:37 pm

W życiu tego nie kupię. Już nawet nie dlatego, że yaoi, ale wkurza mnie nieźle ta aŁtorka od siedmiu boleści. Mi też się nie podoba projekt okładki, a ten podtytuł i brak numerka to śmiech na sali.
Ech, wydajcie coś w stylu Seven Days albo Acid Town, to was wesprę. :P

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pn sty 26, 2015 4:38 pm

Może nie lubi liczby 1... Kto ją wie...

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn sty 26, 2015 4:38 pm

Slayerka pisze:Czyli na dodatek do pierwszego tomu pewnie nie ma co liczyć? xD Taka walka o obwolutę, wolę nie wyobrażać sobie co mówiłaby o plakatach czy czymś jeszcze. xP Swoją drogą mam nadzieję że z kolejnymi obwolutami będzie łatwiej, jeśli wiecie mniej więcej czego chce (skoro przekonać jej się nie da). xP

Ale będzie się tomik wyrożniał bez numerku...
Nope, żadnych dodatków najpewniej nie będzie... bo nie. A co do kolejnych tomów to numeracja powinna na nich jak najbardziej być. Wcześniejszy projekt chyba już gdzieś przepadł w otchłani kosza, nie wiem nawet, czy moglibyśmy ją pokazać...
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pn sty 26, 2015 5:41 pm

To może jakieś zbiorowe info do niej na twittera od polskich, niezadowolonych fanów? :) Gratulacje z okazji uzyskania akcepta, brak numerka to totalna kicha. Ciekawe ile osób będzie po premierze mówić, że zapomnieliście o nim?
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn sty 26, 2015 5:57 pm

Pewno sporo, choć zapewne damy na ostatnich stronach jakieś wyjaśnienie tej zagadki
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 815
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Post autor: Thoreline » pn sty 26, 2015 6:22 pm

Brak numerka mi nie przeszkadza ale jest to dziwne :| . Sama okładka mi się podoba.

Liczyłam na wydanie w przyszłości też JR ale przy takich wymaganiach autorki to marne szanse.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pn sty 26, 2015 7:16 pm

Mam nadzieję, że przez panią Nakamurę nie zniechęcicie się do tego gatunku :P

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn sty 26, 2015 9:18 pm

To chociaż powiedzcie jakiej czcionki trzeba uzyc i wielkości to sobie sama zrobie i wydrukuje.

Tytuł mało czytelny, a grzbiet bez numeru okropny. Jednak i tak kupie bo uwielbiam jej historie.
Obrazek

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » pn sty 26, 2015 10:42 pm

Ale mam nadzieję, że tekst na okładce możecie poprawić sami i nie musicie odsyłać całej okładki autorce z powodu poprawek w tekście...?

"Na dodatek jego despotyczny szef, Masamune Takano, okazuje się jego pierwszą miłością ze szkolnych czasów!
Szef-tyran kontra żółtodziób oraz świat wydawania mang od kuchni!"

Reira20
Status: Offline

Post autor: Reira20 » pn sty 26, 2015 10:46 pm

Ale koszmarek :/.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Sekaiichi Hatsukoi"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość