Lalki ABJD - czy kocha je ktoś jeszcze poza mną?

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skolopendrokot
Adept
Posty: 383
Rejestracja: ndz sie 27, 2017 8:38 am
Status: Offline

Lalki ABJD - czy kocha je ktoś jeszcze poza mną?

Post autor: Skolopendrokot » wt sie 28, 2018 4:35 pm

Jakiś czas temu stałam się posiadaczką przeuroczego chłopca w rozmiarze SD i zdziwiło mnie, jak małą popularnością cieszą się w Polsce te lalki, szczególnie że sądziłam, że kojarzy je właściwie każdy fan azjatyckiej popkultury. Wiem, że kiedyś była u nas poświęcona im wystawa i że niektóre posiadaczki zabierają swoje lalki na konwenty, ale mimo to odnoszę wrażenie, że nadal jest to nisza.

Może jest na ty forum ktoś, kto podobnie jak ja kocha te żywiczne skarby? :angel:

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Lalki ABJD - czy kocha je ktoś jeszcze poza mną?

Post autor: Akiho » wt sie 28, 2018 6:58 pm

Jakieś 2 tyg temu sprzedałam swoją lalkę w rozmiarze msd. Przyznaje lalki są piękne i naprawdę niesamowite w swoim wyglądzie, jednak zdecydowanie jest też to bardzo drogie hobby i to było jeden z powodów dlaczego zrezygnowałam i prawdopodobnie też dlaczego są tak mało popularne w Polsce.

Może gdyby nie fakt, że mam sporo zainteresowań to pozostałabym w lalkowym świecie, ale ustaliłam swoje priorytety więc pożegnałam się z moją Hiną, ale jest w dobrych rękach :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorszak3
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 21, 2024 11:26 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Lalki ABJD - czy kocha je ktoś jeszcze poza mną?

Post autor: Dorszak3 » śr lut 21, 2024 11:32 am

Przyznam się, że ja uwielbiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości