Anime Eden

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Hajime23
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Hajime23 » ndz sie 13, 2017 9:29 pm

Miło że się wypowiadacie :D Mam nadzieję, że po Czarodziejce weźmiecie się za jakieś nowsze anime z 12 odcinkami :) i też podpisuję się do pytania powyżej. Czy jest szansa na Free ? :twisted:

Ten który myśli
Adept
Posty: 214
Rejestracja: śr wrz 24, 2014 1:10 pm
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Ten który myśli » ndz sie 13, 2017 10:56 pm

I czy jest szansa na Your name/ kimi no wa ?

Animu-Eden
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Animu-Eden » pn sie 14, 2017 11:43 am

Wiecie, póki nam ktoś nie powie "nie, nie ma mowy, nie sprzedamy wam!" to zawsze jest szansa.
Ale generalnie jeśli chodzi o wydawanie to łatwiej jest nam widać film pełnometrażowy niż serial. Pierwszeństwo mogą mieć seriale emitowane na 2x2, ale prawdopodobnie będą uruchamiane zbiórki/przedsprzedaże na niektóre z tytułów i dopiero rzeczywiście sprawdzimy co może mieć wzięcie.

Hajime23
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Hajime23 » pn sie 14, 2017 1:10 pm

Kiedy by Służąca została wydana na DVD to jest szansa by mogła dostać normalny dubbing?

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Matii » pn sie 14, 2017 4:54 pm

Chociażbym chciał w jakikolwiek sposób was wesprzeć to nie mam jak. Nie mam nigdzie odtwarzacza DVD i nawet kupując wasz produkt nie skorzystam z niego. Może kiedyś ale nie jestem też jakimś wielkim fanem żadnego z wydanych tytułów by mieć go na półce i by tam tylko stał.
No chociaż jakbyście wydali Trigun ;) Oczywiście wiem że każdy by chciał co innego i nikomu się nie dogodzi. Ale jeśli wydacie coś co sprawi że zechcę mieć to na półce to będę się cieszył.
Na razie życzę Wam powodzenia i obyście utrzymali się jak najdłużej na rynku :D
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: zandam » pn sie 14, 2017 9:06 pm

Kupiłam od Was pierwszy czarodziejkowy film i 5 cm na sekundę, i muszę powiedzieć, że dubbing Czarodziejek bardziej mi się podobał. Chyba dlatego, że głosy dwóch głównych postaci 5cm mnie irytowały, a to bohatera słyszeliśmy najczęściej...
Najbardziej podobał mi się głos tego pana, który zapowiadał na stacji kolejowej nadejście pociągu. :D
Co więcej, nie mam nic przeciwko jednemu lektorowi, o ile ma fajny głos i jest dobry w tym co robi, więc gdybyście w przyszłości wydali coś, co mnie zainteresuje, tylko z napisami lub z lektorem (bez dubbingu i bez tego pomysłu z dwoma lektorami), to i tak bym to kupiła.
W końcu kiedyś dokupię Głosy i drugie Sailorki, ale nie za bardzo mi na nich zależy, dużo chętniej kupiłabym ten trzeci film z Ami/ czarodziejkowy serial. Jest też kilka innych tytułów, które mnie interesują, ale na chwilę obecną nie wydaliście żadnego serialu, więc pewnie skuszę się na wydania angielskie, i tak nie ma tego zbyt dużo.

A już tak na sam koniec dodam tylko, że życzę Wam jak największych sukcesów wydawniczych, bo widać, że się staracie i próbujecie rozkręcić rynek anime w Polsce mimo porażek poprzedników. :)

Hajime23
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Hajime23 » wt sie 15, 2017 5:26 pm

Ja mam jeszcze jedno pytanie! Czy możliwe jest także kiedy wydacie anime to także zdubbingowanie dramy cd z tego uniwersum (oczywiście kiedy takową posiada)?

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Itachi Uchiha » pt wrz 01, 2017 2:04 pm

AE zarzuciło na YT filmik ze zwiastunem Sailoirek S plus notką o zbiórkę pieniężną :P
https://www.youtube.com/watch?v=ZZ3uWfyErfM

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Krzych Ayanami » pt wrz 01, 2017 9:34 pm

Prawie 1/4 kwoty zebrana pierwszego dnia, a jeszcze nie wpłaciłem swojej doli :D .
Uda się.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: ociesek » sob wrz 02, 2017 9:29 am

Zebrali 1840 złotych, wpłacających 22, więc prosta matematyka mówi, że jeden wpłacający rzucił się średnio na około 84 złote... Dużo!

Hajime23
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Hajime23 » ndz wrz 03, 2017 12:48 am

Jest już 53% :shock: na pewno się uda.

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Matii » ndz wrz 03, 2017 12:48 pm

Udać się uda. Gdyby nie fakt nie posiadania odtwarzacza (mam notebooka i tu nie ma CD i nie otworzę sobie filmu) sam bym ich wsparł. A tak to to trochę mija się z celem. Ale trzymam cały czas kciuki ^^
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Fonin
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 8:44 pm
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Fonin » ndz wrz 03, 2017 3:50 pm

Matii, zawsze możesz kupić sobie przenośny napęd podpinany na USB. Ja taki mam i bardzo sobie chwalę (mój szok kiedy okazało się, że w nowym kompie nie ma czytnika płyt był niemal tak wielki jak moja kolekcja filmów i seriali na DVD)

Ja swoje kilka groszy też dorzuciłam, chociaż ze wstydem muszę przyznać, że mam tylko pierwszą płytę od nich :/

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Itachi Uchiha » ndz wrz 03, 2017 4:22 pm

► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: ninna » ndz wrz 03, 2017 4:38 pm

Ode mnie też dostali cegiełkę. Liczę, że się uda bo z ich oferty interesują mnie tylko Sailorki. Mam do nich ogromny sentyment, a dubbing dał im nowe życie (można film puścić dzieciom). Wybrałam próg z plakatem. Płytę kupię już w ich sklepiku.

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Matii » ndz wrz 03, 2017 6:31 pm

Fonin, właśnie myślałem nad tym już kiedyś. Ale nie używam aż tyle płyt. I cały czas zastanawiam się czy naprawdę potrzebuję bo z kasą krucho. A z tego co wiem to ten napęd ok. 100 zł kosztuje jakoś chyba? A tak na przyszłość polecasz jakiś model napędu bo ja się na tym kompletnie nie znam, a może kiedyś kupię. Tylko muszę trochę odłożyć.
Ja wpłatę zrobię jak przyjdzie mi wypłata pod koniec września. Jaką to jeszcze zobaczę ale na pewno nie niższą niż 30zł ;)
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Krzych Ayanami » ndz wrz 03, 2017 7:17 pm

Nie zdążyłem zapłacić, bo wolne środki dopiero będę miał, a wykupiono wszystkie interesujące mnie nagrody...
Mam nadzieję, że jeszcze powiększą ich pulę, bo to zrobiło się to trochę bez sensu...

Fonin
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 8:44 pm
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Fonin » ndz wrz 03, 2017 10:37 pm

Matii, ja też się zbytnio na tym nie znam. Poszłam po prostu do najbliższego sklepu ze sprzętem tego typu i były akurat dwa rodzaje więc wzięłam tańszy (LG GP57EB40), jak na razie sprawuje się bez zarzutu, ale nie ma porównania

Krzych Ayanami, mam wrażenie, że nie do końca przemyśleli tę zbiórkę. Ogólnie jak na razie ładnie to wygląda, ale po wyczerpaniu najciekawszych nagród nie wiem czy dalej będzie tak dobrze.

Hajime23
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: Hajime23 » ndz wrz 03, 2017 10:42 pm

► Pokaż Spoiler
Może też się dołożę... :?

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Anime Eden

Post autor: zandam » ndz wrz 03, 2017 10:52 pm

Dobrze wiedzieć. Oby tylko ich ilość nie była aż tak bardzo limitowana jak poprzednich...

Btw. zrobiło mi się trochę smutno, jak przeczytałam, że 5 cm na sekundę sprzedało się gorzej niż Czarodziejki. Szkoda...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości