Tasogare Otome X Amnesia # 4

Miejsce do rozmów wszelakich na temat mangi Tasogare Otome X Amnesia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Tasogare Otome X Amnesia # 4

Post autor: Ame » pn lut 23, 2015 7:03 pm

Obrazek
Trafi on do sprzedaży (i wywróci Wasz świat do góry noga… okej, może nie ;) 24 marca 2015.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » pt maja 01, 2015 3:15 pm

Pierwsza kolorowa strona jest urocza!
Czy w języku polskim istnieje słowo "lanczboks"? xd Pudełko ze śniadaniem zostało tak podpisane i nie powiem, trochę mnie to zaskoczyło.

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » pt maja 01, 2015 4:04 pm

vishaad pisze:Czy w języku polskim istnieje słowo "lanczboks"? xd Pudełko ze śniadaniem zostało tak podpisane i nie powiem, trochę mnie to zaskoczyło.
Hm... Na pewno się już przyjęło "lancz" (chociaż osobiście wolę pisać lunch, ale to może być kwestia miejsca zamieszkania... xD ), ale o "lanczboksie" nie słyszałam... Wrzucone wyrażenie w google daje 79 wyników, więc wygląda na to, że powoli się coś takiego przyjmuje... No cóż, ponglish jest wszędzie xD

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt maja 01, 2015 9:20 pm

O kurde... szczerze to niezbyt mnie to przekonuje =.= drugie śniadanie, ewentualnie pudełko na drugie śniadanie to już nie łaska? Bo domyślam się, że ów lanczboks to "nasze" animowo-mangowe bentou...

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt maja 01, 2015 10:17 pm

Jaka fajna okładka. Co do tego lanczboksu również nie jestem co do tego przekonany. Jak miałbym być wybredny, wolałbym "bentou". Ale to taki pikuś, który nie zaważy nad dalszym kupowaniem serii :P

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt maja 22, 2015 8:50 pm

Itachi Uchiha pisze:JJak miałbym być wybredny, wolałbym "bentou".
No w sumie. Skoro i tak walimy obcymi słowami to równie dobrze można było dać bentou i przypis.

[ Dodano: Pią 22 Maj, 2015 ]
No i po lekturze 4 tomu. Jak zawsze Waneko wprawiło mnie w świetny humor - niczego więcej nie oczekuję od wydania mangi. Wszystko jest na swoim miejscu, papier nie faluje, w łapkach się tomik miło trzyma. Wszystko jest pięknie:) tylko odjąć Waneko poglądy Natanka i dodać dobór tytułow JG i mamy wydawnictwo idealne^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tasogare Otome X Amnesia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości