Tasogare Otome X Amnesia # 10

Miejsce do rozmów wszelakich na temat mangi Tasogare Otome X Amnesia
Bukafo
Status: Offline

Post autor: Bukafo » wt kwie 12, 2016 2:55 pm

@larso właśnie o to chodzi, że sam masz sobie wymyślić jakieś zakończenie.

[spoiler]Tak jak napisał wyżej kolega, może wyjść ze szkoły, a co za tym idzie - studia, następnie praca.[/spoiler]
Gantz - najlepsza 37 tomowa seria na świecie!

Awatar użytkownika
Kakaladze
Weteran

Post autor: Kakaladze » wt kwie 12, 2016 3:52 pm

Ja osobiście zastanawiałem się jak by związek człowieka z duchem miał wyglądać na dłużej, przecież Yuuko się nie starzeje, a główny bohater owszem .
Obrazek

Awatar użytkownika
Grey
nołlife

Post autor: Grey » wt kwie 12, 2016 5:37 pm

No to już w razie czego problem Yuuko a nie Niyi :lol: jeśli ona nie ma nic przeciwko to why not xD z tym, że raczej związek z duchem łączyłby się pewnie z brakiem jakichkolwiek perspektyw na przyszłość.

larso8op
Adept

Post autor: larso8op » wt kwie 12, 2016 6:07 pm

Bukafo pisze:
[spoiler]Tak jak napisał wyżej kolega, może wyjść ze szkoły, a co za tym idzie - studia, następnie praca.[/spoiler]
Będzie mu ciągle towarzyszyć jako niewidzialna osoba? To mimo wszystko nie wróży zbyt dobrze na przyszłość (tym bardziej dalszą).

Najlepiej jakby była opcja zamiany ducha w człowieka (tak było w Asura Cryin), ale świat Tasogare Otome tego chyba nie przewiduje. :)

Awatar użytkownika
Reviolli
Fanatyk

Post autor: Reviolli » czw kwie 14, 2016 2:51 pm

Ja dziś przeczytałem 9 i 10 tomik. Szkoda że ta historia się na tym kończy i na razie nie widzę nic co mogło by ją zastąpić.

Oba tomiki przyzwoite. 9 bardziej mroczny, a 10 zamykający taki bardziej wyrównany.

Co do końcówki i samego zakończenia, to mimo że nie lubię otwartych zakończę, to tu uważam że dobrze wyszło kiedy czytający może wybrać swoją wizje przyszłości.

Jest to tytuł który utrzymał moją uwagę do końca (w przeciwieństwie do Orange i ścieżek gdzie wypatrywałem ostatniego by w końcu odstawić całość na półkę) i z niedosytem przyjmuje fakt jego zakończenia.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

larso8op
Adept

Post autor: larso8op » pt kwie 15, 2016 8:53 pm

Ten 9 tom to podobna różnica jakby oglądać takie dosyć luźne anime ze sporą ilością humoru, a potem natrafić na odcinek czy dwa, które okazują się dramatem, czyli są ogromnym kontrastem w stosunku do wcześniejszych.

Coś takiego jest zawsze bardzo zaskakujące, bo co logiczne czytając mangę z gatunku romans, ecchi, komedia, szkoła nie oczekujesz czegoś takiego.

Awatar użytkownika
Reviolli
Fanatyk

Post autor: Reviolli » sob kwie 16, 2016 6:28 am

Nie odczułem tej 9 bo pozostałe tomy czytałem jak wychodziły a z tym czekałem aż wyjdzie ostatni. Ale by rytuał "odstawiania na półeczkę" mógł się odbyć do końca to i tak muszę przeczytać całość jeszcze raz.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tasogare Otome X Amnesia”