Tasogare Otome x Amnesia - temat ogólny

Miejsce do rozmów wszelakich na temat mangi Tasogare Otome X Amnesia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » pn cze 08, 2015 6:08 pm

Chodzi raczej o to, że obraz rozmazanej Yuuko pochodzi z wyobraźni Kirie, a ona nie umie się do niej przekonać/nie widzi dokładnie jej prawdziwej postaci i to taka przenośnia z tym zamgleniem. Wskazuje na to również tekst "gdybym tylko się jej nie bała... to nie bałabym się niczego".
A pixeloza to pewnie wina samego autora, któremu nie chciało się rysować i wykorzystał jakiś miniony kadr _^_

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn cze 08, 2015 9:26 pm

MidoriCha, chodzi Ci o tę twarz Yuuko? xD jeśli tak to tak być powinno/było w oryginale. No chyba, że mówisz o czymś innym, bo tomiku jeszcze nie mam :) ale mi stracha napędziłaś haha ^^

MidoriCha
Status: Offline

Post autor: MidoriCha » wt cze 09, 2015 4:11 pm

Tak o ten kard mi chodziło. Sprawdziłam w internecie potem i rzeczywiście, tak jest w oryginale. A cenzura mi przyszła na myśl dlatego, że wycinali (a raczej zakrywali debilnymi onomatopejami) nawet pantsu shooty z Hatsukoi (oraz kilka razy wspominali ,że Tasogare to ecchi pełną gębą[!]), także wszystko jest możliwe :(

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt cze 09, 2015 5:08 pm

MidoriCha, no w sumie xD mówimy o Wydawnictwie Kościelnym Watanek pod wezwaniem św. Kagune :lol:

larso8op
Status: Offline

Post autor: larso8op » wt cze 09, 2015 7:09 pm

A tak w ogóle to jakie przeznaczenie wiekowe ma manga Tasogare Otome? Z tego co czytałem to chyba jeden tom miał mieć znacznie wyższe.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » wt cze 09, 2015 7:19 pm

Tasogare jest od lat 16, a z tym podwyższeniem to chodzi o tył obwoluty siódmego tomu. Była też mowa o banderoli, więc nie wiem, czy coś ustalili.

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » pt lut 19, 2016 1:24 pm

Planujecie jakieś dodatki do ostatniego tomiku Panny Zmierzchy na zakończenie serii? Jakieś pocztówki z grafikami z okładek itp...?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tasogare Otome X Amnesia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości