Pewna bibuła w pewnym burdelu

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
Jiri50
Adept
Posty: 210
Rejestracja: czw lut 16, 2023 11:11 am
Status: Offline

Pewna bibuła w pewnym burdelu

Post autor: Jiri50 » czw kwie 25, 2024 6:49 am

Jak zwykle masz rację Koichi.

Dlaczego mam się ta aborcja tu pląta? Masz bardzo mądrą przyjaciółkę. Zazdroszczę!
Otóż, Bella nie zmaga się we filmie ze strachem przed niechcianą ciążą, nie ma też wzmianki na temat jej cyklu miesiączkowego, według którego obraca się całe życie i funkcjonowanie kobiet (zdanie moje przyjaciółki). A właśnie głównie te dwie rzeczy (pomijając moralne i ideologiczne) powstrzymuje większość kobiet przed prowadzeniem takiego stylu życia, jakie wybrała Bella (również zdanie mojej przyjaciółki).
I gadanie o wolności i inne zasłony dymne możemy sobie darować. Ktoś obiecał bal bez konsekwencji. I ma być, nawet po trupach. :roll:

W końcu to wyzwanie z netu idź do klubu wybierz 10 najprzystojniejszych facetów i zalicz przynajmniej 3 z nich w kiblu. Było mocno dyskutowane. Chyba Casanowa chwalił się 1000 partnerek . . . też mi coś. Dla niektórych to 3 lata. :shock: I panie mają tu naprawdę mocno do przodu w ofercie chętnych do zwiększania licznika.

Tak na marginesie. Skoro przyjaciółka taka ogarnięta i potrafi być szczera. To zapytaj ją co sądzi o postulacie, że nieatrakcyjnych samców najlepiej się pozbyć z tego świata. Aby nie przeszkadzali w balu. :twisted: A to też ciekawy i coraz powszechniejszy motyw. :twisted: No ew. "przegrywy" mogą za ten bal uiszczać rachunki i siedzieć cicho. A coraz mniej z nich ma na to ochotę. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Pewna bibuła w pewnym burdelu

Post autor: Koichi » czw kwie 25, 2024 5:02 pm

Jiri50, dzięki. Z przyjaciółką znamy się od czterdziestu lat, więc gadamy o wszystkim. Ale o takie coś jej nie zapytam, bo jeszcze umieści mnie na tej liście przegrywów :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość