Vitamin

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Vitamin

Post autor: wataken » wt sie 04, 2015 4:08 pm

Temat na dyskusję ogólną dotyczącą jedenastej JW z kolei, czyli Vitamin.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Havoc
Status: Offline

Post autor: Havoc » wt sie 04, 2015 5:08 pm

Ładnych parę lat temu ta manga zrobiła na mnie duże wrażenie, tak więc bardzo się cieszę, że zostanie wydana. :)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt sie 04, 2015 5:10 pm

Dodam też, że zapewne będziemy od nowa "wymyślać" obwolutę, bo obecnie nie za bardzo oddaje to, czym ta manga naprawdę jest. Chociaż tył nie jest taki bardzo zły: http://mcd.iosphe.re/manga/4884/
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » wt sie 04, 2015 5:11 pm

Cieszę się, że sięgnęliście po ten tytuł <3 Może kiedyś doczekam się wydania Limit.
Obwoluta będzie lakierowana czy matowa?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt sie 04, 2015 5:15 pm

Jak dojdą tomiki to się zdecyduje co lepiej będzie wyglądać, o ile pozostaniemy przy tej obwolucie bo w innym przypadku decyzja może być różna.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » wt sie 04, 2015 6:03 pm

...a ja pojęcia nie mam co wam w tej okładce przeszkadza, fajnista jest. :lol: Jest szansa, że wydacie coś jeszcze tej autorki? (khem Limit khem LIFE khem Hope [-o< )

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » wt sie 04, 2015 6:30 pm

W sumie gdyby miało to pomóc w wydaniu "Limit" to kupiłabym tę mangę szybciej 8D

daniel122
Status: Offline

Post autor: daniel122 » wt sie 04, 2015 8:59 pm

Zróbcie własny projekt obwoluty. Tak jak JPF przy MM.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » wt sie 04, 2015 10:42 pm

Ja bym nie ruszała obwoluty. Z taką tę mangę poznałam, podoba mi się i jest dla mnie integralną częścią tego tytułu. Dużą rolę odgrywa tu sentyment ale jednak... Okładka jest ładna i moim zdaniem pasuje do tej mangi.

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » śr sie 05, 2015 1:15 pm

podoba mi się ta zapowiedź :)

biB
Adept
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 26, 2006 3:29 pm
Lokalizacja: Łódź
Status: Offline

Post autor: biB » śr sie 05, 2015 3:38 pm

Bardzo interesująca zapowiedź.

Co do "własnego projektu", to szkoda marnować taki fajny obrazek z okładki (który dodatkowo dobrze kontrastuje z tyłem okładki), ale może zastosować taki efekt jak na okładkach "Pluto"? W miejscu białego tła dać rozjaśnione kadry z mangi. Tył zostawić (ew, dopasować). Wilk syty i owca cała. :)

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » śr sie 05, 2015 4:02 pm

biB pisze:Bardzo interesująca zapowiedź.

Co do "własnego projektu", to szkoda marnować taki fajny obrazek z okładki (który dodatkowo dobrze kontrastuje z tyłem okładki), ale może zastosować taki efekt jak na okładkach "Pluto"? W miejscu białego tła dać rozjaśnione kadry z mangi. Tył zostawić (ew, dopasować). Wilk syty i owca cała. :)
Właśnie, te kadry z oryginału można rozjaśnić, to by było świetne. I na nich, jako na tle, można zasunąć opisem mangi albo i nie.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » czw sie 06, 2015 1:29 am

Wielki zawód. Mam nadzieję, że to najsłabszy tytuł z karnawału. Na pewno nie kupię.

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » czw sie 20, 2015 2:37 pm

Jak zobaczyłam okładkę to miałam skojarzenia z Peach Girl i kreską Uedy Miwy (btw moim zdaniem okładka jest całkiem ładna). Chętnie kupię.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » ndz kwie 03, 2016 6:39 pm

Obrazek
Tak prezentuje się obwoluta naszej nadchodzącej Jednotomówki Waneko &#8211; Vitamin. Tą wydaną w większym formacie poruszającą historię o prześladowaniu w szkole przeczytacie już ok. 27 kwietnia 2016.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » ndz kwie 03, 2016 6:47 pm

Nie wiem po co ten brzydki pasek na okładce zasłaniający postać :< Wolałabym coś takiego (bodajże wersja francuska) + postać nie jest ucięta.
Obrazek
Tył obwoluty mamy taki sam jak w oryginale, czyli brzydki :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kitsu-nee
Adept
Posty: 191
Rejestracja: czw sty 21, 2016 5:36 am
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kitsu-nee » ndz kwie 03, 2016 6:54 pm

Zgadzam się z Angu, niezbyt udany ten projekt obwoluty :|

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » ndz kwie 03, 2016 6:58 pm

Najbardziej podoba mi się grzbiet. Jeśli czerwony pasek na froncie musi zostać, to powinien być niżej, ponieważ za bardzo zasłania główną bohaterkę.
Dodatkowo wszystkie niebieskie napisy zrobiłabym czerwone (w szczególności te z tyłu obwoluty - wyglądają strasznie, ponieważ nie pasują do niczego).

Albo czerwony, albo niebieski. Lepiej byłoby się zdecydować. Przy takiej dominacji czerwonego, niebieski w ogóle nie pasuje. Ach, i w naszej wersji fragmenty mundurka i skarpetki głównej bohaterki wyglądają bardziej na zielone niż niebieskie - w ten sposób kolor czcionki tym bardziej nie ma uzasadnienia.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

biB
Adept
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 26, 2006 3:29 pm
Lokalizacja: Łódź
Status: Offline

Post autor: biB » ndz kwie 03, 2016 7:04 pm

Ojojoj, ale potworek. Czerwony pasek wygląda słabo w ogóle, ale już szczególnie, bo zasłania na tyle dużo rysunku, że ciężko się właściwie połapać czy postać się pochyla, czy jest połamana. Może jakby był niżej ustawiony (trochę nad kolanami czy coś).
Tytuł wygląda bardziej jak VITA MIN niż VITAMIN :roll:
Dobrze, że chociaż grzbiet wygląda w miarę dobrze.

A tak chwaliłem kiedyś Waneko za projekty jednotomówek.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » ndz kwie 03, 2016 7:06 pm

Może Waneko dostało jakiejś lipnej jakości materiały? Dlatego zasłonili bohaterkę :P
Na monitorze widać inaczej i może znów dostaliśmy jakąś wersję beta, ale to, co nie zasłania pasek wygląda jakoś... kiepsko? Np rękaw tej bluzki. Porównajcie sobie z tą wersją francuską, albo oryginałem co podał Wataken wyżej.
biB pisze:Tytuł wygląda bardziej jak VITA MIN niż VITAMIN
+1
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości