O dziewczynie skaczącej przez czas

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

O dziewczynie skaczącej przez czas

Post autor: Itachi Uchiha » pn maja 21, 2018 4:30 pm

Obrazek
Przed Wami obwoluta naszej kolejnej jednotomówki- O dziewczynie skaczącej przez czas.
Co się stanie, gdy licealistka zyska umiejętność skoków w czasie?

Przekonamy się już 27 czerwca

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

O dziewczynie skaczącej przez czas

Post autor: Alexandrus888 » pn maja 21, 2018 6:12 pm

Ten zegar brzydko się komponuje z "C" - odległości między nimi nie są równe. Trzeba by zastosować czcionkę gdzie "C" jest bardziej okrągłe lub zrezygnować z obwódki zegara.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

O dziewczynie skaczącej przez czas

Post autor: ninna » ndz lip 01, 2018 11:20 pm

Przeczytałam. Nawet dwa razy. I nic z tej mangi nie rozumiem. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło :|. Nie że mi się nie podobało czy coś bo czyta się szybko i przyjemnie. Ale cała historia to jedno wielkie WTF?!
► Pokaż Spoiler
Już pal licho spoilery. Jak ktoś zna odpowiedzi na te pytania to niech mnie oświeci.

Mam wrażenie, że manga może być tylko "reklamą" filmu i on dopiero wszystko by wyjaśnił. Jako że za anime generalnie nie przepadam, nie mam ochoty go oglądać. Czy ktoś, kto oglądał ten film może napisać czy tak właśnie jest?

Zaskoczyła mnie kreska. Gdyby nie nazwisko na okładce, nie powiedziałabym że "Dziewczynę" i "twoje imię." rysowała ta sama osoba. Widać duży postęp w "twoim imieniu.".

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

O dziewczynie skaczącej przez czas

Post autor: Bukafo » pn lip 02, 2018 11:20 am

@ninna Nie wiem czemu nie przepadasz za anime, ale w tym przypadku radziłbym ci je właśnie obejrzeć.
Ja co prawda już dawno oglądałem anime i czytałem mangę, ale pamiętam, że komiks słabiej oceniłem. Zresztą co się dziwić, tu masz tylko jeden tom. :roll: Poza tym musiałbym sobie raz jeszcze obejrzeć film, bo na te pytania co wypisałaś, nie za bardzo jestem w stanie odpowiedzieć w tej chwili. :P
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

O dziewczynie skaczącej przez czas

Post autor: ninna » pn lip 02, 2018 11:34 am

Bukafo pisze:
pn lip 02, 2018 11:20 am
@ninna Nie wiem czemu nie przepadasz za anime, ale w tym przypadku radziłbym ci właśnie za nie się zabrać.
Ja kiedyś tak zrobiłem i stwierdziłem, że manga wypada słabiej. Zresztą co się dziwić, tu masz tylko jeden tom. :roll:
Właściwie nie wiem czemu. Jeszcze w liceum/na początku studiów je oglądałam. Potem stwierdziłam, że wolę czytać. Anime mnie męczą, a serie to już w ogóle. Jak już coś oglądam to tylko filmy pełnometrażowe, aczkolwiek nawet tak lubiane filmy jak np. "Wilcze Dzieci" czy "5cm na Sekundę" bardziej podobały mi się w papierowej wersji. No po prostu anime jako medium mi nie odpowiada.

A jednotomówki akurat uwielbiam. Dla mnie im mniej tomów tym lepiej :D.

Zatem nadal proszę kogoś, kto zna odpowiedzi na moje pytania o wyjaśnienie mi, o co chodzi w "Dziewczynie" :).

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

O dziewczynie skaczącej przez czas

Post autor: Reviolli » pt lip 06, 2018 5:16 pm

Ta manga nie jest warta zakupu.
Za mało w niej sensu, tempo za szybkie i za dużo pytań bez odpowiedzi na koniec. Słaba reklamówka anime.

Choć nie jest to też tytuł tragiczny, bo bardzo podobała mi się główna bohaterka i Chiaki. Sympatyczni bardzo.

Natomiast ja zaczynam powątpiewać w swoją inteligencje, bo o czym może być manga o tytule "O dziewczynie skaczącej przez czas"?
a) o puszystych różowych króliczkach?
b) apokalipsie zombie?
c) przygodowej naparzance z zdobywaniem super mocy i ocaleniem galaktyki?
d) o dziewczynie skaczącej przez czas?

...
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

O dziewczynie skaczącej przez czas

Post autor: miaka88 » pt lip 06, 2018 7:43 pm

Anime mi się podobało ale z tego co widze mangi nie warto kupować.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości