Deadman Wonderland #2

Temat dotyczący wszystkiego tego, co związane z tłumaczeniem/wydaniem/inne polskiego wydania tej mangi.
Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » pn sty 19, 2015 5:15 pm

Ine-chan pisze:szukam w pamięci jakiejś mangi z tak wkurzającym głównym bohaterem (który przecież z założenia ma wzbudzać naszą sympatię) i nie znajduję.
Shinji z NGE :>
Powiem szczerze, że Eren jest gorszy od Ganty ale to chyba zależy co kto lubi :P Zasadniczo ja jestem typem który w większości mang jest bardziej zainteresowany postaciami pobocznymi niż głównymi, takie przekleństwo.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » śr sty 21, 2015 5:11 pm

Alzea pisze:
Ine-chan pisze:szukam w pamięci jakiejś mangi z tak wkurzającym głównym bohaterem (który przecież z założenia ma wzbudzać naszą sympatię) i nie znajduję.
Shinji z NGE :>
O dziwo Shinji irytował mnie tylko od czasu do czasu, Ganta robi to cały czas (jak tylko się pojawi)...
pridek pisze: co Cię konkretnie w nim irytuje, bo jestem ciekawa? :D
Sam dokładnie nie wiem... po prostu ma to "coś" :roll: ... a poza tym jest głupi jak but (serio, na przestrzeni 2 tomów, 5 albo 6 razy została ukazana jego skrajna głupota... poniewczasie zdał sobie z niej sprawę chyba ze 2 razy).

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Deadman Wonderland"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość