Tasogare Otome X Amnesia # 2

Miejsce do rozmów wszelakich na temat mangi Tasogare Otome X Amnesia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Tasogare Otome X Amnesia # 2

Post autor: Ame » pt paź 17, 2014 3:11 pm

Obrazek
Planowana data premiery to 18 listopada.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » czw lis 27, 2014 7:31 pm

Mogęę zapytać dlaczego tak opóźnia się wydanie drugiego tomu? Rozumiem, że przez drukarnię, ale chciałbym wiedzieć, o ile to jest możliwe, co tam się podziało. Pytam z ciekawości, zwyczajnie mnie to interesuje, szczególnie że poprzedni tomik miał dziwne białe obrączki na niektórych stronach i może tym razem stało się coś gorszego. Tomiku nawet jeszcze sobie nie zamówiłem, więc też nie niecierpliwię, tak tylko pytam.
(piszę to, żeby nie było, że się czepiam...)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw lis 27, 2014 7:38 pm

Na obwolucie pojawiło sie coś takiego dziwnego: napis z tylu (Ten z niepamięcią) przesunął sie tak z 1-2 milimetry w lewo i dziwnym cudem pociągnął za sobą część obrazka za nim co spowodowało powstanie takiego głupiego białego paska po prawej jego stronie. Ogólnie magia i cuda na kiju, nikt nie wie jak to powstało. Wiec drukarnia musiała znowu wydrukować obwoluty, zdjąć stare, zaakceptować u nas nowe, zalozyc je no i tomiki wysłać do nas.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » ndz gru 28, 2014 6:17 pm

Dziękuję za odpowiedź na poprzednie pytanie (lepiej późno niż wcale!), teraz przychodzę z następnym, kierowanym do osób, które posiadają już swój tomik. Czy tylko w moim jest tak, że czerń na niektórych stronach jest bardziej intensywna, a na niektórych wyblakła?

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » ndz gru 28, 2014 7:56 pm

Nie tylko w Twoim :) niektóre strony są okropnie blade i wygląda to koszmarnie :/

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn gru 29, 2014 5:56 am

Mam dokładnie to samo.
Ciekawe czy znany jest powód tego stanu rzeczy i jest możliwość poprawy w następnym tomie.

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » pn gru 29, 2014 6:01 pm

Mój tomik też miał taką wadę =( Niektóre miejsca były tak wyblakłe, że aż wydawało mi się że to światło tak dziwnie pada, i przechylałam wtedy mangę pod kątem żeby zobaczyć czy nadal tak jest xD

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr sty 07, 2015 5:31 pm

Jak ostatecznie skończyła się sprawa z tymi wyblakłymi stronami? I czy było to powszechne zjawisko?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tasogare Otome X Amnesia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości