Najlepsze erotyczne mangi na polskim rynku

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Najlepsze erotyczne mangi na polskim rynku

Post autor: Kuroneko » ndz sty 28, 2024 5:09 pm

Dzięki Akumie i SJG Osiem Macek pojawia się coraz więcej tytułów ecchi oraz hentai, a nawet smut na polskim rynku. Dlatego jestem ciekawa, czy są wśród nich tytuły, które się wyróżniają pod względem fabuły, bohaterów czy kreski.

Mamy nawet dwie mangi z kategorii josei "Pozwól mi Cię kochać! Nawet jeśli muszę za to płacić..." oraz "Czyż nie jestem najgorszy". Która z nich jest lepsza?

Ja kojarzę tylko kilka mang ecchi SJG przez anime, jak Highschool Dxd czy Monster Musume. Najładniejsze okładki według mnie mają Velvet Kiss, Teoria miłości, JK Haru oraz Podejrzane sekrety.

Jakie są wasze ulubiony tytuły z tych gatunków? Najlepiej mały ranking, np. top 5 lub top 10.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gina89
Adept
Posty: 155
Rejestracja: pt paź 27, 2023 4:31 pm
Status: Offline

Najlepsze erotyczne mangi na polskim rynku

Post autor: Gina89 » ndz sty 28, 2024 6:40 pm

Ja niestety na razie nie mam. W mojej sytuacji musiałby zostać wydany tytuł w którym okładka i sam tytuł nie rzuca się w oczy, stojąc na półce. Więc podepnę sie pod temat, może znajde coś dla siebie

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Najlepsze erotyczne mangi na polskim rynku

Post autor: Monsterlight » ndz sty 28, 2024 10:32 pm

Moje top 5:

1. Zapach miłości [WANEKO]
2. Baby Violet i Baby Violet Re: Play [WANEKO]
3. Tysiąc słodkich kłamstw (ta sama autorka co BV) [WANEKO]
4. On zimny, ona gorąca [WANEKO]
5. Pozwól mi cię kochać! [AKUMA]

"Najgorszy" od Akumy też był w miarę, ale mniej zapadł mi w pamięć. Nie podobało mi się z kolei "Powiedzmy, że cię kocham" od Dango, totalnie nie polecam.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Just
Adept
Posty: 158
Rejestracja: pt mar 12, 2021 12:54 pm
Gender:
Status: Offline

Najlepsze erotyczne mangi na polskim rynku

Post autor: Just » pn sty 29, 2024 1:29 am

Topka hentajów:
1. Opętani Miłością
2. Hipnoza - Zemsta ofiary.
3. Tayu Tayu

Ale z Akumą nie jest zbyt na bieżąco ostatnio i dużo tytułów czeka na półce.

Top ecchi:
1. Wrobiona w magię - świetne 2 pierwsze tomy
2. Od dziś jestem zombie
3. On zimny, ona gorąca

Wyróżnienie dla Sukkub i jej ciężka praca w korpo, bo nie wiem czy w sumie uznać to za ecchi. Oczywiście nie mogę też nie wspomnieć o mojej ulubionej mandze czyli Grand Blue, ale też jej nie zaliczam do ecchi.

Top mang z erotyką:
1. Dziewczyna znad morza
2. Utsubora
3. Punpun

Wyróżnienie dla Half&Half.

Z mang, które zacząłem czytać, ale jeszcze nie skończyłem to Podejrzane sekrety i Teoria miłości - obie serie świetny początek. Dandadan dobry pierwszy tom. Szlakiem chmur na północny zachód też ma chyba ładne widoki od czasu do czasu, ale czytałem już dosyć dawno 5 tomów.


Te najgorsze bez podział na kategorie to:
1. Powiedzmy, że cię kocham
2. Jak przetrwać w innym świecie
3. Metamorfoza (czytałem ją już dawno temu i strasznie przehype-owane)
4. Herezja miłości
5. Tysiąc słodkich kłamstw
6. Crying Freeman
7. Świat na opak (beznadziejne 2 pierwsze tomy)
8. Czyż nie jestem najgorszy
9. Sweet Guilty Love Bites
10. Granica twojej miłości

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Najlepsze erotyczne mangi na polskim rynku

Post autor: Kuroneko » pn sty 29, 2024 5:04 pm

Monsterlight pisze:
ndz sty 28, 2024 10:32 pm
1. Zapach miłości [WANEKO]
O tak, zupełnie o tej mandze zapomniałam. Też mi się podobała, bo pomysł z zapachem, perfumami jest ciekawy i relacja bohaterów powoli się rozwija. Muszę przy okazji kupić kolejne tomy, bo mam tylko do czwartego. Może spróbuję też Baby Violet.
Just pisze:
pn sty 29, 2024 1:29 am
Top mang z erotyką:
1. Dziewczyna znad morza
2. Utsubora
3. Punpun
Zgadzam się z wyborem, szczególnie Utsubora i Punpun mi się podobały.
Just pisze:
pn sty 29, 2024 1:29 am
Z mang, które zacząłem czytać, ale jeszcze nie skończyłem to Podejrzane sekrety i Teoria miłości - obie serie świetny początek. Dandadan dobry pierwszy tom. Szlakiem chmur na północny zachód też ma chyba ładne widoki od czasu do czasu, ale czytałem już dosyć dawno 5 tomów.
Ciekawe, czy wszystkie trzy serie (Podejrzane sekrety, Teoria miłości, Dandadan) będą do końca trzymać poziom. Szlakiem chmur bym tutaj nie zaliczyła. Dzięki też za listę najgorszych mang, też się przyda wstępnie odrzucić parę tytułów.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2877
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Najlepsze erotyczne mangi na polskim rynku

Post autor: Canis » śr sty 31, 2024 9:19 pm

Nigdy nie prowadziłem rankingu ulubionych mang kosmatych, ale jeśli mam o jakiejś wspomnieć na pewno to będą:

1. Power Play - mimo że to manga spod znaku H, podczas jej lektury ciągle się śmiałem. Mam nadzieję że Akuma zrobi reedycję, bo to naprawdę fajna historia.
2. Świat na opak - bawienie się schematami i stereotypami, które zachodzi na poziom oświecenia. Wiele razy łapałem się z bohaterką że świat funkcjonuje w dziwny sposób.
3. Monster Musume - coś świeżego i podane z jajem, bardzo dobrze bawiłem się podczas lektury (niestety opis ten dotyczy tylko pierwszych 7 tomów, później jest już słabiej).
4. On zimny, ona gorąca - parodia gatunku gdzie elfka chce być wyj38@na przez orka. Nie wyruchana, nie zerżnięta, tylko... Tak, mózg już dawno przeżarł jej syfilis. Super parodia!
5. Wszystkie mangi od Napaty i Homunculusa - są ślicznie narysowane.

Jeśli ktoś natomiast szuka dojrzalszej mangi z wątkiem erotycznym, to polecam Ayako. Trudno dostępne, ale według mnie to świetna historia.

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Najlepsze erotyczne mangi na polskim rynku

Post autor: Kuroneko » czw lut 01, 2024 5:39 pm

Canis pisze:
śr sty 31, 2024 9:19 pm
Jeśli ktoś natomiast szuka dojrzalszej mangi z wątkiem erotycznym, to polecam Ayako. Trudno dostępne, ale według mnie to świetna historia.
Zgadzam się, czytałam jakiś czas temu i bardzo mi się podobała.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości