Deadman Wonderland

Temat dotyczący wszystkiego tego, co związane z tłumaczeniem/wydaniem/inne polskiego wydania tej mangi.

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
72
48%
Nie
49
33%
Być może
28
19%
 
Liczba głosów: 149

Rika-chan
Status: Offline

Post autor: Rika-chan » sob maja 11, 2013 9:35 pm

Manga już naprawdę zmierza ku końcowi, więc łącznie pewnie będzie mieć 12-13 tomów, czyli w sam raz na wydanie w Polsce.
Naprawdę fajnie byłoby, gdyby Waneko wydało Deadmana :)

kichisaburo
Status: Offline

Post autor: kichisaburo » pt maja 17, 2013 11:43 am

początek anime był świetny,potem to zepsuli,dlatego chętnie kupiłbym mange by się przekonać czy warto

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » śr cze 26, 2013 3:17 am

http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... nd-in-july
Wszem i wobec, nadszedł koniec. 26 lipca. Tak też szanowne Waneko 13 tomów myśle, że warto wydać, a przynajmniej pamiętać :)
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » śr cze 26, 2013 10:49 am

A może Waneko chce nas zaskoczyć i ten grudniowy shounen to właśnie Deadman..?
Byloby super xD kupowałabym na bank, chociaz niektore okladki prezentują sie dosc.. przecietnie. Ale za to reszta wymiata, zarowno jesli chodzi o postacie, fabułę i reszte. No i 13 tomów - czyli nie za dluga i nie zbyt krotka seria :) idealna na bożonarodzeniowy prezent xD
Obrazek

Ana
Status: Offline

Post autor: Ana » pn lip 22, 2013 1:35 pm

Manga nie dla każdego... masakra niektórych raczej odrzuca... No cóż byłby to mocny tytuł na rynku. Ja jestem na tak, ponieważ ma ładną kreskę i jest dość ciekawe, a dobra masakra nie jest zła.

Pablo_Querte
Status: Offline

Post autor: Pablo_Querte » pn lip 22, 2013 7:24 pm

Inna masakra na rynku jakoś się nie przyjęła, więc wątpię żeby poszli w tę stronę.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pn lip 22, 2013 7:26 pm

A Hellsing? Masakry tam od groma, a chyba jednak jest to dość popularny tytuł.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pn lip 22, 2013 8:27 pm

Opatrzenie mangi jednym tagiem, i tylko według tego ocenianie czy się sprzeda/nie sprzeda jest raczej mało precyzyjne :? Taki Death Note, kryminał, który jako gatunek w Polsce sprzedaje się raczej słabo, a wyniki jakie ma każdy widzi :D
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pn lip 22, 2013 8:33 pm

Death Note to swego rodzaju fenomen, bo mam dużo znajomych, co nie lubią anime, a jednak DN im się podobało.

Deadman Wonderland było fajne, ale raczej sukcesu DN nie powtórzy.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pn lip 22, 2013 8:57 pm

Jaskol pisze: Deadman Wonderland było fajne, ale raczej sukcesu DN nie powtórzy.
Miałem na myśli może nie tyle fenomeny, ale trendy, mody czy po prostu jakiś głośny tytuł. Nie wiem jak sprzedawał się Hellsing, ale był(jest?) dość popularny. DN to zupełnie inna skala, ale mamy też takiego Fullmetala, który także jest strasznie popularny. A jak ma się do tego Deadman Wonderland? - średnio na jeża. Owszem, ma jakąś popularność, ale nie większą niż Gintama, Psyren, Shaman King i inne.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pn lip 22, 2013 9:30 pm

Przyznam, że o ile Psyren i Saman King mnie nie interesują, o tyle przy Gintamie, to jestem ciekaw czy sprzedawałaby się co najmniej zadowalająco.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pn lip 22, 2013 9:42 pm

Jaskol, pewnie słabo, skoro nawet Amerykanie przerwali tę serię, a rynek anglojęzyczny jest drugim największym rynkiem zbytu mangi na świecie.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » wt lip 23, 2013 3:13 pm

Cóż za Deadman przemawia liczba tomów oraz to, że swoją popularność zbudował przede wszystkim stylem,jakością (kreska, brutalność ?). Anime jest oceniane różnie, wydane było już dość dawno, a mimo to wciąż ten sam równy poziom zainteresowania utrzymuje się. Poza tym choć to już tylko spekulacje, sądze, że gdyby pojawił się na rynku, to miałby już swój wcześniej zbudowany target, który kupiłby bez zastanowienia
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

justa56
Status: Offline

Post autor: justa56 » czw lip 25, 2013 11:03 pm

Manga konczy sie tego lata wiec TAK

Sagara133
Status: Offline

Post autor: Sagara133 » ndz lip 28, 2013 10:54 pm

Manga zmierza ku końcowi, ja bym kupił na pewno.

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » pn lip 29, 2013 1:15 am

Nie zmierza, a już jest zakończona. Liczba tomów 13. Pozdrawiam :)
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Kimura
Status: Offline

Post autor: Kimura » sob sie 03, 2013 3:38 pm

Byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, gdyby ta manga ukazała się na waszych półkach :>. Lecz moje samo zdanie się nie liczy niestety. Oglądałem anime. Mangę czytam obecnie i jestem przy 39 chap. Lecz niestety po polsku udało mi się zdobyć do 42 chap. Manga już zakończona w lipcu. Chyba 27 coś koło tego. Oczywiście bym kupił wszystkie tomy :))

PS. Dziękuje drogiej koleżaneczce za udostępnienie konta by napisać tutaj. Rejestracja chyba nie działa. Przynajmniej w moim przypadku ;/

lokeleo05
Status: Offline

Post autor: lokeleo05 » sob sie 17, 2013 4:28 am

Samo anime prezentowało się dobrze, a manga jest o wiele lepsza od anime. Kreska wyśmienita, fabuła intrygująca, fajna, więc jestem jak najbardziej na tak. Ucieszyłbym się gdyby wydano Deadman Wonderland w Polsce.

Zarkarys
Status: Offline

Post autor: Zarkarys » sob sie 17, 2013 8:23 pm

Hmmmm, może bym się skusiła, bo anime mi się podobało (poza zakończeniem). Ma sympatycznych bohaterów oraz ciekawą fabułę, więc czemu nie.

Dunya
Status: Offline

Post autor: Dunya » wt wrz 03, 2013 8:00 pm

Och, moje klimaty! Kupiłabym, nawet jeżeli posiadam kilka tomów po niemiecku : )

Zablokowany

Wróć do „"Deadman Wonderland"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości