Plebiscyt'16. Dyskusja

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr kwie 05, 2017 7:18 pm

Kiedyś szukałam recenzentów, posiadających gusta (mniej więcej) podobne do moich. Oczywiście poszukiwania zakończyły się fiaskiem, ale, jak to się mówi, najciemniej jest zawsze pod latarnią, a zwycięzcami forumowego rankingu zawsze okazują się tytuły, które bardzo lubię, więc jeśli w przyszłości okaże się, że zwyciężył nieznany mi tytuł lub taki, do którego nie byłam wcześniej przekonana, to od razu go zamówię. Jestem pewna, że mi się spodoba. :)

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » śr kwie 05, 2017 7:22 pm

Alexandrus888 pisze:
Reviolli pisze:70 punktów koliberka to wcale nie jest tak mało, bo to prawie tyle samo ile traci kotek (100) do słonika (135)
Raczej nie tyle samo a dwa razy więcej ^^"
Nie wiem, czy nie chodziło mu o różnicę między poszczególnymi miejscami?
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
SzadorRzunXIV
Adept
Posty: 305
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 9:38 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: SzadorRzunXIV » sob kwie 08, 2017 2:52 am

Hame pisze:
SzadorRzunXIV pisze:Ciekawe jak ten plebiscyt się przekłada na wyniki sprzedaży i czy Blame! jest jakimś mega-hitem.
Przekłada się tak, że w zeszłym roku wygrał tytuł, który sprzedaje się na tyle słabo, że póki co nie opłaca się kontynuować wydawania podobnych tytułów. Ba dum tss.

Spodziewam się, że w przypadku Blame'a sprawa ma się zgoła inaczej, co nie zmienia faktu, że gust populacji tego forum jest na tyle specyficzny, że ten plebiscyt może co najwyżej odpowiedzieć na pytanie "co czytają i co lubią starsi czytelnicy", a nie "co się super sprzedaje". Co też jest jak najbardziej cenne i miarodajne, więc dziękuję Damiemu, że mu się chce ;).
Ech... szkoda że bycie trudnym czytelnikiem nie przekłada się na dochody, bo wtedy można by robić droższe mangi dla koneserów.

[ Dodano: Sob 08 Kwi, 2017 ]
Chociaż w sumie...
Np. za Kerberos Panzer Cop mógłbym nawet teraz dać do 100zł za tomik.

Już zapłaciłem za japońską wersję pierwszego tomiku 50zł, za Polską mógłbym dać i dwa razy tyle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości