Śmiech w chmurach # 6

Temat dotyczący mangi Ćmiech w chmurach czyli po japońskiemu Donten ni Warau
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Śmiech w chmurach # 6

Post autor: Ame » śr cze 17, 2015 7:12 pm

Obrazek
Premiera Śmiechu w chmurach # 6 na 14 lipca 2015.

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » śr cze 17, 2015 8:28 pm

Rozpaczam bo to już koniec ale jednocześnie radość ogromna bo jedna z najlepszych postaci w końcu na okładce! :) Hirari wygląda tu genialnie! :twisted:

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » czw lip 23, 2015 12:23 am

Jakoś chyba ten tomik podobał mi się najmniej z całej serii. Miałam wrażenie gonienia na łeb na szyję z akcją. I nie koniecznie mi się to tempo i akcja sama w sobie podobały. Niemniej tytuł był całkiem przyjemny, do tego z ładnymi rysunkami. Kolejna zakończona seria na półce :) Czas na "Honomiro" 8-)
Ostatnio zmieniony sob lip 25, 2015 1:05 pm przez mika, łącznie zmieniany 1 raz.

Owca
Status: Offline

Post autor: Owca » czw lip 23, 2015 8:37 am

Ja wczoraj skończyłam, dwa ostatnie tomy na raz i może dzięki temu nie czułam, aby wydarzenia działy się zbyt szybko. Po prostu w ostatnim tomie walka kulminacyjna była bardzo dynamiczna. Jedyne "ale" miałam może do ilości postaci, dla mnie było ich trochę za dużo jak na 6 części, wolała bym się o każdym z nich trochę więcej dowiedzieć, co nie zmienia faktu, że i tak w porównaniu do Reversal, zakończenie bardzo mnie usatysfakcjonowało :) Czas z tą mangą był naprawdę przyjemny, i ląduje ona wśród moich ulubionych.

LittleStar
Status: Offline

Post autor: LittleStar » sob lip 25, 2015 11:06 am

Kocham! Kocham! Kocham tą serie!
Tych bohaterów! Tą historię! Tą kreskę!
Wszystko jest po prostu miodzio!
Wszystkie okładki są prześliczne!
Bardzo podoba mi się styl w jakim prezentowały się okładki! *.*
I ogólnie...

Chcę więcej! *.*
Chcę "Donten ni Warau Gaiden" *.*

Zastanawiam się czy obczaić "Rengoku ni Warau" xD
Poza tym, że tak samo jak "Śmiech w chmurach" ma śliczną kreskę i ma nowych bohaterów i akcja dzieje się w 300 lat przed wydarzeniami w "Śmiechu..."
to nic o tej serii nie wiem xD
Może warto się zapoznać z tą serią :D

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pn wrz 07, 2015 11:24 am

Wczoraj przeczytałam ostatni tom - moim zdaniem najgorszy ze wszystkich. Nie to, żebym się nie spodziewała, że dobro zwycięży i skończy się super sielanką, jednak poleciało za bardzo sztampą (ten wszechobecny płacz, jak w jakiejś telenoweli :roll:). Tak jakby autorce skończyły się pomysły. Całokształt oceniam jednak pozytywnie, to jedna z ciekawszych mang wydanych w Polsce i pewnie nie raz do tego tytułu wrócę.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Śmiech w chmurach - Donten ni Warau"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość