Plebiscyt'17. Dyskusja

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Plebiscyt'17. Dyskusja

Post autor: Ame » wt lut 13, 2018 8:52 pm

miaka88 pisze:
wt lut 13, 2018 8:25 pm
Myślałam, że będzie zwykły tekst a tu prosze.
Też tak pomyślałam. Świetna robota. :D Wydaje mi się, że było coś jeszcze z dramą. Miałam nawet to później napisać, ale zapomniałam co to takiego było. :(
Co do zestawienia to znam tylko Kształt i jest to dla mnie niezrozumiałe, że to coś wygrało. Bez obrazy, ale główni są beznadziejni, a właściwie to wszystkie postacie są tam słabe.
Kurczę chyba się skuszę na ten Kompleks Sąsiada. Skoro tak wychwalacie...

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Plebiscyt'17. Dyskusja

Post autor: Angu » wt lut 13, 2018 9:47 pm

Dobra robota Canis :D

Ja sobie odpuściłam głosowanie w tym roku - mało nowości mnie zainteresowało, albo nie zdążyłam jeszcze ich kupić w efekcie jestem do tyłu z nowymi tytułami u nas.
Strasznie mnie dziwi miejsce Dziewczynki w krainie... tak wysoko. Pamiętam tylko, że było narzekanie na wydanie, że historia nie jest w ich guście, słabo się rozkręca, jest nudna.

Cieszy mnie wysokie miejsce Dango i wyróżnienie kompleksu sąsiada. Polecam. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zugai.
Adept
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 03, 2017 11:57 pm
Status: Offline

Plebiscyt'17. Dyskusja

Post autor: Zugai. » wt lut 13, 2018 11:54 pm

Trochę mnie zdziwiła tak duża przewaga Waneko nad JPF, ale rzeczywiście ten drugi miał wyraźny zastój w 2017, zwłaszcza jeśli chodzi o nowe licencje. Ten rok już od początku wydaje się lepszy i mam nadzieję, że taką opinię u mnie utrzyma :D . Imo miejsce Dango w pełni zasłużone i liczę na jeszcze więcej miłych zaskoczeń jak Kompleks.

W mangach mnie zdziwiła akademia poza top 3, ale cieszy docenienie Sagi.

No i przyłączam się do podziękowań za schludne podsumowanie. Dobra robota!

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Plebiscyt'17. Dyskusja

Post autor: ninna » śr lut 14, 2018 10:46 am

Ame pisze:Co do zestawienia to znam tylko Kształt i jest to dla mnie niezrozumiałe, że to coś wygrało. Bez obrazy, ale główni są beznadziejni, a właściwie to wszystkie postacie są tam słabe.
W pierwszym tomie faktycznie postacie są irytujące ale z czasem lepiej poznajemy bohaterów, a i oni sami się zmieniają. Ja już od drugiego tomu ich polubiłam.

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Plebiscyt'17. Dyskusja

Post autor: Matii » śr lut 14, 2018 1:33 pm

Podsumowanie genialne.
Co do nowości to większość nowości co zajęła podium ma miejsce u mnie na półce. A co do wydawnictw to szkoda że JPF aż tak spadł. Dla mnie i tak jest nr.1, a miejsce Dango jest szokiem dla mnie xD
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości