Kreskówki

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Migafar
Status: Offline

Post autor: Migafar » pt paź 14, 2016 11:30 am

spojler alert: zmieni się na lepsze ale nie będzie potrafiła dochować tajemnicy :D

Luiere
Status: Offline

Post autor: Luiere » pt paź 14, 2016 12:03 pm

No to będzie się działo :mrgreen:
Ciekawe, jak Marinette zareaguję na to, że Chloe ma wraz z nią ratować Paryż :D I czy Chloe będzie chciała poznać tożsamość Biedronki :P

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » pt paź 14, 2016 12:23 pm

Ciekawe jest też że lisa dostanie [spoiler]Alya[/spoiler] i wiadomo jak będzie wyglądała wlascicielka pawia w kostiumie klik!
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

Luiere
Status: Offline

Post autor: Luiere » pt paź 14, 2016 12:55 pm

MrocznyCzajnik pisze:i wiadomo jak będzie wyglądała wlascicielka pawia w kostiumie
Dość tajemniczo :D Jestem ciekawa, czy wyjaśni się ta sprawa z matką Adriena. I czy to ona jest posiadaczką miraculum pawia. :)
A jeśli chodzi o lisa [spoiler]Alya? Może być ciekawie :D Choć szczerze, średnio widzę ją w tej roli xD Słyszałam też pogłoski, że to Lila ma zostać Volpiną i stać po stronie zła[/spoiler]

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt paź 14, 2016 1:02 pm

Nie umiem sobie jej wyobrazić współpracującą z biedronką i kotem. Zwłaszcza, że to przez nią powstawały Akumy... Podejrzewam, że będzie raczej po ciemnej stronie mocy :P
Obrazek

Luiere
Status: Offline

Post autor: Luiere » pt paź 14, 2016 2:09 pm

Akiho pisze:Podejrzewam, że będzie raczej po ciemnej stronie mocy

Jakby się tak zastanowić, to możesz mieć rację :)
Mnie jeszcze zastanawia, jakie moce będzie dawać miraculum pszczoły :o

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » pt paź 14, 2016 2:19 pm

Wiem tylko że jej bronią będzie taki bączek na sznurku. Jak patrzę na te stroje bohaterów, to stwierdzam że Marinet się trafił najbrzydszy :D. Też w wersji anime miała ładniejszy.
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » pt paź 14, 2016 3:32 pm

Wiecie, co to znaczy mieć obsesję na punkcie czegoś?

Mam na telefonie 1378 obrazków ze Steven Universe.

1378 obrazków ze Steven Universe

:shock:

Luiere
Status: Offline

Post autor: Luiere » pt paź 14, 2016 3:35 pm

Zgadzam się, Marinette wygląda najgorzej z nich wszystkich. Nawet Władca Ciem wygląda lepiej xD

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt paź 14, 2016 3:41 pm

ciekawa by była też opcja, jakby Marinette miała 2 miraculum :mrgreen:
Obrazek

Luiere
Status: Offline

Post autor: Luiere » pt paź 14, 2016 5:28 pm

Albo gdyby jej miraculum ewoluowało i zmienił jej się strój, dodały jakieś super umiejętności :D

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » pn sty 16, 2017 6:12 pm

Pora wziąć złotą łopatę i odkopać temat.

Webepizody Biedronki zostały przeniesione, co w sumie pewnie fani zauważyli xD. Mają być po nowym roku, ale w sumie nie wiem kiedy. Został za to wydany Musicalowy odcinek świąteczny, który miał trwać 40 minut i przybliżyć postacie matki Adriena oraz matki Chloe. Oczywiście nic takiego nie miało miejsca, a odcinek trwał 20 minut i szczerze mówiąc jest średnio wart zobaczenia, bo nic nie wprowadza do fabuły XD. Czekam na drugi sezon, może będzie coś ciekawego.

Druga sprawa to CN puszcza nowe odcinki Steven Universe. Zaczął od odcinku specjalnego z tym dziwnym dziadkiem, później odcinki lecą po kolei zaczynając od Latającego Stevena. I pokazali jak dla mnie dwa odcinki, na które najbardziej czekałam. Krasnoludki i Pan Greg. I tutaj proszę łapać piosenkę To koniec, drogi kres . Powiem że w sumie jestem zadowolona z wykonania. Trudno byłoby przebić oryginał, ale jest bardzo dobrze. W przeciwieństwie do openingu...

I Trzecia rzecz, o której dawno chciałam napisać. Star Butterfly kontra siły zła. Bardzo lubię tę kreskówkę. Uwielbiam Star, Jest mega dziewczyńska i mega szalona. I najważniejsze dla mnie - nie jest typową księżniczką Disneya. I w sumie mimo że ją uwielbiam, to kibicuję bardziej związkowi Marco i Jackie (potwór ze mnie). Pierwszy sezon byl dla mnie po prostu dobry, fajnie się zaczynał, miał przyjemny klimat i intrygująco się kończył. Zaś drugi sezon, jest tak bardzo miodny, Tyle rzeczy się dzieje, a producenci i scenarzyści to wielcy trole. Czekam na więcej. Polecam tym, którzy lubią palące się tęcze, umięśnione jednorożce, pająki w cylindrach i narwale. I nieogarnięte, ale urocze postacie. Obrazek
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn sty 16, 2017 8:29 pm

MrocznyCzajnik pisze:Druga sprawa to CN puszcza nowe odcinki Steven Universe.
Jakim cudem to przegapiłem, skoro nawet wczoraj sprawdzałem :lol:
It's Over, Isn't It to dla mnie porażka. To naprawdę jest oficjalna wersja? Zarówno tłumaczenie, jak i wykonanie jest mocno przeciętne. Łaska (jeżeli to w ogóle ona lol) brzmi jakby była chora, do tego momentami nie trafia w dźwięki. O ile górne rejestry są jeszcze ok, tak doły to tragedia. Ja wiem, że to dosyć trudna piosenka, ale wyraźnie jest tutaj coś nie tak. W niektórych miejscach wyraźnie nie dociąga końcówek, część przekrzyczana. Zaczynam się martwić o Here comes a thought :lol:

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Kreskówki

Post autor: MrocznyCzajnik » sob lip 29, 2017 7:40 pm

Nowy sezon Steven Univers się rozpoczął. są już wyemitowane 3 odcinki. Czwartego Sezonu nie oglądałam (czekam na polską wersję, lubię nasz dubbing, przyzwyczaiłam się do niego), ale muszę przyznać że to co działo w pierwszych odcinkach rzuca dużo światła na to co się dzieje.
► Pokaż Spoiler
Tak, zdecydowanie uwielbiam tę kreskówkę.
Widziałam że coś z nowym sezonem Motylka ruszyło, jestem ciekawa co się stanie teraz, zwłaszcza że ostatni odcinek był bardzo mocny. Ale podejrzewam że Marco użyje nożyc wymiarowych i pójdzie za Star do Mewni. (Błagam nie rozbijcie tylko związku Marco x Jacki, bardzo lubię ten paring. Widzę właśnie że wyszły aż 4 nowe odcinki. Będzie co nadganiać.
Biedra i Czarny Kot. Podobno w europie nowe odcinki na jesieni. Chociaż na jakiejś amerykańskiej imprezie mówili o listopadzie i że od razu będzie dostępnych 12 odcinków na Nexflixie. Mam jednak nadzieję że europejska data odbędzie się wcześniej Zwłaszcza że twórcy na tym panelu podali część scenariusza drugiego odcinka. W wielkim skrócie
► Pokaż Spoiler
:twisted: Będzie dobrze.
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Kreskówki

Post autor: MrocznyCzajnik » śr wrz 13, 2017 10:59 am

Tak że ten... Steven ponownie powrócił w polskiej wersji językowej. Ma razie wylecieliśmy z zoo, a nowe odcinki mają pojawiać się chyba do końca przyszłego tygodnia. https://www.youtube.com/watch?v=rK0K_P0dqx8 nasza wersja Here Comes a Thought (muszę przyznać że mam mega dołujący okres, a ta piosenka jakoś mi pomaga).

Dokończyli u nas Star Butterfly, z czego nie rozumiem po co tłumaczyli imię matki Star na Księżyc. Jak już tłumaczą niech tłumaczą wszystko. W ogóle matka Star to badass i najlepsza postać ;) Czekam na kolejny sezon.

Kot i Biedra - Ninno dostanie swoje miraculum... Żółwia. I ma strój brzydszy niż biedry xD. Mają też być jakieś 3 specjalne odcinki z rodziną Chloe. Muszę przyznać że ta postać coraz bardziej mnie ciekawi. Ujawnili też kilka scanów, między innymi jak Marinett tańczy z Adrienem, jakieś zarysy wersji Chibi i nowe wersje strojów biedry i kota - zimową z futerkami i łyżwami, oraz wersje wodną z płetwami (?) i tu też widzimy że Kwami mają płetwy. Obawiam się że za dużo chcą upchać w kolejny sezon/y. Mam nadzieję że nie przesadzą. A, widziałam po kioskach że są też saszetki z naklejkami do zbierania z serii ;)
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Kreskówki

Post autor: vishaad » pn lis 06, 2017 3:34 pm

- Zaczął się nowy sezon Biedronki, jest już 5 odcinków z angielskim dubbingiem. Wcześniej wychodzą odcinki po francusku i są do nich napisy, ale jakoś wolę oglądać z angielskim dubem. Wszystkie są średniej jakości :/
- Zaczął się nowy sezon Star Butterfly
- 10 listopada zaczną pojawiać się nowe odcinki SU w aplikacji Cartoon Network, pewnie zaraz po premierze pojawią się w internetach.

To jakaś wcześniejsza gwiazdka czy co.

Ten który myśli
Adept
Posty: 214
Rejestracja: śr wrz 24, 2014 1:10 pm
Status: Offline

Kreskówki

Post autor: Ten który myśli » wt lis 07, 2017 9:56 pm

Ogląda ktoś RWBY?

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Kreskówki

Post autor: MrocznyCzajnik » wt lis 14, 2017 12:38 pm

Tyle tego, a ja jedynie biedre na czas oglądam. I zgodzę i nie zgodzę się z przedmówcą. Owszem do odcinka z robocikiem dostawaliśmy same filery. Postacie w ogóle się nie rozwinęły, a na okrągło dostawaliśmy tylko różne warianty na temat parowania Marinett i Adriena. Ale wybaczam im bo odcinek z babcią mi się podobał no i Chloe zaczęła się zmieniać. I to się pewnie wielu nie spodoba, ale ja na prawdę Chloe lubię. Jeszcze jak się okaże że ona się tak zmieniła, bo matka odeszła dla kariery/rozwiodła się z jej ojcem i ich opuściła to zacznę rozumieć tę postać i tylko urośnie w moich oczach. Do Mari nic nie mam, ot taka przeciętna dziewczyna z super mocą, co jest w sumie na plus dla mnie. Tylko że się nie rozwija, a już jesteśmy po 6 odcinkach. Za Adrienem nie przepadam. Taka ciepła klucha, zbyt idealny i perfekcyjny. Wkurza mnie że ciągle podbija do głównej bohaterki, komplementuje ją, pomaga, ale dla niego jest zwykłą przyjaciółką. No do innych dziewczyn tak nie podbija. Chociaż na plus u niego że umiał dogadać blondynie żeby się ogarnęła. Jakby cały czas miał charakter kota byłoby inaczej. Albo chociaż pierwowzoru - Felixa. Ale podobno dosyć filerów, podobno ma już ich nie być. Po odcinku z robocikiem im dużo wybaczam, bo naprawdę był dobry i trzymał w napięciu. Zwłaszcza dyskusja na końcu z mistrzem Fu. I nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno Biedronka ma kolejnych superbohaterów wybierać. Poczekamy - Zobaczymy. Kolejny odcinek pod koniec Listopada.

Co do Stevena i Star, poczekam na więcej odcinków. Wole sobie zrobić jeden porządny seans niż niecierpliwie czekać na kolejne odcinki. Zwłaszcza że przy Stevenie momentami miałam zszargane nerwy czekając na następne odcinki :oops: . A Star wchodzi w mega ciekawy akt i też czuję że nie będę miała nerwów na czekanie na okrągło. Zwłaszcza że Eclipsa wydaje mi się dużo ciekawszą postacią od Toffiego. I ten jej wygląd <3.

RWBY - Tak oglądam, tak mam mega mieszane uczucia. Opening - drugi rewela, trzeci mnie niemiłosiernie denerwuje. Pierwszy i czwarty bez rewelacji. Wiem że oni nie mają jakiegoś mega budżetu i jest to serial głównie internetowy ale... Ciągle nabijam się z tych teł. Nigdzie mnie tak tła nie wkurzały jak tutaj. Jeszcze jak podczas turnieju wciskali nieruchome, rysowane obrazki to myślałam że skisne. Moje ulubione tło to kilka drzew na szarym tle. I te opuszczone miasta. Wiem że nie powinnam się nabijać, wiem, że nie mają jakiegoś mega budżetu... ale nie umiem. Seria chce być raczej dla starszych widzów, widać to chociaż by po wieku bohaterów. No ale nie jest. Odczłowieczanie bestii, jako byty bez duszy, więc można je zabijać. Czyli takie chodzące mega niebezpieczne roślinki. Banie pokazania się śmierci, jakiś obywatelów, czy postaci. Nie lubię tego. I teksty w openingu typu koniec niewinności czy 'czy to kałuża krwi czy czerwone róże'. No teksty jak z mojego gimba-zeszytu, gdzie pisałam swoje teksty. Teraz z nich się nabijam. Ale dosyć tego - projekty postaci są rewelacyjne. Bardzo polubiłam Yang i Weiss. No i Qrow, moa najukochańsza męska postać. Pyrra, najlepsza postać żeńska, dzięki której cały czas ryczałam. Poza tym Norra i Ren. Kocham ten duet, mam nadzieję że będą razem. Fabuła jest bardzo fajna, i bardzo mnie cieszy że z pięcio minutowych odcinków, przeszli na około 20 minutowe. Najnowsze odcinki też sobie obejrzę jak troszkę więcej ich wyjdzie. Czekam aż dziewczyny rozwiążą swoje problemy i ponownie złączą się w drużynę. Jestem ciekawa co będzie z kolejnymi Pannami i z celem głównej antagonistki. Ma teraz w końcu nieskończone pokłady mocy. Serie Lubię i jej kibicuję. Tylko niech coś zrobią z tłami i miastami. I nie tworzą gimbo-kawałków jak uderzają raczej w starszą publikę. i Chcę więcej Yang i Weiss. A i nienawidzę jak głównej bohaterce przypisuję się jakoś niewiarygodną siłę, tylko dlatego że ma inny kolor oczu i jest wyjątkowa. A i jest urodzoną łowczynią. No, to tłumaczy wszystko. I przy Ruby wkurza mnie jej piskliwy głosik. Tak to jest fajnie nakreśloną postacią. I ma fajną kosę i strój. I animacja jej umiejętności mi się mega podoba. Czeekam na więcej :D
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Kreskówki

Post autor: Lunatyczka » sob sty 06, 2018 4:11 pm

Ktoś oglądał najnowsze odcinki Stevena? Wygląda na to, że fabuła idzie w stronę konkretów :D Nawet jakoś nie miałam entuzjazmu do oglądania, po tym jak się dowiedziałam o czym będą odcinki, a tu dostaliśmy taki ciekawy materiał do tworzenia nowych teorii. :D
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Kreskówki

Post autor: Kocurzyca » sob sty 06, 2018 7:07 pm

Co do SU
► Pokaż Spoiler
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości