Figurki

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Figurki

Post autor: Kuroneko » pt cze 23, 2017 2:10 pm

Możecie polecić mi wiarygodne sklepy, gdzie można kupić oryginalne figurki do anime? Gdzie nie trzeba się obawiać, że trafi się na podróbkę?
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
mayhay
Adept
Posty: 285
Rejestracja: śr gru 16, 2015 11:35 pm
Status: Offline

Post autor: mayhay » pt cze 23, 2017 2:29 pm

Polecam sprawdzić hlj.com i amiami.com, znam wiele osób zamawiających ciągle z tych sklepów, wszystko prosto z Japonii i oryginalnie.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt cze 23, 2017 4:57 pm

Play-Asia.com też ma różne i oryginalne, choć z tego, co zauważyłem, często wrzucają pre-ordery i trzeba decydować się wcześniej. Koszt wysyłki ekonomicznej to jakieś 10 dolców (przynajmniej tyle za Deadpoola mi policzyło).

WindWhisper
Posty: 27
Rejestracja: ndz sie 14, 2016 6:07 pm
Status: Offline

Post autor: WindWhisper » pt cze 23, 2017 6:59 pm

mayhay pisze:Polecam sprawdzić hlj.com i amiami.com, znam wiele osób zamawiających ciągle z tych sklepów, wszystko prosto z Japonii i oryginalnie.
Również polecam AmiAmi.

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Re: Figurki

Post autor: ZenekPsychopata » sob cze 24, 2017 9:04 pm

Kuroneko pisze:wiarygodne sklepy
Polecam Surugaya: sklep z używanymi rzeczami (wychodzi znacznie taniej). Zakupy można robić przez proxy albo forwarding service.
Inne sklepy:
♣Big in Japan
♣Hobby Search
♣Nippon-Yasan


Na Myfigurecollection jest lista sklepów z ocenami od użytkowników. (Nie mogę wrzucić linka przez filtr antyspamowy :evil: )

[ Dodano: Nie 25 Cze, 2017 ]
http://myfigurecollection.net/shops.php ... &page=list
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości