Dziewczyny z ruin

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » sob maja 07, 2016 8:31 pm

W końcu musiało do tego dojść, jestem w stanie powiedzieć że jest to pierwszy tytuł z serii JW który mnie tak zauroczył i wciągnął, jestem zachwycony po lekturze. Genialna kreska, świetne oderwane od rzeczywistości historii niosące coś ze sobą, w dodatku które nie były bezpłciowe, pomimo tak krótkich historii potrafiłem się w nie wczuć i było serio świetnie.

Rysunki w mandze są cudowne, to co potrafiła czasem autorka zrobić przebiło moje najśmielsze oczekiwania np. wygląd duchów z historii 4, było na co popatrzeć i zdecydowanie warto zapoznać się z tym tytułem już dla samych rysunków :D.

Ten tytuł przywrócił mi wiarę w jednotomówki aktualnie czytałem 5 tytułów z serii JW i to jest pierwszy którym się zachwyciłem, jeszcze dwa były przystępne, jednak nie widziałem w tym nic genialnego (SGLB, Kwiat i Gwiazda) a reszta (czyli też 2) to była tragedia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » czw cze 23, 2016 5:40 pm

Moje ulubione historyjki to Wzgórze Kapeluszy i Dziewczyna z Szuflady:) Kreska i rysunki w mandze są po prostu świetne jak dla mnie :twisted: Mam 3 JW i Dziewczyny z Ruin najbardziej mi się spodobały :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości