Mangi które zbieracie

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Mangi które zbieracie

Post autor: amsterdream » sob sie 08, 2015 1:09 pm

Zobaczymy co jest najpopularniejsze i kto kupuje najwięcej mang. Tylko polskie wydawnictwa. Proponuję wypisywać w takiej formie jak niżej żeby było przejrzyście.


JPF - Berserk, kolekcja Junji Ito
Waneko - nic
Studio JG - Emma, Opowieść Panny Młodej
Hanami - Monster
Yumegari - nic
Taiga - nic
Ringo Ame - nic
Kotori - nic

Zapowiedzi: Pieśń Apolla (Mega Manga), Powóz lorda Bradleya (jednotomówki Waneko), Sweet Guilty Love Bites (jednotomówki Waneko)

I to by było na tyle. Jeszcze Atak Tytanów ma u mnie hiatusa (może kiedyś nadrobię). Szczerze mówiąc myślałem, że kupuje więcej mang zanim zrobiłem ten rachunek sumienia. Jakoś polscy wydawcy ostatnio nie mogą trafić w moje gusta.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » sob sie 08, 2015 1:13 pm

JPF - Berserk, klasyka MM
Waneko - Kuroshitsuji, Pandora, Junjou Romantica, Orange
Studio JG - Emma, Opowieść Panny Młodej, Loveless
Hanami - Monster
Yumegari - nic
Taiga - nic
Ringo Ame - nic
Kotori - Zakochany Tyran, Złamane Skrzydła, Finder

Jeszcze muszę jednotomówki waneko nadrobić.
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2015 2:03 pm przez miaka88, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Ramsey Ka
Wtajemniczony
Posty: 556
Rejestracja: pn mar 30, 2015 11:08 am
Status: Offline

Post autor: Ramsey Ka » sob sie 08, 2015 1:19 pm

Jakoś polscy wydawcy ostatnio nie mogą trafić w moje gusta.
To co powiesz na to? :P

JPF- nic
Waneko- nic
Studio JG- nic
Hanami- Monster
Yumegari- nic
Taiga- nic
Ringo Ame- nic
Kotori- nic

Oczywiście wygląda to tak z różnych powodów. Brak naprawdę interesujących tytułów, brak kasy i wole kompletować w pełni wydane serie. Urasawa to wyjątek bo chcę więcej. Jak wyjdzie całość to kupię na pewno Mushishi, za 3 lata Higurashii, kieedyś kupie Berserka, może Wzgórze Apolla, Tytanów, One Punch Man. Nie są to pozycje must have, ale z różnych powodów mnie zainteresowały.
Obrazek

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » sob sie 08, 2015 1:41 pm

Kiedyś miałam jakoś więcej tytułów do kupowania, teraz ciężko mi skompletować zamówienie...

JPF - niektóre MM, Atak Tytanów: Levi Narodziny
Waneko - Dogs, Silver Spoon, Orange, Are You Alice? (wstrzymane)
Studio JG - Acid Town, Haganai, Jak zostałam bóstwem!?, Książę Piekieł, Oblubienica czarnoksiężnika, Spice and Wolf
Hanami - nic
Yumegari - Doll Song, Niebiańska podróż feniksa, Nim rozkwitną kwiaty
Taiga - nic
Ringo Ame - Lament Jagnięcia
Kotori - nic

W planach mam: One Punch-Man (JPF), Green Blood (JPF), Ilegenes (SJG), Noragami (SJG).

Orange i Silver Spoon chcę tylko dozbierać, żeby poznać zakończenie, a później szybko się ich pozbędę.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » sob sie 08, 2015 1:46 pm

JPF - Berserk, One Piece, Atak Tytanów
Waneko - Silver Spoon
Studio JG - Nic
Hanami - Monster
Yumegari - The Breaker
Taiga - nic
Ringo Ame - nic
Kotori - nic

Zapowiedzi: Onepunch-man (JPF -Preordery na 3 tomy już kupione)
Wyraźnie więc króluje u mnie JPF.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » sob sie 08, 2015 1:47 pm

U mnie nie ma jakiej zasady i często przywieszam jedne serie by pociągnąć coś innego.
W grę wchodzą serie wychodzące i nie zakończone? Czy raczej co mamy?

JPF - Berserk, Oh! My Goddess, One Piece, Służąca Przewodnicząca, Soul Eater, Wzgórze Apolla, OP-m, MM i Ito mniej więcej połowa.
Zawieszone: Bleach, Kobato.
Planowane: Green Blood, Pieśń Apolla,

Waneko - Durarara!! (+ Saika), Kuroko s Basket!, Orange, NGNL, Silver Spoon, Śmiech w chmurach - Donten ni Warau, Tasogare Otome X Amnesia, Wilcze Dzieci, Jenotomówki. BL zapomniałem że to ponoć jeszcze wychodzi. Ścieżki Młodości, Love Stage, Horimiya, Sunstone. Utsuro no Hako to Zero no Maria, Dragons Rioting,
Zawieszone: Strażnik domu Momochi, Ao no Exorcist.
Planowane: Hirunaka no Ryuusei. Modoca rebe...


Studio JG - Demon Maiden Zakuro, Giga Tokyo Toy Box, Opowieść Panny Młodej, Oblubienica czarnoksiężnika, Spice and Wolf, Toradora, Toradora Light Novel, Uśmiech Kanoko, K-on, Noragami, Monster Musume,.
Zawieszone/planowane: Tonari no Kaibutsu-kun, Jak zostałam Bóstwem.

Hanami - Monster, Mushishi,
w planach Suppli.

Yumegari - Carciphona, Bisu (status tych tytułów nie jest mi znany), Nim rozkwitną kwiaty.

Taiga - Pet Shop of Horrors.

Ringo Ame - Lament Jagnięcia.

Kotori - Sao, Wybranki jej wysokości.
Planowane: Rycerze Sidonii

Poza musami z JPF-u reszta zamawiana w zależności od mojego nastroju, bez większej logiki czy planu.

Żółte - zakończone
Zielone - dołożone
Niebieskie - rozpoczęte zgodnie z planem.
Ostatnio zmieniony czw mar 17, 2016 11:25 am przez Reviolli, łącznie zmieniany 5 razy.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » sob sie 08, 2015 1:50 pm

JPF - Atak Tytanów, AT:Narodziny Leviego, Berserk, Bleach, Naruto, Soul Eater, Kolekcja Junjiego Ito,
(w planach: Green Blood, One Punch Man)

Waneko - Durarara, Are you Alice, Deadman Wonderland, Karneval, Kuroshitsuji, Dogs, Pamiętnik Przyszłości, Pandora Hearts, Tokyo Ghoul, Strażnik domu Momochi, Wilcze Dzieci, Tasogare, Psy na mangę
(w planach: Higurashi, Powóz lorda Bradleya, Dziewczyny z ruin, Sotsugyosei, Gakkou Gurashi + 2 dzisiejsze zapowiedzi) + zastanawiam się nad Sweet Guilty Love Bites, żeby wesprzeć yuri, bo jednak tytuł średnio mi podszedł.

Studio JG - Demon Maiden Zakuro, OPM, Książę Piekieł, No. 6, Oblubienica Czarnoksiężnika, Jak zostałam bóstwem, Ilegenes
(w planach: Alicja + zastanawiam się nad Tonari no kaibucem i Kanako) > jednak obecnie wszystkie serie studia tylko w promocji i z drugiej ręki, bo mnie opóźnienia wkurzają

Yumegari - nic

Taiga - Pet Shop of Horrors

Ringo Ame - Lament Jagnięcia

Kotori - nic
(w planach: Nemureru Tsuki + zastanawiam się nad Konbini-kunem)

Hanami - Monster

Nie wiedziałam, czy włączyć do spisu tytuły czekające na wydanie kolejnych tomów w Japonii i z tego powodu na holdzie, czy nie. Koniec końców jednak włączyłam je do spisu, a co mi tam.
Jestem mało wybredna, lubię bishe, baaaardzo brakuje mi mang mocniej ryjących psyche (choć zaczynają się takie pojawiać). W rzadkich przypadkach przesiadam się z polskich wydać na japońskie, jak coś mi nie odpowiada (Mushishi i Złamane Skrzydła). Ogólnie zbierałabym więcej tytułów, jednak inne co mnie interesują (+ wszystkie wychodzące BL) kolekcjonuje moja siostra, a dubluję tylko w baaaaardzo rzadkich przypadkach.
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2015 1:54 pm przez Kibiusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » sob sie 08, 2015 1:50 pm

JPF - One Piece, Berserk, Atak Tytanów, Wzgórze Apolla
w planach: Atak Tytanów: Narodziny Leviego, Green Blood, niektóre MM

Waneko - Kuroko, Silver Spoon, DOGS, Black Lagoon, Egzorcysta, Pandora, Orange, Durarara!!
w planach: Horimiya, Wilcze Dzieci, z jednotomówek Vitamin

Studio JG - Emma, Opowieść Panny Młodej, No. 6, Spice and Wolf
w planach: Noragami, Oblubienica, może Tonari i Kanoko

Hanami - Monster
Yumegari - The Breaker, Sevage Garden
Taiga - nic
Ringo Ame - nic
Kotori - Tyran

Wcale nie mam tak mało mang. Po prostu boli mnie nagły spadek tytułów u Waneko. Zawsze zbierałam od nich najwięcej, a obecnie prawie wszystkie tytuły, które zbieram się albo kończą, albo doganiają Japonię. A nowości interesują mnie średnio.
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2015 2:07 pm przez DarkNighty, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » sob sie 08, 2015 1:51 pm

JPF- One Piece, Berserk, Atak Tytanów, Atak Tytanów: Levi, Służąca Przewodnicząca (zastanawiam się czy przerwać jej kupowanie, bo zaczęła mnie nudzić)
Waneko- DOGS, Wilcze dzieci, Kuroshitsuji, Silver Spoon, Ao no exorcist, Orange, Ścieżki Młodości, Strażnik domu Momochi
Studio JG- Girl friends, Toradora manga, Książę Piekieł, Oblubienica Czarnoksiężnika, Spice and Wolf, OPM, Emma, Haganai, GTTB, Zakuro, Jak zostałam bóstwem
Hanami- Monster
Yumegari- Niebiańska podróż feniksa, Carciphona, Nim zakwitną kwiaty, The Breaker
Taiga- nic
Ringo Ame- Bezsenne Noce
Kotori- Zakochany Tyran, Exitus Letalis, SAO


Z zapowiedzi: Monster Musume, Konbini-kun, Ano Kado wo Magatta Tokoro, Horimiya, Hirunaka no ryuusei, DOUKYUUSEI, SWEET GUILTY LOVE BITES, Higurashi, Luo Xue Cheng Bai, Green Blood (na to najbardziej czekam), Pieśń Apolla
Obrazek

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » sob sie 08, 2015 1:52 pm

No to i ja swoją skromną wyliczankę zapodam:

JPF- Oh!My Goddess, Wzgórze Apolla
Waneko- Silver Spoon, Strażnik Domu Momochi, Wilcze Dzieci, Love Stage!
Studio JG- Emma, Spice&Wolf, Opowieść Panny Młodej
Hanami- nic
Yumegari- Niebiańska Podróż Feniksa
Taiga- Pet Shop of Horrors
Ringo Ame- Bezsenne noce
Kotori- Tyran, Finder, SAO

Lista nie obejmuje zapowiedzi bo mam jeszcze czas na decyzję czy coś dojdzie :P :D
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » sob sie 08, 2015 2:02 pm

JPF - Soul Eater
Waneko - Pandora hearts, Deadman wonderland, Karneval, Orange, Silver spoon, DOGS, Wilcze dzieci
Studio JG - Opowieść Panny Młodej, Spice&Wolf, Oblubienica czarnoksiężnika
Hanami - Mushishi
Yumegari - Carciphona
Ringo Ame - Lament Jagnięcia
Taiga - Petshop of horrors
Kotori - nic

W planach: Vitamin i Horimiya (Waneko).

Jak na moje fundusze zbieram obecnie bardzo dużo.

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » sob sie 08, 2015 2:26 pm

Hm... W chwili obecnej nic nie zbieram, więc:

JPF
obecnie: nic
plany: Dr Slump, Dragon Ball i Sailor Moon (uzupełnić braki); do tego: Klan Poe i 7 miliardów igieł -> 5 tytułów

Waneko
obecnie: nic
plany: Hatsukoi Limited, Higurashi no naku koro ni, Kagen no Tsuki, Madoki (wszystkie 3), Tasogare Otome X Amnesia, Wilcze dzieci, Vitamin, Gakkou Gurashi, Dziewczyny z ruin, Tsumitsuki -> 12 tytułów

Studio JG
obecnie: nic
plany: K-On, Opowieści panny młodej, Olimpos, Pięć centymetrów na sekundę -> 4 tytuły

Hanami
obecnie: nic

Yumegari
obecnie: nic
plany: 6000, Grimms manga, Witchcraft -> 3 tytuły

Taiga
obecnie: nic
plany: Pet Shop of Horrors -> 1 tytuł

Ringo Ame
obecnie: nic

Kotori
obecnie: nic

Wciąż uzupełniam listę zakupów (znowu odłożoną "na później"), więc mogę co najwyżej dać listę albo tego co już mam, albo tego co jest na liście zakupów... Ale to chyba nie pasuje do tego tematu.

EDIT:
Widzę, że ludzie dodawali też plany, no to zmieniłam powyższą listę z uwzględnieniem planów :) Waneko u mnie prowadzi :D
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2015 2:41 pm przez Lilka, łącznie zmieniany 2 razy.

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » sob sie 08, 2015 2:27 pm

W sumie u mnie całkiem tego sporo ^^', dodatkowo mam brzydki zwyczaj kupowania prenumerat całościowych po wypłacie, jeśli sklepy takie oferują akurat w danym momencie.

JPF - One Piece, Atak Tytanów (chociaż nie wiem czy się liczy, bo dostaję za darmo XD), Wzgórze Apolla

Waneko - Jednotomówki, Wilcze Dzieci, Ścieżki Młodości, Kuroko no Basket, Orange, Karneval, Strażnik Domu Momochi, Love Stage!, Sekaiichi Hatsukoi
+ Pandora Hearts (PH jeszcze nie czytałam, zakupiłam 12 tomów i muszę je przeczytać, żeby zdecydować o dalszym zbieraniu)
+ planowane: Hirunaka no Ryusei, Horimiya i dalej jednotomówki

Studio JG - Opowieści Panny Młodej, Emma, No 6 (prenumerata całości wychodziła jakoś szaleńczo tanio), Acid Town, Noragami (prenumerata klepnięta na 13 tomów, więc bardziej pasuje tutaj)
+ w wolniejszym tempie zbieram też Ilegenes, Jak zostałam bóstwem, K-ON
+ przez was kupiłam w zeszłym tygodniu Zakuro i jak mi się spodoba to będę dalej zbierać
+ w planach bliższych lub dalszych: Oblubienica Czarnoksiężnika, Uśmiech Kanoko, Tonari no Kaibutsu-kun

Hanami: Mushishi

Yumegari: Nim rozkwitną kwiaty, Savage Garden, Niebiańska podróż feniksa
Może kiedyś, ale nie jestem pewna: Doll Song (jak będzie całość i tanio na jakiejś grupie fejsbukowej), Luo Xue Cheng Bai.

Taiga Pet shop of Horrors

Ringo Ame Bezsenne Noce, Zawrócić czas

Kotori Złamane Skrzydła (ale ciągle się waham nad sprzedażą)
+ planowane: Hana no Miyako de, Konbini-kun, Ano Kado wo Magatta Tokoro, Kiraboshi Dial, Nemureru Tsuki

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Online

Post autor: ninna » sob sie 08, 2015 2:50 pm

No to ja też :D. Obecnie zbieram niedużo ale a planach mam sporo nowości.
Zbieram:
-JPF: nic
-Waneko: Orange, Wilcze Dzieci
-Studio JG: Opowieść Panny Młodej, Emma
-Yumegari: nic
-Kotori: nic
-Ringo Ame: nic
-Taiga: Pet Shop of Horrors
-Hanami: nic

Zabawne, że większość to serie krótkie/kończące się/wychodzące w ślimaczym tempie :P.

Mam w planach:
-JPF: Pieśń Apolla, Souichi i jego głupie klątwy, Gra Króla
-Waneko: Dziewczyny z Ruin, Powóz Lorda Bradleya, Higurashi (na pewno pierwszy tom na spróbowanie), Sweet Guilty Love Bites, Doukyuusei, Gakkou Gurashi, Hirunaka no Ryuusei (przynajmniej pierwszy tom na spróbowanie), Vitamin
-Yumegari: Opowieści ze Snów
-Kotori: Hana no Miyako de, Ano Kado wo Magatta Tokoro, Nemureru Tsuki

Zapowiedzi pozostalych wydawnictw mnie nie zainteresowały. Wygląda na to, że w przyszłym roku to od Waneko kupię najwięcej tytułów. A zazwyczaj to JPF wiódł u mnie prym :D.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » sob sie 08, 2015 3:00 pm

Obecnie zbierane? To będzie jakoś tak, uwzględniając narastające zaległości:

JPF: One Piece + Ludwik + Wzgórze Apolla (jak nadrobię Ludwika); niektóre MM + może kiedyś w końcu nadrobię pierwsze 4 tomy Kobato

Waneko - Orange, Kuroshitsuji, Ścieżki, Pandora + w planach na pewno: Silver Spoon, Horimiya, Wilcze dzieci + do nadrobienia niektóre jednotomówki + parę tytułów na "może"

Studio JG - OPM, 5 cm + Emma (planowana, jak mi się zaległości skończą)

Hanami - Pluto (mam aż pierwszy tom, ale dzięki promocji na Gildii może w końcu dozbieram resztę) + nadrabiane niektóre jednotomówki

Mandragora - Vagabond :P

Yumegari - nic
Taiga - nic
Ringo Ame - nic
Kotori - nic

Podkreślone serie bez zaległości. Z państwa "nic" pewnie kiedyś w końcu coś nadrobię, ale to kiedyś.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob sie 08, 2015 3:10 pm

Fajny temat, kiedyś robiłem sobie statystyki ile mang kupuję w miesiącu z jakich wydawnictw, ale z braku czasu porzuciłem to. Sam jestem ciekaw jak przedstawia się sytuacja :mrgreen:

JPF - Berserk, One Piece, Ito, Atak Tytanów, Atak Tytanów: Levi, MM,
Waneko - Durarara, Pandora Hearts, Silver Spoon, Tasogare, Tokyo Ghoul
Studio JG - Otaku, Smash, Emma, Opowieść Panny Młodej, toradora
Hanami - nic
Yumegari - Breaker
Taiga - nic
Ringo Ame - nic
Kotori - Kwiaty Grzechu, Sword Art Online


Plany: Green Blood, Ousama Game, Onepunch-man (jeden tom na próbę, bo miałem nie kupować), Higurashi, Kuroko, Wilcze Dzieci, Dziewczyny z ruin (bo ładna okładka :mrgreen: ), Durarara Saika, Bradley, Sunstone, Monster Musume, tora dora LN
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » sob sie 08, 2015 3:48 pm

JPF - One Piece, Atak tytanów, Atak tytanów: Bez żalu, Wzgórze Apolla, NGE
Waneko - Ao no Exorcist, Pandora Hearts, Silver Spoon, DOGS, Kuroko's Basket, Deadman Wonderland, Black Lagoon, Śmiech w chmurach, Are you Alice?, Sekaiichi Hatsukoi
Studio JG - Ilegenes, Opowieść Panny Młodej, Oblubienica Czarnoksiężnika, No.6, Książę Piekieł, Acid Town
Hanami - nic
Yumegari - The Breaker, Podróż Niebiańskiego Feniksa, Nim zakwitną kwiaty
Taiga - nic
Ringo Ame - Bezsenne noce
Kotori - Tylko kwiaty wiedzą, Złamane skrzydła, Finder

W planach: Dziewczyny z ruin, Onepunch-man, Doukyuusei, Konbini-kun, Nemureru Tsuki, Hana No Miyako de,
Ano Kado wo Magatta Tokoro, Kiraboshi Dial i może Wilcze Dzieci
Ostatnio zmieniony ndz sie 09, 2015 7:53 am przez Sayuki78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » sob sie 08, 2015 3:52 pm

Moje aktualne zbiory:
Waneko - Kuroko, Durarara, Orange, Tokyo Ghoul, Silver Spoon, Tasogare
JPF - Bleach, Atak Tytanów
Studio JG - Haganai, Toradora

Z innych wydawnic nic nie zbieram.

W planach:
Waneko - Ścieżki, Drrr Saika, Dziewczyny z ruin, Horimiya, Hirunaka, Higurashi, Dragons Rioting
JPF - Służąca
Studio JG - Tonari, Noragami, Toradora LN, Monster Musume, Oblubienica
Kotori - Gekkou
Ringo Ame - Przeklenstwo siedemnastej wiosny

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2875
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » sob sie 08, 2015 4:38 pm

Wydawało mi się że ostatnio kupuję mniej, ale jak wszystko podliczyłem, to trochę tego wyszło.

JPF: Atak tytanów, Berserk, OMG, Soul Eater, Bleach, Służąca Przewodnicząca

Waneko: Kuroko, Silver Spoon, TOxA, Pandora

Studio JG: Oblubienica Czarnoksiężnika, Spice and Wolf, Zakuro

Hanami: Monster, Mushishi

Yumegari - nic
Taiga - nic
Ringo Ame - nic
Kotori - nic (kupuję LN SAO)

Plany: na pewno kupię Monster Musume, Higurashi i Hakomari, inne mangi stoją pod znakiem zapytania.
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2015 5:45 pm przez Canis, łącznie zmieniany 1 raz.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » sob sie 08, 2015 5:14 pm

JPF - One Piece, Wzgórze Apolla, niektóre MM i niektóre horrory Ito
Waneko - Silver Spoon
Studio JG - nic
Hanami - nic
Yumegari - nic
Taiga - nic
Ringo Ame - nic
Kotori - Zakochany Tyran

Jeszcze zbieram po angielsku Oresama Teacher i Vagabonda, no i właśnie skończyłam uzupełniać Monstera.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości