On Doorstep

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Status: Offline

On Doorstep

Post autor: Itachi Uchiha » wt sie 14, 2018 5:46 pm

Obrazek
Przed Wami obwoluta naszej kolejnej jednotomówki boys love – On doorstep. Jimmy, drobny kieszonkowiec, zostaje przyłapany przez Reese’a na kradzieży. Zamiast oddać go w ręce policji, Reese zmusza go do odpracowania złego uczynku w księgarni. Jimmy chcąc się odegrać za upokorzenie włamuje się do jego mieszkania. Chłopak znajduje przedmioty świadczące o tym, że Reese był… policjantem! Ucieka z mieszkania, ale nie może pozbyć się natrętnych myśli dotyczących Reese’a…

Premiera tej mangi już 6 września.

Waneko, kocham was za Soumę i Magi ♥
Moje komentarze na temat anime/mang są
moją prywatną opinią - każdy ma swój indywidualny gust

Awatar użytkownika
ninna
Fanatyk
Status: Offline

On Doorstep

Post autor: ninna » pt paź 05, 2018 6:47 pm

Po przeczytaniu recenzji na blogu Aypy spodziewałam się czegoś mega słabego, a tymczasem... manga naprawdę mi się podobała. Nie wiem, czy to dlatego, że moje oczekiwania były tak niskie ale chyba nie do końca. Owszem, ta manga to nic odkrywczego ale jest ciekawa i czytałam ją z dużym zainteresowaniem. Bohaterowie są sympatyczni, a ich historia i "nagłe" zakochanie wcale nie są takie nieprawdopodobne jak mogłoby się wydawać. To fajna, lekka obyczajówka, fabuła jest zwięzła i dobrze rozpisana na jeden tom. Nie czułam niedosytu po zakończeniu lektury. Co ważne, fabuła nie jest pretekstowa (nie lubię tego w boys love). Nie ma tu tak dużo seksu, poświęcono mu właściwie tylko dodatek. Kreska jest piękna.

Bonusowe rozdziały, choć króciutkie, też nie są złe. Takie sympatyczne miniaturki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”