Mirai Nikki

Dział poświęcony wszystkiemu temu, co związane w ten czy inny sposób z tą mangą
Zablokowany

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce, zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak.
69
49%
Nie.
50
35%
Może.
23
16%
 
Liczba głosów: 142

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Mirai Nikki

Post autor: Katori » ndz paź 23, 2011 3:00 pm

Obrazek

Tomów : 12
Rozdziałów : 59
Status : Zakończona
Premiera : 26 stycznia 2006
Zakończenie : 25 grudnia 2010
Gatunek : Akcja, Psychologiczne, Thriller, Shounen, Tajemnicze, Nadprzyrodzone
Autor(ka) : Esuno Sakae
Serialization: Shounen Ace (Miesięcznik)

Yukiteru Amano zwykle tylko beznamiętnie patrzy na życie przepływające mu przed oczami i zapisuje je w swoim pamiętniku. Niezdolny do nawiązania przyjaźni, wymyśla sobie wyimaginowanego przyjaciela, który ma na imię Deus Ex Machina i jest Panem Czasu i Przestrzeni. Widząc zadręczonego samotnością Yukiteru, Deus daje mu niezwykłą moc widzenia najbliższej przyszłości. Jednak nie jest to bezinteresowny dar.
tanuki.pl

Dziwne, że nie było jest tematu o Mirai... Jedna z najlepszych mang jakie czytałem, niedawno zakończona, obecnie wychodzi adaptacja anime.
Ostatnio zmieniony czw maja 09, 2013 9:23 pm przez Katori, łącznie zmieniany 1 raz.

Kana24
Status: Offline

Post autor: Kana24 » ndz paź 23, 2011 3:22 pm

Jestem za, manga jest fajna i z chęcią bym ją kupiła.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » ndz paź 23, 2011 3:29 pm

Kurde, dałbym głowę, że 'kiś rok temu pisałem posta w podobnym temacie...

Dotrwałem do 3(? akcja z psami) tomu skanów, potem rzuciłem. Choć miłym smaczkiem były skrzywienia psychiczne niektórych bohaterów, to od mangi ostatecznie odstraszyły mnie dziury w fabule (rzeczy pojawiające się znikąd itp.).

No, ale w dobie dominacji mang dla żeńskiej części czytających, z głodu bym chyba kupił...

atanna
Status: Offline

Post autor: atanna » ndz paź 23, 2011 4:21 pm

Oglądam wychodzące właśnie anime i rozglądałam się za angielskim wydaniem, ale dostępna jest tylko niemiecka wersja. Kupiłabym na pewno.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » ndz paź 23, 2011 10:43 pm

Fajna okładka, chętnie bym kupił.

Awatar użytkownika
Nanaly
Adept
Posty: 403
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:20 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Nanaly » pn paź 24, 2011 5:04 pm

Właśnie chcę obejrzeć anime Mirai Nikki, bo lubię gatunki psychologiczne, thriller i tajemnice. Wydaje mi się, że raczej mało jest takich gatunków na naszym rynku. Kreska na załączonym obrazku jest ładna. Do tego manga jest zakończona. Jestem na tak.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn paź 24, 2011 6:58 pm

Zafascynowało mnie i anime i manga ^^ więc jestem za.

Renusek
Status: Offline

Post autor: Renusek » pn paź 24, 2011 8:01 pm

Tytułu nie znam, opis ciekawy, może być. Za.

Rika-chan
Status: Offline

Post autor: Rika-chan » czw lis 17, 2011 6:44 pm

Jak ja bardzo to chcę!!!
Błagam, wydajcie to, prooooszęęęęę!

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » czw gru 29, 2011 12:42 am

Zdecydowanie jeden z tytułów który MUSI zostać wydany w Polsce, myślę że spodoba się fanom Death Note'a oraz Higashi no Eden i dobrze by się sprzedała w Polsce, ach ile bym dał, żeby ten tytuł wydało waneko !!!!

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » czw gru 29, 2011 1:27 am

Wukau pisze:Zdecydowanie jeden z tytułów który MUSI zostać wydany w Polsce, myślę że spodoba się fanom Death Note'a oraz Higashi no Eden i dobrze by się sprzedała w Polsce, ach ile bym dał, żeby ten tytuł wydało waneko !!!!
Po pierwsze, co ma wspólnego DN z Eden of the East? Dwa, że po raz pierwszy słyszę tytuł tego drugiego w poście kogoś z naszego kraju, więc mam niewielkie podstawy by "fani w Polsce" uznać za nieco przesadne stwierdzenie.
Ostatnio zmieniony czw gru 29, 2011 11:44 am przez Faust, łącznie zmieniany 1 raz.

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » czw gru 29, 2011 5:26 am

@Faust Hahaha :D źle mnie zrozumiałeś, bo pisanie w moim ojczystym języku sprawia mi trudność :oops:

Nic nie ma wspólnego :P Chodziło mi o to, że ci którzy lubią Death Note'a i/lub Higashi no Eden powinni to polubić bo fabuła jest dość podobna do HnE, a klimat do DN

Dobrze się sprzeda, bo w sumie jest dobrą mangą i jak już wspomniałem, fanom DN się spodoba, których (po moich odczuciach) jest całkiem sporo w Polsce.

I tak może przesadziłem :roll: , ale zakochałem się w anime i mangę na 100% kupie, jeżeli nie po Polsku to po angielsku :twisted:

Btw To tylko moje odczucia :mrgreen: , proszę nie krzyczeć :(
Btw no.2 A wspomniałem o Higashi no Eden bo nie wiem czemu, ale uważam że ta seria jest dość popularna :wink:

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » czw gru 29, 2011 11:44 am

Nie przeczę, że jest popularny. Również w wyniku wybrania przez jednego z większych światowych providerów anime- animecrazy.net- tytułem roku 2010, zostawiając w polu choćby FMA: Brotherhooda.
Ale to znana prawda, że co popularne na świecie niekoniecznie musi być u nas, i tak chyba jest z EotE.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » czw gru 29, 2011 2:00 pm

wydaje się ciekawe, jestem na tak :D

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » pt gru 30, 2011 3:04 pm

Jestem na tak. Zdecydowanie.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » sob gru 31, 2011 2:58 pm

@Wukau porównał tę mangę do dwóch anime, które bardzo lubię i wywołało to tylko jeszcze większą ciekawość u mnie i chęć posiadania tej mangi.


edit.
Oglądam anime i wydaje się być bardzo ciekawe. Podtrzymuje swoje zdanie by wydać tę mangę w Polsce.
Ostatnio zmieniony czw lut 16, 2012 10:31 pm przez Jaskol, łącznie zmieniany 1 raz.

Alexander
Status: Offline

Post autor: Alexander » pt sty 06, 2012 7:47 pm

Jestem za. Anime jak na razie mnie zachwyciło, więc po mandze spodziewam się czegoś podobnego ^^

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » czw lut 16, 2012 9:56 pm

Zdecydowanie nie. Nie podoba mi się charakter głównego bohatera, ani tej dziewczyny.
Ostatnio zmieniony ndz lut 26, 2012 1:56 pm przez telajel, łącznie zmieniany 1 raz.

Struś
Status: Offline

Post autor: Struś » ndz lut 26, 2012 6:58 am

Założyłem tutaj konto w jednym tylko celu - żeby powiedzieć, że jeśli jakieś wydawnictwo w Polsce zdecyduje się wydać tę pozycję, to kupuję każdy tomik w ciemno :)

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » śr lut 29, 2012 9:55 am

Jestem za.

Zablokowany

Wróć do „"Pamiętnik Przyszłości"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości