Koledzy z klasy

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » śr cze 01, 2016 11:59 am

http://ask.fm/Waneko/answer/137574175508

Ale jak zdecydowali to już nie napisali :v
Obrazek

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » śr cze 01, 2016 4:17 pm

Zdecydowali pewnie na korzyść, inaczej by chyba uśmiechniętej mordki nie dodawali. ;3

Ja się tam cieszę. Manga była dość oryginalna i fajnie się ja czytało co w moim odczuciu znaczy wiele.( na BL mam wybitne uczulenie) chętnie sięgnę po kontynuacje :D

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » śr cze 08, 2016 1:02 pm

Z aska:
To wydacie tę kontynuację Kolegów, czy nie? O Drrr mówicie, to i tutaj też możecie powiedzieć.

[Madziozord] wysłaliśmy zapytanie o licencję >_<
*szepcze*
No już nie można Wam zrobić żadnej niespodzianki...
Obrazek

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » sob wrz 03, 2016 4:36 pm

Kilka dni temu, kilka miesięcy po zakupie, wreszcie przeczytałem tę mangę. Wiem, że jej zakup był wielkim błędem. Autorka rysować w swoim stylu potrafi, nie chodzi o to mi tutaj chodzi, sama historia bolała. Miało nie być dramy, jednak była, przez większość tomiku. Już nie wiem co było gorsze: 1. nauczyciel, który zatrudnia się w szkole dla samych chłopców, aby znaleźć tam sobie prawie 20 lat młodszego partnera, a potem jęczy, bo ten jeden jedyny został mu odebrany, 2. drama w stylu to już miesiąc, a my się pokłóciliśmy i ze sobą nie rozmawiamy, no ciekawe co u niego, a dlaczego my się w ogóle pokłóciliśmy? czy 3. o nie, on porozmawiał z dziewczyną, ze swoją fanką! Jak członek zespołu może mieć fanów!
Rozumiem, że to takie typowe dla yaoi schematy, ale po tylu dobrych opiniach wychwalających tę mangę, spodziewałem się czegoś lepszego.

szogu3
Status: Offline

Koledzy z klasy

Post autor: szogu3 » wt mar 27, 2018 4:49 pm

🌸Marzec rozpocząłem dość nietypowym tytułem - a może raczej czymś, czego wcześniej na Leniwcu nie było. Chodzi mi tutaj oczywiście o tytuł z gatunku Boys Love. Okazał się on pewnym sukcesem, co mnie niesamowicie cieszy.

🌸Szkoła zmienia nasze życie, nauczyciele nie kłamali. Czasem jedna, niepozorna lekcje – na przykład muzyki – może odwrócić cały świat do góry nogami. Nie wierzycie? W takim razie przybliżę Wam dwóch chłopaków, którzy dzięki konkursowi śpiewu, odnaleźli coś bardzo ważnego.

❤️ Oryginalna kreska, która na pewno zapadnie Ci w pamięć
❤️ Naturalne dialogi
❤️ Lepsze niż tytuły z gatunku Yuri dostępne na polskim rynku!

http://www.leniwiecpisze.pl/2018/03/kol ... -recenzja/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości