Wydanie

Temat dotyczący wszystkiego tego, co związane z tłumaczeniem/wydaniem/inne polskiego wydania tej mangi.
Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » śr lut 26, 2014 7:52 pm

kuras pisze:ja bym "kurde" zastąpił "motyla noga" XD
kurde jest w pydke :D

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr lut 26, 2014 8:30 pm

Tha fuck is "pydka"? oO

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » śr lut 26, 2014 9:31 pm

Quithe pisze:Tha fuck is "pydka"? oO
Chyba miało być "w pytkę", jak we "w pytkę Zbysia/jeża", które jest czymś na zasadzie "o rajuńku", przynajmniej ja tak kojarzę. :lol:

I tak generalnie, z większym formatem nie jest też trochę tak, że mamy ryzyko na narzekania jak przy Tytanach? Że JPF to zUo totalne, bo nie dość, ze zarobi, to więcej niż normalnie na shonenie, a do tego ogólnie więcej bo Fairy Tail i etc, ognie piekielne?
Widziałam sporo reakcji "ja Piera-dola, co za gówno dla dzieci" :roll: i ryzykuje się, że będzie ten sam flejm za format przeznaczony "dla seinenów i nietypowych" i użyty dla takiego "byle shonena". :?

Generalnie, już abstrahując: w takich chwilach po raz kolejny lubię JG za ich najlepszy moim zdaniem format mang. :P

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr lut 26, 2014 10:12 pm

Pyta to pyta, tu nie ma miejsca na zdrobnienia :P Tak samo jak z dupy są pieniążki ;)

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » sob mar 01, 2014 9:47 am

Zapomnieliście o "psia kość"!!! xD

Deadmana niestety nie kupię, moja psychika nie znosi flaków :<. Szkoda, bo opis jest nawet-nawet.

Baakamono
Status: Offline

Post autor: Baakamono » ndz mar 02, 2014 12:17 pm

Mój pierwszy post na tym forum. :oops:

Przyznam, że decyzja o wydaniu Deadmana bardzo mnie zaskoczyła, pozytywnie. :) Dotąd nie miałem okazji kupić żadnej mangi od Waneko, bo jakoś żadna nie trafiała w mój gust. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i w przyszłości sięgnę po inne wasze mangi.

Z niecierpliwością czekam na pierwszy tom.

HakunaMatata
Status: Offline

Post autor: HakunaMatata » wt mar 04, 2014 11:37 pm

W sumie to zastanawia mnie ... w wydaniu polskim będą jakieś kolorowe strony ? xD

Momo
Status: Offline

Post autor: Momo » śr mar 05, 2014 4:06 pm

Nie mogę się już doczekać wydania. Mnie też trochę boli, że nie będzie większego formatu, ale i tak kupię.
Tylko mam nadzieję, że razem z przedpłatą można liczyć na jakiś plakat z serii :wink:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr mar 05, 2014 4:19 pm

HakunaMatata pisze:W sumie to zastanawia mnie ... w wydaniu polskim będą jakieś kolorowe strony ? xD
Bedą, w tomie pierwszym jest ich nawet, o ile się nie mylę, 7. W dodatku będą zrobione na ciut innym papierze (kredowym), tak aby jak najbardziej były podobne do oryginału.

Co do plakatów do przedpłat to na pewno będą, za dużo fajnych grafik jest w DW żeby dać im się zmarnować :D
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr mar 05, 2014 4:22 pm

Z tym formatem to nie jest tak źle. Mały format to był w Jeżu, to co jest całkiem się sprawdza.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr mar 05, 2014 4:27 pm

Mi się format jak najbardziej podoba, bardzo go lubię. :)

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » śr mar 05, 2014 4:30 pm

Czasem mam ochotę zamawiać Wasze prenumeraty dla tych bonusów, no ale niestety, jak chcę kupować wszystko na co mam ochotę, to muszę kupować po taniości.
=(

HakunaMatata
Status: Offline

Post autor: HakunaMatata » śr mar 05, 2014 9:29 pm

wataken pisze:Bedą, w tomie pierwszym jest ich nawet, o ile się nie mylę, 7. W dodatku będą zrobione na ciut innym papierze (kredowym), tak aby jak najbardziej były podobne do oryginału.

to jak wisieńka na torcie :D

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » sob kwie 05, 2014 10:03 pm

Wiadomo już jaką czcionkę zastosujecie w mandze?

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » sob kwie 05, 2014 10:16 pm

I jakby co Watakenie, wciąż bardzo liczę na matową obwolutę ;)
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Melly
Status: Offline

Post autor: Melly » ndz kwie 06, 2014 6:38 pm

Jaką kategorię wiekową będzie mieć ta manga?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn kwie 07, 2014 2:18 pm

To może po kolei odpowiem na ostatnie 3 pytania:
1) Chodzi ci o czcionkę dialogową tak? Będzie ta sama co w Silver Spoon, choć troszkę rozszerzona i, dzięki temu zabiegowi, czytelniejsza, tu macie przykładową stronę: LINK
2) No bo bardzo się doliczysz, bo będzie na 100% matowa
3) Maks to 16+, 18 plus z tego robić nie będziemy. A że jak wszyscy wiemy każde ograniczenie niższe od 18+ jest tylko sugestią, tak więc niczego bać się nie trzeba.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » pn kwie 07, 2014 3:42 pm

wataken pisze:1) Chodzi ci o czcionkę dialogową tak? Będzie ta sama co w Silver Spoon, choć troszkę rozszerzona i, dzięki temu zabiegowi, czytelniejsza, tu macie przykładową stronę: LINK
2) No bo bardzo się doliczysz, bo będzie na 100% matowa
3) Maks to 16+, 18 plus z tego robić nie będziemy. A że jak wszyscy wiemy każde ograniczenie niższe od 18+ jest tylko sugestią, tak więc niczego bać się nie trzeba.
Skoro i tak obiecaliście brak cenzury, bluzgi i niechodzenie na ustępstwa to cyferka jaka pojawi się przy ograniczeniu wiekowym jest w sumie, przy zachowaniu wszystkiego co przed chwilą wymienione, bez znaczenia dla mnie :D.

Z matowej obwoluty ciesze się wielce, zawsze to jakieś wynagrodzenie małego formatu.
Czcionka dialogowa pasuje, dobrze się czytało.

A do wydania coraz bliżej... ;)
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » pn kwie 07, 2014 6:13 pm

Najlepsza czcionka jaką mogliście wybrać :D

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » pn paź 20, 2014 8:57 pm

A własnie, kiedy będzie dodruk Deadman Wonderland? :? Bo jak wejdę pod linkiem komikslandia i nie ma Deadman Wonderland z powodu braku mangi. Napisane "Planowany dodruk: do października 2014", czekam, czekam i nic nowego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Deadman Wonderland"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości