Kącik życzeń 18+

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Kącik życzeń 18+

Post autor: Canis » wt maja 02, 2017 12:38 pm

Pora przerwać to milczenie i pewnym głosem powiedzieć: Czytam hentai i chcę aby XXX zostało wydane (^^).

Na razie tylko Yumegari wydaje tytuły 18+, ale to może się niedługo zmienić. Do tej pory zostaliśmy uraczeni 3 tytułami od Yamatogawy i po jednym od Homunclusa i Gunmy. A jest znacznie więcej dobrych autorów hentai, których prace mogłyby zostać wydane w Polsce.
To jest właśnie cel tego tematu, zobaczyć nie tyle jakich tytułów, ale jakich rysowników chcielibyśmy zobaczyć. Oczywiście tytuły też można podawać. Kilka słów komentarza dlaczego uważamy, że nasza propozycja jest wart wydania, mile widziany. Nie musicie ograniczać się do hentai, można podawać nawet autorów bara.

Jeśli zbierze się dość głosów, zrobię jakiś ranking. Zacznę pierwszy.

======================

Hanafuda Sakura - kreska jest bardzo staranna, trochę w stylu retro i to głównie za nią stoi moja rekomendacja. Do tego historie mają optymistyczny wydźwięk (np. Yui Koi).

Napata - tego pana nie trzeba przedstawiać. Piękne rysunki z dość realistycznymi proporcjami ciała. Z dziką chęcią zakupiłbym jego Suki darake.

Sasamori Tomoe - wszystkie rysowane przez niego dziewczyny wyglądają tak... mięciutko :) Znany raczej z rysowania doujinshi, ale gdyby jego prace były wydane w tomik, kupiłbym bez wahania.

Kurokawa Otogi - jak nie lubię cycków w rozmiarze 4XL, tak jego prace mi się podobały. Niektóre były nawet śmiechowe.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » wt maja 02, 2017 2:10 pm

Canis, niezły pomysł z tym tematem =D>. Słuszna inicjatywa, a nuż któreś z wydawnictw tu zerknie :wink: Podpisuję się rękoma i nogami pod dalszym wydawaniem Homunclusa, Gunmy, Yamatogawy czy zlicencjonowaniu Napaty. Choć już mam obie jego mangi, jeśli u nas wyjdą z pewnością kupię. Aż żal byłoby tego nie zrobić, skoro oba tytuły takie dobre. Sam mogę wysunąć propozycję kilku moich ulubionych autorów:

Hisasi - dobrze narysowane, zabawne, czego chcieć więcej

key - bardzo przyjemne i słodkie historie, rysunki bardzo staranne i mogę powiedzieć, że dość wyróżniające się

Mojarin
- potrafi babka rysować, również vanilla, bohaterki zazwyczaj są dość okrąglejsze i pulchniejsze niż zwykle w hentajach, ale tutaj naprawdę to ślicznie wygląda

Meme50 - przede wszystkim humor, choć przesadza trochę z wymiarami bohaterek

Saeki Shun (Toch) - każdy kto czytał Kulinarne Pojedynki wie jak potrafi rysować, vanille zawsze się przyjemnie czyta

momi - uwielbiam jego rysunki, dziewczyny są tak słodkie, że aż do przesady. Ogólnie przyjemne lekturki :mrgreen:

Michiking - ładne rysunki, fajne historie vanilla i nie tylko
Ostatnio zmieniony wt maja 02, 2017 6:30 pm przez Fani, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » wt maja 02, 2017 2:32 pm

Hentajów raczej nie czytam. Ot, od czasu do czasu i tylko w skanach. Są to dla mnie rzeczy "na raz", do których się nie wraca i tylko zajmowałyby mi miejsce na półce. Jest jednak jeden tytuł, który chętnie bym kupiła nawet za duże pieniądze.

Okama - "Hanafuda" - już nawet nie chodzi o fabułę. Komiks jest przepiękny i stylizowany na stare malarstwo. Dla samych obrazków bym kupiła.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr maja 03, 2017 12:31 pm

Erotyka yaoi, yuri (yuri to dwa ostatnie):
-Zariya Ranmaru (Zaria) - Ona ma tak piękną kreskę! Mógłby ktoś ją w Polsce wydać, bo nie widzę tego, by jakieś amerykańskie wydawnictwo się za jej mangi zabrało. Dla wydawnictw wydający yaoi może być za mocna, a dla wydawnictw wydających barę no, autorka pewnie jest za mało męska, oni kobiecych twórców nie wydają.* Częstym motywem jej prac jest bdsm.
*Przynajmniej Baka twierdzi, że to kobieta. Imię/pseudonim w sumie też na to wskazuje.

-Harada -Jej/jego prace są chore, ale mają w sobie to coś i mi się podobają... I kreska jest świetna. Wystarczyłoby mi, gdyby jakieś prace Harady wyszły po angielsku, żeby nie zaśmiecać nimi polskiego rynku :lol:

-Mentaiko
- Rewelacyjna kreska, humor, zwięzłość. Mój ulubiony twórca mang z gejami. Tyle że nie zależy mi już na jego mangach w Polsce, bo mam całkiem sporo rozdziałów po angielsku. No i chyba w Japonii nie ukazały się jego prace w tomikach, tylko w internecie i może jako zeszytówki, więc trzeba by było uzbierać kilka z nich w tomik.

Jest też jedna Rosjanka, KatotoChan. Publikuje swoje prace po rosyjsku i angielsku na DA.
http://katotochan.deviantart.com/galler ... 1/Club-ENG Świetnie narysowane yuri, mało słów, jeden tom :wink:

No i Maka Maka autorstwa KISHI Torajirou (skopiowałam z baki). Nie żeby było to jakieś wybitne, ale jest ładne i całe w kolorze.
Obrazek

Wildfowl
Status: Offline

Post autor: Wildfowl » śr maja 03, 2017 2:03 pm

Jestem jak najbardziej za "Zaryią", za to Harada... Nope. Just nope. Nie dlatego, że chore, ale dlatego, że głupie. Przeczytałam jakąś jej mangę i do tej pory czuję niesmak. Nie lubię takiej sztuki dla sztuki. Jeśli już ktoś chce ukazywać w swoim dziele jakieś skrajnie patologiczne relacje, to w mojej opinii powinien podchodzić do tego z głową.

Awatar użytkownika
Lou
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:50 am
Lokalizacja: Pabianice
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Lou » śr maja 03, 2017 2:37 pm

Meliona pisze:No i Maka Maka autorstwa KISHI Torajirou (skopiowałam z baki). Nie żeby było to jakieś wybitne, ale jest ładne i całe w kolorze.


Koszty wydania w zestawieniu z przewidywaną sprzedażą czynią ten tytuł raczej nie do wydania na naszym rynku. A był kiedyś w ewentualnych dalekich planach WK.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zugai.
Adept
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 03, 2017 11:57 pm
Status: Offline

Post autor: Zugai. » śr maja 03, 2017 6:16 pm

ninna pisze:Są to dla mnie rzeczy "na raz", do których się nie wraca i tylko zajmowałyby mi miejsce na półce.


To samo, autorów/prace które bym kupił można policzyć na palcach dwóch dłoni :P. Z wymienionych wyżej to na pewno Hanafuda, prace Mentaiko ( chociaż planuje kupić zagraniczne wydania ) i Zarii. Od siebie dodam Dainyuu Dougumo ( Dainyuu ), ale z tego co wiem to ma na kącie tylko 2 oneshoty.

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » czw maja 04, 2017 3:59 pm

Wiekszosc hentajcow, ktore czytuje, to rzeczy raczej niszowe i dziwaczne, ktore nie maja szans na wydanie, dlatego sie wstrzymam.
Ale fakt, Mentaiko i Napata sa super, Maka Maka tez by ladnie wygladalo.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » czw maja 04, 2017 5:01 pm

Trochę mam swoich ulubionych autorów, a jest ich 74 :P To wymienię tylko kilka z nich.

Hanzaki Jirou - Świetne rysunki, uwielbiam jego prace, ale Mamagoto najbardziej mi się podoba ^^

Mikuni Mizuki - Vanilla, świetnie rysuje, czego chcieć więcej :twisted:

Sugaishi - Vanilla, tak samo niezłe rysunki. Na razie jest tylko jeden tomik, który posiadam i jestem z niego zadowolony. A Healthy Appetite :twisted:

Goban - Tutaj przeważają panie z dużymi piersiami, ale za to fajnie się czyta rozdziały. Rysunki też są niezłe jak dla mnie:)

Otono Natsu - Tytuł, który u niego lubię to Wonderful Days - 17 nin no Shoujo to Inu :twisted: Podobają mi się jego rysunki, są niezłe. Z chęcią przygarnął bym jego dwa tomiki :twisted:

Nanase Mizuho - Lubię jej/jego prace. Nieźle rysuje i zauważyłem ze lubi rysować demony, sukkuby :P Dwa tomy ma świetne, które lubię :twisted: Z chęcią przygarnął bym obydwa tomiki :twisted:

Tomono Hiro - Vanilla, niezłe rysunki.

Marui Maru - Lubię jego prace, chociaż znajdą się w każdym tomiku rozdziały, które mi się nie podobają. Nieźle rysuje oczy u dziewczyn i tyłeczki (mistrzostwo jak dla mnie) :twisted: Z chęcią przygarnął bym jego jeden tomik :twisted:

Akatsuki Myuuto
- Niezłe rysuje i lubię jego prace:)

Akino Sora - Vanilla, niezłe rysunki. Tutaj lubię tylko jeden tomik, Maihime :P

Tachibana Omina - W każdym tomie przeważnie jest 1 chłopak i kilkanaście dziewczyn. Uwielbiam jego prace, są niezłe. Nieźle też rysuje jak dla mnie :twisted:

Sabashi Renya - Niezłe rysunki, rozdziały też są niezłe. Lubię jej prace :twisted: Chciałbym każdy tomik mieć na półce ^^

Kojima Saya - Tak samo niezłe rysuje. Z chęcią przygarnął bym każdy jej tomik :twisted:

Arsenal - Humor, niezłe rysunki też:) Lubię każdą jego pracę, z chęcią przygarnął bym każdy tomik :twisted:

Kai Hiroyuki - Tu tak samo przeważają dziewczyny z dużymi piersiami, ale można się nawet pośmiać z niektórych rozdziałów. Dobrze rysuje:)

Hamao
- Vanilla, niezłe rysunki.

Tomohiro Kai - Lubie pracę tego autora, jego doujinshi i dwa tomiki. Nieźle rysuje:) Z chęcią przygarnął bym tomik :P

Coelacanth - Ma tylko dwa tomy. Vanilla, dobrze rysuje:)

Sawano Akira - Zabawne historie, nieźle rysuje:) Przygarnął bym pewnie każdy tomik :P

Shiwasu no Okina - Tu pewnie nie ma żadnych szans na jego tytuły. Ponieważ niektóre dziewczyny, które są w liceum a wyglądają jak by były z podstawówki. Świetne 3 tomy, które z wielką chęcią bym przygarnął :twisted:

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pt maja 26, 2017 12:26 am

Gengoroh Tagame :twisted:
A tak serio, z autorów +18 to tylko Mentaiko mnie interesuje. Ew. Gai Mizuki.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » pt maja 26, 2017 9:05 am

Mentaiko, please!
Niechże ktoś wyda Mentaiko.
Wydaje się u nas bardzo słabe yaoi, więc czemu nie jakieś dobre dla odmiany?

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pt maja 26, 2017 10:51 am

Ja mangami 18+ nie jestem zainteresowana, ale coś od Mentaiko bralabym bez zastanowienia w ogóle :D
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » ndz maja 28, 2017 9:39 pm

Pulse od Ratany Satis :P

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Kącik życzeń 18+

Post autor: Fani » pt paź 27, 2017 5:10 pm

Ja tu tylko chciałem napomknąć, że dzisiaj doujin Succubus Stayed Life wyszedł w formie tomikowej (zawiera bodajże pierwsze cztery rozdziały doujina). Byłoby miło jakby fakku się za to wzięło, skoro już współwydają doujina :). Ale zawsze jestem oczywiście otwarty na inicjatywę polskich wydawnictw :wink:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości