Ringo Ame - nowe wydawnictwo?

Dział dotyczący mang wydawanych przez wydawnictwo Ringo Ame i wszystkiego tego, co z nimi i z samym wydawnictwem związane.
Zablokowany
mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » śr sty 29, 2014 3:08 pm

Słodziak? Ciacho? Wgryźć? Mmmm... Chyba robię się głodna ;)

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr sty 29, 2014 3:09 pm

Niektórzy lubią jak ich wsysa :lol:

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr sty 29, 2014 3:16 pm

słodziak, ciacho i kupiec a fani gatunku chętnie wgryzą się w tomik i lektura zapewne ich wessie
Hentai tentacle yaoi furry?

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » śr sty 29, 2014 3:24 pm

O matko, pewnie coś dla dziewczyn.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » śr sty 29, 2014 3:24 pm

Po tym opisie stawiam na kolejne yaoi. Albo shodżo.

Chilies
Adept
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 19, 2011 11:42 pm
Status: Offline

Post autor: Chilies » śr sty 29, 2014 3:25 pm

"wgryzą się w tomik i lektura zapewne ich wessie" kojarzy mi się tylko z wampirami :P Rust Blaster? Koyoi wa Kimi to Chi no Kiss wo? Shounen Zanzou? (To tak z tych wiejących :P)
Ostatnio zmieniony śr sty 29, 2014 3:50 pm przez Chilies, łącznie zmieniany 1 raz.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » śr sty 29, 2014 3:49 pm

Patrząc na asortyment ich sklepu, nie zdziwiła bym się gdyby pierwszą ich mangą było yaoi. I sądząc po opisie, dość słabe.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr sty 29, 2014 3:54 pm

Wyczuwam wampiry.
Jak będą bishe to nie pogardzę. Yaoicem, nawet nie najwyższej półki ale chociażby przeciętnym/trzymającym poziom, też nie.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » śr sty 29, 2014 4:14 pm

Też przewiduje wampirze yaoi, albo jakieś nie-wampirze yaoi. W sumie się tego spodziewałam od kiedy zobaczyłam ich sklep.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » śr sty 29, 2014 4:18 pm

Sayuki78 pisze:Patrząc na asortyment ich sklepu, nie zdziwiła bym się gdyby pierwszą ich mangą było yaoi. I sądząc po opisie, dość słabe.
Moja pierwsza myśl po ujrzeniu njusa. :P Albo takie prawie-że-kanonicznie-gejowskie-shoujo, których ostatnio strasznie dużo. Pewnie i tak się nie skuszę, zwłaszcza, że sposób w który będzie można dostać ich mangi, nie sprzyja mi zbytnio (allegro??? okej, może i jestem nubem w kwestii zakupów przez internet, ale???).

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » śr sty 29, 2014 4:29 pm

Robienia z ludzi debili i odwracania kota ogonem ciąg dalszy:
(A tak nawiasem mówiąc to strasznie jesteście niecierpliwi Uruchomilismy stronę internetową i ogłosiliśmy istnienie wydawnictwa w sobotę a dzisiaj jest środa)
Kto mi powie w jakiej rzeczywistości pierwszy stycznia wypadł w sobotę? :roll:

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr sty 29, 2014 4:32 pm

Możesz sobie umeblować restaurację, ale puki nie zaczniesz podawać jedzenia to trudno mówić o otwarciu.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr sty 29, 2014 4:32 pm

Shakkaho pisze:Robienia z ludzi debili i odwracania kota ogonem ciąg dalszy:

Cytat:
(A tak nawiasem mówiąc to strasznie jesteście niecierpliwi Uruchomilismy stronę internetową i ogłosiliśmy istnienie wydawnictwa w sobotę a dzisiaj jest środa)


Kto mi powie w jakiej rzeczywistości pierwszy stycznia wypadł w sobotę? :roll:
Ja tam już zlewam stronę.
Poczekam aż zapowiedzą co mają, jak spodoba mi się opis to kupię i ocenie wydanie. Wtedy wyrobię sobie o nich opinie.

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » śr sty 29, 2014 4:34 pm

Chrno pisze:Możesz sobie umeblować restaurację, ale puki nie zaczniesz podawać jedzenia to trudno mówić o otwarciu.
Pierwszego stycznia opublikowali pierwszy post na stronie, ergo: WTEDY lub wcześniej ją uruchomili. Post o posiadaniu licencji opublikowali 9 stycznia...

Restauracja z otwartą kuchnią, MENU i otwartymi drzwiami już jest jednak otwarta.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr sty 29, 2014 4:34 pm

A tak swoją drogą, to już uzupełnili na swojej stronie dział "Kontakt"
Obrazek

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » śr sty 29, 2014 4:40 pm

Shakkaho pisze:Pierwszego stycznia opublikowali pierwszy post na stronie, ergo: WTEDY lub wcześniej ją uruchomili. Post o posiadaniu licencji opublikowali 9 stycznia...

Restauracja z otwartą kuchnią, MENU i otwartymi drzwiami już jest jednak otwarta.
A Ty to czasem nie miałaś mieć już focha na tę restaurację ?
Skoro tak Cie bulwersują, to po co stoisz pod ich drzwiami, wypominając co chwila złe jedzenie, którego jeszcze nawet nie podali :roll:

Shakkaho pisze:Dobra, ja oficjalnie robię focha na wydawnictwo.
Hm więc posługując się zasadami logiki, dziwnie, że jesteś najaktywniej komentującym użytkownikiem w tym temacie. Choć może hejterzy już tak mają...
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » śr sty 29, 2014 4:51 pm

Mephisto pisze:A Ty to czasem nie miałaś mieć już focha na tę restaurację ?
Skoro tak Cie bulwersują, to po co stoisz pod ich drzwiami, wypominając co chwila złe jedzenie, którego jeszcze nawet nie podali
Jak na razie narzekam na wystrój, wodzenie za nos i twierdzenie, że kurczak to nie mięso i wegetarianin może je zamówić, skoro się bawimy w analogię. :roll:

Powstało wydawnictwo traktujące ludzi jak bandę przedszkolaków do wydojenia z kasy. Mam chyba prawo nie lubić takiego traktowania?

Na krytykowanie wydania poczekać aż coś wydadzą.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » śr sty 29, 2014 4:59 pm

Większość wypowiedzi w tym temacie sięga dna, więc może wstrzymajmy się na chwilę z komentowaniem?
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » śr sty 29, 2014 5:18 pm

dejikos pisze:Już teraz mówimy więc, że w tytule wystepuje pewien słodziak, ciacho i kupiec a fani gatunku chętnie wgryzą się w tomik i lektura zapewne ich wessie.
Musiałam to dwa razy przeczytać, żeby mniej więcej ogarnąc, ale również wyczuwam yaoi. Czyli no, jeśli strzelamy dobrze to nic dla mnie ;P

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » śr sty 29, 2014 5:42 pm

Daminox pisze:Większość wypowiedzi w tym temacie sięga dna, więc może wstrzymajmy się na chwilę z komentowaniem?
Jestem za! Do ogłoszenia nowości, nic będę zabierać głosu w tym temacie. Żegnam:P

Zablokowany

Wróć do „Ringo Ame”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość