Deadman Wonderland #6

Temat dotyczący wszystkiego tego, co związane z tłumaczeniem/wydaniem/inne polskiego wydania tej mangi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Deadman Wonderland #6

Post autor: Mephisto » ndz mar 29, 2015 3:22 pm

Obrazek

Premiera Deadman Wonderland #6 - 24 kwietnia 2015

Od tego tomu manga wychodzi poza anime.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Tora_222
Status: Offline

Post autor: Tora_222 » ndz mar 29, 2015 7:39 pm

Nie mogłam się doczekać, aż fabuła wyjdzie poza anime ^^ ~Yey :3

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » ndz mar 29, 2015 7:40 pm

Obwoluta cudna. ^^ Jeszcze tylko miesiąc czekania.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr maja 06, 2015 11:15 am

No dobra, czuję Was, Ganta też zaczyna mnie wkurzać.

Mam nadzieję, że szybko się ogarnie, albo coś.
Chociaż... Połowa serii a on się jeszcze nie ogarnął...

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » śr maja 06, 2015 1:55 pm

pridek pisze:No dobra, czuję Was, Ganta też zaczyna mnie wkurzać.
W sumie jakby-spojler - według mnie to się ogarnął dopiero w ostatnich rozdziałach niestety (może ostatni tom/dwa jakby się uprzeć). Ale to może być tylko moje czepialstwo.

Przynajmniej okładki są śliczne, nie? :lol:

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr maja 06, 2015 6:18 pm

Likorys pisze:Przynajmniej okładki są śliczne, nie? :lol:
W sumie to nie.
Tylko mat mi się podoba.

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » śr maja 06, 2015 10:35 pm

O rany, jeszcze tyle użerania się z Gantą? Niemożliwe. Zastanawiam się, jak to autorzy robią, że nie orientują się, że jakaś postać może być aż tak skrajnie denerwująca dla czytelnika.

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » czw maja 28, 2015 4:45 pm

Mnie tam on nie denerwuje. Naprawdę, wkurzacie się na gimnazjalistę. I co następne, dręczenie dzieci z podstawówki?
Obrazek

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » czw maja 28, 2015 7:18 pm

??? Przecież to tylko postać z mangi???

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » pt maja 29, 2015 12:53 am

ZenekPsychopata pisze:Mnie tam on nie denerwuje. Naprawdę, wkurzacie się na gimnazjalistę. I co następne, dręczenie dzieci z podstawówki?
Jeżeli manga skupia się na dążeniu Bohatera do jakiegoś celu, a Bohater to debil i dupa wołowa, to ciężko czytać coś takiego z przyjemnością. Chyba że jest się masochistą. :(
I nie wiem czemu uważasz, że uczucia wobec postaci z mangą odzwierciedlają czyjeś uczucia wobec prawdziwych ludzi. Nie mierz wszystkich swoją miarą. :P

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » pt maja 29, 2015 9:26 am

mika pisze:
Likorys pisze:I nie wiem czemu uważasz, że uczucia wobec postaci z mangą odzwierciedlają czyjeś uczucia wobec prawdziwych ludzi.
*stanęły jej przed oczami te wszystkie świry i chlastające innych waryjaty i się lekko zmartwiła*
Wyjątek potwierdza regułę. :P A ja kończę ten offtop.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2691
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pn cze 08, 2015 10:10 pm

Ech ten Ganta... Da mi ktoś jakąś wskazówkę albo wytłumaczy dlaczego się wkurzył na Shiro na końcu tego tomu? Bo nie ogarniam...
1. Bo jest(?) Deadmanem? Ale to się wybiera czy chcę się nim być czy jak? Wydawało mi się, że osoba "zarażona" Nameless Worm nie ma na ten temat nic do powiedzenia.
2. Powiedział specjalnie do niej "nienawidzę cię" i te podobne słowa by ją chronić? W końcu teraz Deadmeni są zmuszeni walczyć z tymi podróbkami, ninbenami... Chce odsunąć Shiro od głośnych wydarzeń by nie wydało się na całe DW, że jest Dedmanem i nie musiała walczyć?

Jeżeli zostaje to potem wyjaśnione, to wystarczy mi taka informacja, a jak nie... ktoś coś podpowie? Bo dla mnie ta reakcja jest... nielogiczna ;p
A może to ja nie uważnie czytam i w ogóle...

Sam tomik fajnie się czytało, chyba wszystkie krzaki wyczyszczone.
A w ogóle Przedrzeźniacz jest... sympatyczny ;3 Polubiłam go.
Obrazek

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » wt cze 09, 2015 12:33 pm

Odpowiedz 2, udaje nienawiść żeby ją chronić.

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » śr cze 10, 2015 11:02 am

Angu pisze:Ech ten Ganta... Da mi ktoś jakąś wskazówkę albo wytłumaczy dlaczego się wkurzył na Shiro na końcu tego tomu? Bo nie ogarniam...
1. Bo jest(?) Deadmanem? Ale to się wybiera czy chcę się nim być czy jak? Wydawało mi się, że osoba "zarażona" Nameless Worm nie ma na ten temat nic do powiedzenia.
2. Powiedział specjalnie do niej "nienawidzę cię" i te podobne słowa by ją chronić? W końcu teraz Deadmeni są zmuszeni walczyć z tymi podróbkami, ninbenami... Chce odsunąć Shiro od głośnych wydarzeń by nie wydało się na całe DW, że jest Dedmanem i nie musiała walczyć?

Jeżeli zostaje to potem wyjaśnione, to wystarczy mi taka informacja, a jak nie... ktoś coś podpowie? Bo dla mnie ta reakcja jest... nielogiczna ;p
A może to ja nie uważnie czytam i w ogóle...

Sam tomik fajnie się czytało, chyba wszystkie krzaki wyczyszczone.
A w ogóle Przedrzeźniacz jest... sympatyczny ;3 Polubiłam go.
Wydaje mi sie, że próbuje ją chronić i nie dopuscić do tego żeby użyła swoich nowych zdolności, bo o tym na pewno ktoś z góry się dowie.

Też lubię Przedrzeźniacza. Taki cyniczny lekkoduch od którego bije 'wiem-wszystko-ale-wam-nie-powiem'. Gdyby Ganta zaczął w pewnym momencie łapać go za słówka to biłabym brawo autorom.
Obrazek

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn cze 15, 2015 5:07 am

Moim zdaniem zachowanie Ganty było w dużym stopniu zrozumiałe.
Dzieciak ma masę dobrych chęci i stara się naprawić błędy - za które tak naprawdę nie odpowiada.
W zamian dostaje wyłącznie łomot.

Skoro Deadmeni mają go gdzieś - to odpłaca się tym samym.
Shiro jest jaka jest - i bardzo ciężko jest jej zaufać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Deadman Wonderland"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość