Tasogare Otome X Amnesia # 3

Miejsce do rozmów wszelakich na temat mangi Tasogare Otome X Amnesia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Tasogare Otome X Amnesia # 3

Post autor: Ame » pt gru 19, 2014 2:44 pm

Obrazek
Niepamięć panny zmierzchu trafi do sprzedaży 23 stycznia 2015.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pt gru 19, 2014 4:56 pm

Nie kupuję i nie czytam ale okładka jest naprawdę śliczna <3
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » sob gru 20, 2014 12:30 am

Mnie podobało się anime, ale mangą początkowo nie byłam zainteresowana. Kiedy zobaczyłam okładki to stwierdziłam, że kupię ją chociażby tylko dla nich :D

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » wt lut 03, 2015 7:15 pm

Widział to ktoś w Empiku? Od premiery już minął tydzień, w niedzielę się przejechałem i w żadnym z łódzkich Empików nie było. Teraz w piątek będę po raz kolejny, a wolałbym uniknąć zamawiania, bo na prenumeratę się, niestety, nie skusiłem.

tovabrink
Status: Offline

Post autor: tovabrink » wt lut 03, 2015 7:25 pm

Katori, w Krakowskim jest na pewno, mogę Ci sprawdzić pojutrze jak będę w pracy :)

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » wt lut 03, 2015 7:31 pm

Okej, jak masz czas, to sprawdź, ewentualnie potem się okaże, że tylko z Łodzią jest coś nie tak.

biB
Adept
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 26, 2006 3:29 pm
Lokalizacja: Łódź
Status: Offline

Post autor: biB » wt lut 03, 2015 8:49 pm

Z Łodzią wszystko w prządku, przynajmniej pod względem TOXA. Będąc dzisiaj w Empiku widziałem cały rządek komiksów.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » wt lut 03, 2015 8:54 pm

biB pisze:Z Łodzią wszystko w prządku, przynajmniej pod względem TOXA. Będąc dzisiaj w Empiku widziałem cały rządek komiksów.
No dobra, więc odwołuję. Widocznie teraz wyłożyli, bo tak to wszędzie był wciąż drugi tom.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » ndz lut 08, 2015 12:53 pm

Po pierwszym tomie toxa nie wiedziałam co zbierać dalej, bo tyle teraz mang jest wydawanych, no i zaprzestałam na nim. Jak wyszedł trzeci tom to okładka taka piękna była, bez zastanowienia kupiłam xD Teraz muszę drugi tom jeszcze kupić... Anime mi się podobało no zobaczymy jak z mangą dalej będzie :roll:

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr lut 11, 2015 6:14 pm

Dziś przeczytałem. Historie w sumie raczej słabe, ale na koniec zaczęło się zagęszczać.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn lut 23, 2015 1:56 pm

Po 3 tomach Tasogare i 2 Mirai Nikki mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że Waneko wróciło do zaszczytnego grona wydawców, których wydania mnie nie wkurzają xD Moje największe wątpliwości przy Tasogare budziła obawa przed tym osławionym falowaniem papieru, który irytował mnie tak bardzo w Kuroszu i HotD. W nowych młodzieżówkach to zjawisko nie występuje. Czuję się spełniony :)
Również tłumaczenie Tasogare jakoś mi podeszło, nie mam chyba żadnych zastrzeżeń. Tak trzymać i do przodu :)
Jak jeszcze z kolejnymi nowościami lepiej mi w gusta Waneko trafi to może zmienię swój już scementowany osobisty ranking^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tasogare Otome X Amnesia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość