Half & Half

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Half & Half

Post autor: wataken » pn lut 29, 2016 12:11 pm

Temat ogólny dotyczący naszej jednotomówki ecchi "Half & Half"
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » pn lut 29, 2016 12:15 pm

Jak nie bedzie za duzo machania cyckami i jakas w miare dobra fabula to sie moge nawet zainteresowac :)

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn lut 29, 2016 2:19 pm

Velsu ecchi jest bardzo mało... :roll:

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pn lut 29, 2016 2:39 pm

Nom, i jak już to związanego z tylko jedną laską, więc nie ma co się obawiać haremu albo cycków dla samych cycków. Ja bym dała tej jednotomówce szanse, mi się całkiem podobała, nawet prawie uroniłam łezkę pod koniec :wink:
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pn lut 29, 2016 3:55 pm

Potwierdzam, że w tej serii nie ma zbyt wiele ecchi, a fabuła jest interesująca. Osobiście jestem przeciwniczką niemal wszystkich serii ze wstawkami ecchi, ale ta manga mi się spodobała. Polecam :)
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn lut 29, 2016 9:32 pm

Tyle osób chwali ten tytuł to pewnie ja się w niego zaopatrzę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pn lut 29, 2016 10:56 pm

Dość niechętnie podchodzę do ecchi. Znaczy jak mają fajną fabułę to spoko :) Przemogłam się i przejrzałam o co z tym tytułem chodzi. Historia bardzo ciekawa, i mocno wzruszająca. Jest kilka scen zabawnych i takich typowo ludzkich. Nic nie jest narzucane na siłę, tylko właśnie, mimo aspektu związanego ze śmiercią, postacie są naturalne. A zakończenie na pewno wyciśnie niejedną łzę. Polecam tym, którzy jednak wolą nieco poważniejsze tytuły, zakrapiane elementami humoru :) Czy kupię sama? Raczej nie. Ale tylko dlatego, że po prostu nie zbieram takich serii. Może kiedyś :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » wt mar 01, 2016 12:11 am

Naama pisze: Historia bardzo ciekawa, i mocno wzruszająca. Jest kilka scen zabawnych i takich typowo ludzkich. Nic nie jest narzucane na siłę, tylko właśnie, mimo aspektu związanego ze śmiercią, postacie są naturalne. A zakończenie na pewno wyciśnie niejedną łzę. Polecam tym, którzy jednak wolą nieco poważniejsze tytuły, zakrapiane elementami humoru
Poczułam nutkę zainteresowania.

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » wt mar 01, 2016 3:38 pm

Ja sobie podaruję. Coś mi tytuł mówił i po sprawdzeniu przypomniałam sobie co to - ten świetny oneshot przerobiony na mierny komiks. 'Poprawa' zakończenie to jedna wielka pomyłka. :?

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr mar 02, 2016 2:24 pm

Likorys mi też się bardziej oneshot podobał. W nowszej wersji zawiodłam się zakończeniem :?

Intha
Status: Offline

Post autor: Intha » pn mar 14, 2016 11:12 pm

Oneshot był świetny zakochałam się w nim, niestety rozwinięcie wypadło gorzej... Manga niby była świetnie poprowadzona, nic na siłę, wszystkie sceny tak wplecione, że nic nie wydało się zbędne... (nawet wstawki ecchi jak puzzle odnalazły się w fabule, a rzadko zdarza mi się na nie nie narzekać). Było tak do momentu rozwiązania akcji, który to autorowi stanął chyba kością w gardle i mi także :P Na takie operacje mówi się "wybranie mniejszego zła" :P :P Sama nie wiem, czy się na nią zdecydować, ani nawet czy wypada mi ją polecić, choć wspominam ją z sympatią, pozostawiła nutkę goryczy... :P

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » wt mar 15, 2016 8:36 am

A mi zakończenie mangi podobało się znacznie bardziej, niż zakończenie oneshota. Trochę mnie zaskoczyło, było równocześnie baśniowe i realistyczne. Nawet odrobinę wzruszające. W pierwowzorze nie mogłem pozbyć się uczucia że historia została nijako urwana, choć też oceniam to zakończenie dobrze.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » wt mar 22, 2016 1:50 pm

ALL HAIL KURAS!

W końcu udało Ci się wywalczyć tytuł dla mnie. Więcej tytułów Seo Kouji! Rozumiem, że wszystkie onomatopeje czyszczone, a dialogi pięknie przetłumaczone? :D

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Post autor: Bukafo » śr mar 30, 2016 7:59 pm

Ja raczej jestem na tak. Do ecchi w sumie nic nie mam, a jak jest dobra, wciągająca fabuła to biorę bez zastanowienia. Haremy za to mnie strasznie zaczęły drażnić ostatnimi czasy.

A tak marginesie, z tego co zdążyłem już zauważyć, autor mangi H&H ma na swoim koncie sporo romansów. I ecchi. :D
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » pn paź 31, 2016 3:34 pm

Obwoluta:

Obrazek

Premiera 20 Grudnia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » pn paź 31, 2016 3:40 pm

Świetna obwoluta już się nie mogę doczekać :D. Dziwi mnie tylko oznaczenie +18. Teraz idę się modlić o porządny nie łamiący się grzbiet [-o<.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » pn paź 31, 2016 3:42 pm

Fani pisze:Teraz idę się modlić o porządny nie łamiący się grzbiet
Myślę że spokojnie, mam Wanekowe jednotomówki 2w1 / 3w1 i wszystkie mają super grzbiety, tylko cykady mają problem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » pn paź 31, 2016 5:55 pm

Okładka wygląda wspaniale, pięknie połączyli dwie w jedną. A to oznaczenie 18+ jest jak najbardziej na miejscu, bo w mandze są nagie sceny. Martwię się tylko że przez ten rysunek z tyłu będzie brana za tandetne ecchi.

kolora
Status: Offline

Post autor: kolora » pn paź 31, 2016 8:24 pm

Opis byście poprawili.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn paź 31, 2016 11:33 pm

kolora okładka pewnie przed korektą...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości