Deadman Wonderland #2

Temat dotyczący wszystkiego tego, co związane z tłumaczeniem/wydaniem/inne polskiego wydania tej mangi.
Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Deadman Wonderland #2

Post autor: Mephisto » wt lip 29, 2014 1:21 pm

Obrazek

Obwoluta Deadman Wonderland # 2, premiera 25 sierpnia.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » wt lip 29, 2014 2:02 pm

Kocham okładki z Shiro :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » wt lip 29, 2014 2:09 pm

Shiki pisze:Kocham okładki z Shiro :mrgreen:
Przeczytałam sobie pierwszy tomik i powiem, że patrząc na sam wygląd w życiu nie spodziewałabym się, że będzie zachowywać się tak, jak się zachowuje.

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » wt lip 29, 2014 2:14 pm

Carnivall pisze:Przeczytałam sobie pierwszy tomik i powiem, że patrząc na sam wygląd w życiu nie spodziewałabym się, że będzie zachowywać się tak, jak się zachowuje
Przeczytasz parę następnych, i powiesz dokładnie to samo. Ah ta zmienna Shiro...
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » wt lip 29, 2014 2:41 pm

Mephisto pisze:
Carnivall pisze:Przeczytałam sobie pierwszy tomik i powiem, że patrząc na sam wygląd w życiu nie spodziewałabym się, że będzie zachowywać się tak, jak się zachowuje
Przeczytasz parę następnych, i powiesz dokładnie to samo. Ah ta zmienna Shiro...
Mam nadzieję, że to nie będą zbyt drastyczne zmiany, bo jak nagle stanie się poważna, zacznie kontemplować nad sensem życia i wygłaszać morały to chyba będzie to druga manga, którą sprzedam.

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » wt lip 29, 2014 2:48 pm

Carnivall pisze:Mam nadzieję, że to nie będą zbyt drastyczne zmiany, bo jak nagle stanie się poważna, zacznie kontemplować nad sensem życia i wygłaszać morały to chyba będzie to druga manga, którą sprzedam.
O to nie masz się co martwić.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » wt lip 29, 2014 3:56 pm

Ah, okładka taka ładna. Zdecydowanie wolę czarne obwoluty.
Carnivall pisze: Mam nadzieję, że to nie będą zbyt drastyczne zmiany, bo jak nagle stanie się poważna, zacznie kontemplować nad sensem życia i wygłaszać morały to chyba będzie to druga manga, którą sprzedam.
Cóż, na pewno będzie bardziej "mroczna" ;)

neko-chan
Status: Offline

Post autor: neko-chan » śr sie 13, 2014 4:32 pm

Nie mogę doczekać się tego tomu ! Świetna obwoluta '3'

Grafito
Status: Offline

Post autor: Grafito » wt sie 26, 2014 9:33 pm

Mangi zostały już wysłane? [-o<

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2691
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » wt sie 26, 2014 9:35 pm

Na stronie głównej i FB piszą, że wysyłka jutro ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » wt sie 26, 2014 9:35 pm

Waneko pisze:Właśnie się dowiedzieliśmy, że w powodu problemów kurierskich Deadman Wonderland # 2 dotrze do nas dopiero jutro, tak więc wysyłka przedpłat i paczek do naszych kontrahentów musi się, niestety, opóźnić o ten jeden dzień.
Tak też dopiero jutro będą wysłane.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Grafito
Status: Offline

Post autor: Grafito » czw sie 28, 2014 1:33 am

<W_oczekiwaniu_na_listonosza> :mrafroamerykanin: Nie mogę się już doczekać.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » czw sie 28, 2014 5:55 pm

Nie wiem jakim cudem, ale dorwałam dzisiaj w swoim Empiku :mrgreen:

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » sob sie 30, 2014 6:34 pm

Na razie tylko pobieżnie przejrzałam/przeczytałam tomik, ale jak na razie nie mam na co narzekać, tłumacz trochę spuścił z tonu, jeśli chodzi o przekleństwa, co tak raziło niektórych w pierwszym tomie. ;)

Grafito
Status: Offline

Post autor: Grafito » pn wrz 01, 2014 11:09 am

Przyszła mi manga! Coś fantastycznego!

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » wt wrz 02, 2014 7:45 pm

Tom 2 zakupiony. I wszystko cacy, tłumaczenie, kolorowe strony etc. oprócz jednej rzeczy (nie licząc praktycznie braku marginesów wew.).

Grafiki między-rozdziałowe. Np. str 47 ( 06 crow craw), wszystko oprócz białych elementów zlało się i wygląda jak czarna plama. Podobny zabieg "rozmazania" rozdziałówek jest w PH, choć nigdy nie wyszło tak jak w drugim tomie DW. Z tego co później patrzyłem w empiku to nie przypadłość tylko mego egzemplarza.

Ale generalnie obwoluta i ogólnie cały tomik wyszedł bez zarzutu.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pn sty 19, 2015 5:42 am

Czytam... jestem w połowie tomu i z powodu zgrzytania zębami niedługo zostaną mi same dziąsła :P ...
Nie zrozumcie mnie źle, świat przedstawiony bardzo mi się podoba (mimo kilku nieścisłości i dziur logicznych); polubiłem dziewoję, która ma ewidentne problemy z psychiką; większość postaci pierwszo i drugoplanowych też jest spoko, ale główny bohater... normalnie zapluć, zadeptać i powiedzieć, że to zaraza... szukam w pamięci jakiejś mangi z tak wkurzającym głównym bohaterem (który przecież z założenia ma wzbudzać naszą sympatię) i nie znajduję.
Nie łudzę się też, że a nuż, na następnej stronie zostanie ukazana jego dekapitacja, bo to w końcu (niestety) główny (czy raczej "gówny") bohater.
Ale będę zbierał dalej, w końcu więzienie zmienia ludzi i może gościu stanie się choć trochę mniej irytujący :P ...

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn sty 19, 2015 10:51 am

Ganta jest słodki :lol: Powiedz, co Cię konkretnie w nim irytuje, bo jestem ciekawa? :D
Gość ma 15 lat, trafił przez jakiś... >_>... <_<... spisek... do więzienia, gdzie każą się nawzajem zabijać i gdzie wyrywają oczy :lol: Próbuje się w tym wszystkim odnaleźć i kompletnie nie wie co się dzieje (zresztą tak jak i czytelnik), ale stara się jak może, żeby się nie dać.
Co prawda przez tych parę tomów (ile już ich wyszło? 4?) słabo jest pokazany jaki ma cel w tej całej fabule (chyba tylko dorwanie Czerwonego?), ale idk czy to wystarczy, żeby kogoś irytowało. Dlatego chcę wiedzieć, co Cię w nim odpycha :D I też dlatego, że ma podobny charakter do jednej z postaci z mojego projektu, a nie chcę, żeby irytował ludzi. Wiecie, praca nad postacią, te sprawy.

Ganta i Eren mają podobny charakter tak btw, chociaż Ganta rzadziej się wkurw--. Skojarzyło mi się, bo Eren też mnie na początku nieźle irytował.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn sty 19, 2015 1:02 pm

pridek, sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Ganta i Eren to ten typ postaci, które wkurzają już samym swoim "byciem". :P

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn sty 19, 2015 4:29 pm

Eren ma mocno zryte w tej swojej bani, można się śmiało pokusić o stwierdzenie, że gość jest psychiczny :P Ganta jest tylko biedny i zagubiony.
A jednak obaj ślamazarni... Ale rozumiem co chciałaś powiedzieć, dzięki :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Deadman Wonderland"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości