Mirai Nikki

Dział poświęcony wszystkiemu temu, co związane w ten czy inny sposób z tą mangą

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce, zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak.
69
49%
Nie.
50
35%
Może.
23
16%
 
Liczba głosów: 142

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pn maja 21, 2012 12:49 am

Są pozycje z lepszymi statami :P

Strictly
Status: Offline

Post autor: Strictly » pn maja 21, 2012 1:05 am

Przestań trollować! Już miałeś okazję się wypowiedzieć. Więc wypad!
Ależ się uczepił tej mangi -.-

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn maja 21, 2012 7:58 am

Bakuman pisze:Waneko powinno zrobić ankietę gdzie każdy klikałby Tak albo Nie, mniejszy offtop by był i wszystko by było jasne.
Wtedy musieliby robić tak przy każdej propozycji a to moim zdaniem nieco bez sensu zwłaszcza ,że większość z was i tak się wypowiada na temat danego tytułu jednym słowem.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pn maja 21, 2012 10:41 am

Strictly pisze:Przestań trollować! Już miałeś okazję się wypowiedzieć. Więc wypad!
Ależ się uczepił tej mangi -.-
Skoro według ciebie Quithe jest trollem, to czemu dajesz się strollować? :lol:
Because trolling is a art.
Quithe stwierdza fakt - ja tam nie widzę trollowania.
Proponuję zapoznać się z definicją trollowania KLIK . Potem radzę sprawdzić treść swoich postów.
I kto jest teraz trollem?

Jak na razie to ty czepiasz się każdego, kto powie coś złego na MN. Jak ja zmieniłem zdanie, to też - od razu hejt. Nie wiem na jakich forach bywasz, ale tutaj raczej ludzie się szanują i zachowują na poziom (co w czasach, kiedy internet został opanowany przez stada gimbusów jest rzadkością). Fora internetowe są od komentowania i komunikowania się ze sobą, nie do mierzenia sobie wirtualnego cocka.
Ech... gdzie się podziała netykieta?
Także - Pohamuj waćpan zapędy swoje, gdyż forumowicze pomyśleć mogą, iż waćpan zwykłym jest młokosem i gimbusem zwać go będą.
Madoka pisze:Bakuman napisał/a:
Waneko powinno zrobić ankietę gdzie każdy klikałby Tak albo Nie, mniejszy offtop by był i wszystko by było jasne.


Wtedy musieliby robić tak przy każdej propozycji a to moim zdaniem nieco bez sensu zwłaszcza ,że większość z was i tak się wypowiada na temat danego tytułu jednym słowem.
Też uważam, że to średni pomysł. Zresztą - wiemy jak to jest z ankietami :P . Haruhi tego najlepszym przykładem.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pn maja 21, 2012 11:10 am

Żeby wydawnictwo zrobiło ankietę, musiałoby mieć pewność, że dostanie licencję na proponowane tytuły, bo inaczej to by było trochę bez sensu...
Sledziu_w pisze:Zresztą - wiemy jak to jest z ankietami :P . Haruhi tego najlepszym przykładem.
A jak było z Haruhi? Bo chyba mnie coś ominęło^^'...

A jeśli idzie o MN, to dodajcie kolejny głos przeciwko - jestem na nie...

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pn maja 21, 2012 11:19 am

Z tego co pamiętam, to Haruhi szturmem zdobyła pierwsze miejsce w ankiecie "Co mamy wydać?" (czy jakoś tak). Potem okazało się, że Japończycy nie są chętni do współpracy i nie udało się wydać tytułu w Polsce :( .
Więc, tak jak napisałeś Ine - jeżeli jakakolwiek ankieta miałaby kiedykolwiek powstać, to wydawnictwo powinno wpierw zorientować się jak wygląda stanowisko Japończyków.

Edit: Zresztą nie wiem nawet czy jakiś tytuł z tej ankiety został ostatecznie wydany. Chyba nie, ale pewności nie mam.

Bakuman
Status: Offline

Post autor: Bakuman » pn maja 21, 2012 12:47 pm

Madoka pisze:
Bakuman pisze:Waneko powinno zrobić ankietę gdzie każdy klikałby Tak albo Nie, mniejszy offtop by był i wszystko by było jasne.
Wtedy musieliby robić tak przy każdej propozycji a to moim zdaniem nieco bez sensu zwłaszcza ,że większość z was i tak się wypowiada na temat danego tytułu jednym słowem.
Chodziło mi o coś w tym stylu jak ma to forum JPF (mangaforum). Jest tam dział ankiety, zakładasz temat i od razu masz u góry ankietę, a niżej możesz się wypowiadać. Mógłby być taki sam syf jak w tym temacie, a na ankiecie były by jasne opinie (ile osób jest za, a ile nie), i każdy mógłby oddać tylko jeden głos.
PS. Akurat w tym temacie "Jednym słowem" się nie wypowiadają :wink:
Sledziu_w pisze:Z tego co pamiętam, to Haruhi szturmem zdobyła pierwsze miejsce w ankiecie "Co mamy wydać?" (czy jakoś tak). Potem okazało się, że Japończycy nie są chętni do współpracy i nie udało się wydać tytułu w Polsce :( .
Więc, tak jak napisałeś Ine - jeżeli jakakolwiek ankieta miałaby kiedykolwiek powstać, to wydawnictwo powinno wpierw zorientować się jak wygląda stanowisko Japończyków.

Edit: Zresztą nie wiem nawet czy jakiś tytuł z tej ankiety został ostatecznie wydany. Chyba nie, ale pewności nie mam.
To co napisałeś jest bezsensu. Bo po co zakładać jakikolwiek temat (czy to w formie ankiety czy w obecnej postaci) skoro Japończyk może się nie zgodzić. Nie zgodził się? Sporo osób głosowało, ale trudno zakładamy nowy temat z nową mangą i próbujemy dalej.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pn maja 21, 2012 1:04 pm

Strictly pisze:Już miałeś okazję się wypowiedzieć. Więc wypad!
Hmm...ty też. Więc nie rozumiem, po co to kontynuujesz... :roll: O tempora, o mores...
Sledziu_w pisze:Z tego co pamiętam, to Haruhi szturmem zdobyła pierwsze miejsce w ankiecie "Co mamy wydać?" (czy jakoś tak). Potem okazało się, że Japończycy nie są chętni do współpracy i nie udało się wydać tytułu w Polsce
A mi się wydawało, że Waneko wspominało coś o tym, że koszty zakupu licencji byłyby zbyt duże... :|
Sledziu_w pisze:Edit: Zresztą nie wiem nawet czy jakiś tytuł z tej ankiety został ostatecznie wydany. Chyba nie, ale pewności nie mam.
Wydano nawet dwa. :P Ankieta składała się z trzech pozycji - Haruhi, Miłość krok po kroku i Karin... Tak, jak wspomniałeś Haruhi zdobyła 1. miejsce , a Miłość miała chyba z 10 %, ale wydawnictwo już chyba miało wtedy licencję na Miłość, więc wyszło, co wyszło.... :roll:

A wracając do tematu, to jestem na NIE. Opis wydaje się mało zachęcający.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn maja 21, 2012 3:45 pm

Bakuman pisze:Mógłby być taki sam syf jak w tym temacie, a na ankiecie były by jasne opinie (ile osób jest za, a ile nie), i każdy mógłby oddać tylko jeden głos.
I tak to by mogło się nie sprawdzić. Przykład z Kindaichim- dużo osób wypowiedziało się w ankiecie na TAK a co było później dobrze wiemy. Koniec offtopa

Co do samego tytułu, opis jakoś mnie nie powalił ale z ciekawości bym przeczytała pierwszy tom, może wtedy zdanie zmienię.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pn maja 21, 2012 4:16 pm

Uwielbiam czytać posty nawiedzonych fanów :D
Strictly, doszło kilka głosów, dolicz je :)

MsDi
Status: Offline

Post autor: MsDi » pn maja 28, 2012 6:50 pm

Jestem za wydaniem.

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Post autor: amsterdream » pn maja 28, 2012 8:40 pm

A ja jestem na nie.

kamiookami
Posty: 77
Rejestracja: pt lut 18, 2011 11:45 am
Status: Offline

Post autor: kamiookami » śr maja 30, 2012 12:51 pm

Nie, nawet za darmo bym tego nie chciała na półce.

Amy-chii
Status: Offline

Post autor: Amy-chii » czw maja 31, 2012 8:36 pm

Kupiłabym wszystkie tomy.

Lazarus
Status: Offline

Post autor: Lazarus » czw maja 31, 2012 11:10 pm

Zapoznałem się i jestem na nie

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Post autor: kesah » sob cze 16, 2012 12:40 pm

Osobiście czytałem mangę i oglądałem anime - zdecydowanie bym kupił tą serię :!:
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » wt lip 10, 2012 3:34 pm

Yuno jest genialna i szalona po prostu ^^ na pewno bym kupował ^^ Jestem oczywiście za TAK.

justa56
Status: Offline

Post autor: justa56 » ndz lip 29, 2012 3:06 pm

jA JEST NA TAK NIE PATRZE NA CHARAKTERY A NA FABULE! A ANIME MNIE DODATKOWO ZACHECIŁO

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » pn sie 13, 2012 3:45 pm

Nie zainteresowało mnie. Yuki jest strasznie denerwujący.

Sigiel
Status: Offline

Post autor: Sigiel » pn sie 20, 2012 1:40 pm

Skoro tak wielu ludzi pragnie wydania tej Mangi, to ja również się dopiszę, ponieważ lubię mieć papierową wersję a Anime słabe w porównaniu do Mangi to warto przeczytać. Kupiłbym wszystkie tomy jeśli by w ogóle wyszły.

Zablokowany

Wróć do „"Pamiętnik Przyszłości"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości