Anime

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob sty 17, 2015 3:54 pm

Chyba ich zaćmiło.Jak mogli dać Mushishi Zoku Shou na 14 miejscu to skandal.Zaskoczona jestem ostatnim miejscem...Myślałam,że SAO II sobie lepiej poradzi.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob sty 17, 2015 4:06 pm

Niestety ale 2/3 tytułów to moe loli shit :lol:

Ps. Nie tak dawno przepytano 10 tys japońskich fanów jakie anime sportowe lubią najbardziej
http://www.animenewsnetwork.com/interes ... ost/.83319

Jak zwykle Kurobasu na szczycie popularności zostawiając w tyle takie serie jak: Prince of Tennis, Slam Dunk, Major, Haikyu!!, Ace of Diamond :P

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob sty 17, 2015 4:31 pm

Itachi Uchiha pisze:Ps. Nie tak dawno przepytano 10 tys japońskich fanów jakie anime sportowe lubią najbardziej
http://www.animenewsnetwo...the-most/.83319
Jak to możliwe,że nie ma w ogóle Hikaru no go!?To jest jedyna seria gdzie razem z postaciami przeżywałam...Chyba,że anime słabo zrobili,bo tylko mangę czytałam.W sumie mniejsza o to.Jak mogli o tym zapomnieć.
Itachi Uchiha pisze:Jak zwykle Kurobasu na szczycie popularności zostawiając w tyle takie serie jak: Prince of Tennis, Slam Dunk, Major, Haikyu!!, Ace of Diamond
To mnie akurat nie dziwi.Kuroko jest na topie.Wychodzi anime i jest po prostu o nim głośno.Ma też dużo fanek.Reszta które wymieniłeś jest stara i nie zachęca do zapoznania się nimi.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » sob sty 17, 2015 4:46 pm

Ame pisze:
Itachi Uchiha pisze:Ps. Nie tak dawno przepytano 10 tys japońskich fanów jakie anime sportowe lubią najbardziej
http://www.animenewsnetwo...the-most/.83319
Jak to możliwe,że nie ma w ogóle Hikaru no go!?To jest jedyna seria gdzie razem z postaciami przeżywałam...Chyba,że anime słabo zrobili,bo tylko mangę czytałam.W sumie mniejsza o to.Jak mogli o tym zapomnieć.
Według mnie, anime jest naprawdę dobre. Oczywiście manga jest lepsza (jak to zazwyczaj bywa), jednak anime bardzo mi się podobało. I faktycznie szkoda, że serii nie ma w 20 -.-
Ale jeszcze bardziej boli mnie brak One Outs...

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob sty 17, 2015 9:03 pm

Strasznie słaby sezon. Poza Aldnoah i Cross Ange nie czekam praktycznie na nic. Parę shitów typu Absolute Duo, Fafnir oraz Shinmai Maou no Testament zacząłem, ale pewnie rzucę to jakoś w połowie. No może nie wszystko. Shinmai Maou jest pierwsze do odstrzału.
Kuma shock jest dość ciekawe xD ale pewnie nic głębszego tam nie będzie, tylko ciekawa konwencja. No ale dobre i to xD zobaczymy jak potoczy się dalej^^
Ah, Death Parade ma jeszcze potencjał ale po 2 odcinku czuję, że może być zrypane w późniejszym etapie, no ale nie ma co rozkminiać.
No i 3 sezon Psich Dni xD well, średniak, taka se bajeczka ale zobaczyć idzie.
W sumie na 15 seriach które teraz oglądam (+ Isuca, gdy w końcu wyjdzie czyli 16) ten sezon się zakończy :/ bardzo kiepsko, bardzo.

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » ndz sty 18, 2015 12:32 pm

Grey pisze:bardzo kiepsko, bardzo.
Czyli nie lubisz Durarary ? Ani Tokijskiego Ghula ?
Obrazek

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » ndz sty 18, 2015 12:36 pm

Dla mnie, poza misiami, też za bardzo niczego nie ma - jako fan militariów drugowojennych oglądam Kantai Collection jeszcze i to tyle.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » ndz sty 18, 2015 1:00 pm

Itachi Uchiha pisze:Japończycy wybrali 30 najlepszych serii ubiegłego roku http://anime-odcinki.pl/Radio/top-30-anime-z-2014-roku/ Pierwsza trójka w pełni zasłużona :D
Jak już coś to 2ch wybrał. Nie ma to jak rzetelny nius ze strony z anime online D:

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » ndz sty 18, 2015 1:12 pm

Samo linkowanie tutaj takich stron powinno być karane.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » ndz sty 18, 2015 4:30 pm

Właśnie chciałem zasugerować, że linkowanie do stron z chińskimi bajkami online na oficjalnym forum wydawnictwa nie jest zbytnio na miejscu.
Ja z tego sezonu oglądam jak na razie tak:
Absolute Duo nie wyróżnia się praktycznie niczym, anime jest słabe i zazwyczaj omijam takie szerokim łukiem, ale ogląda się całkiem przyjemnie. W sam raz na odmóżdżenie po ciężkim dniu.
Aldnoah Zero sezon drugi - pierwszy odcinek to tragedia. Gdzieś ktoś określił tę serię "najlepsze najgorsze anime" i się z tym w pełni zgadzam. Najbardziej spodziewane niespodziewane plottwisty w historii, mam nadzieję, że to się jednak w tym sezonie utrzyma, bo początek jest tragiczny.
Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu LOVE! - LOVE MAKING! Mistrzostwo, 10/10, AOTY.
Kuroko po raz 3. Jest coraz gorzej, coraz głupiej, ale wciąż się ogląda z ciekawością. Czekam aż zaczną osiągać kolejne poziomy SSJ i strzelać supermocami (bo kamehameha już była).

Zamierzam też się wziąć za kilka innych, ale to przyjdzie z czasem.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » ndz sty 18, 2015 5:02 pm

ZenekPsychopata pisze:
Grey pisze:bardzo kiepsko, bardzo.
Czyli nie lubisz Durarary ? Ani Tokijskiego Ghula ?
Nie ;)

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » pn sty 19, 2015 8:41 pm

Po następnym odcinku muszę wstawić już Yuri Kumie dziesiątkę, bo inaczej się nie da. Trzeci odcinek jeszcze więcej wyjaśnił i zrobiło się jeszcze ciekawiej. Wszystko inne wymięka.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn sty 19, 2015 9:07 pm

Katori pisze:Trzeci odcinek jeszcze więcej wyjaśnił i zrobiło się jeszcze ciekawiej.
Wut? Niby co? xD xD xD

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » pn sty 19, 2015 9:45 pm

No jak to co? Zdanie "Can't follow social clue = evil" i to, że wybrały Kurehę jako numer jeden ze złych pokazuje stosunek społeczeństwa do lesbijek i ogólną dyskryminację. Chyba nie ma co do tego wątpliwości.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn sty 19, 2015 9:58 pm

Katori, hm... serio? Jakoś nie odebrałem tak tego. Zresztą jak mogą mieć coś do lesbijek skoro tam nie ma facetów xD rozmnażają się chyba przez podział w brzuchach niedźwiedzi :lol:

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn sty 19, 2015 10:01 pm

BEAR SHOCK!
Nie ograniczałbym się tutaj do samych lesbijek, jak dla mnie chodzi ogólnie o indywidualność i wyróżnianie się z grupy. Jedna z bohaterek mówi na tym spotkaniu "We must be invisible!".
Co ciekawe, jeżeli potwierdzi się teoria o tym, że osoby mające "yuri" w nazwisku są niedźwiedziami, to nasza dyrektorka też się do nich zaliczy.

Od samego początku czuć w tym anime, że "coś jest nie tak", ale człowiek właściwie nie wie co. Nie oglądałem niczego w takim ogromnym napięciu od czasu "Now and then, here and there", co jest ogromnym komplementem. Jeżeli seria nie zagubi się za bardzo w symbolice i całej reszcie, to będzie bardzo dobrze.
A muzyka dopełnia klimatu tej serii. W openingu zakochałem się od pierwszego przesłuchania.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn sty 19, 2015 10:08 pm

Moje podsumowanie tej serii:

Bears roar loud in the city tonight
Not a human to be seen.
A kingdom of raging lesbians,
and it looks like I'm the Queen
Those stairs are spinning like a madman's brain inside
Couldn't climb them on;
Mitsuko knows I've tried

Don't let them eat,
don't let them kill
Be the lesbian you always have to be
Conceal, don't feel,
Take gun and shoot.
But damn, they're cute!

Yuri on, yuri on
Can't hold it back anymore
Yuri on, yuri on
I will make Sumika moan
I don't care
what they're going to say
Let the storm rage on.
Bears never bothered me anyway :)

I tak, bawię się przy niej świetnie. Dawno tak fajnego anime nie widziałem. I mówię wam, to się skończy tym, że cała ta szkoła okaże się rezerwatem, w którym lesbomisie trzymają ocalałych ludzi i co jakiś czas wpadają na ucztę.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt sty 20, 2015 6:30 am

GrisznakIW pisze: I mówię wam, to się skończy tym, że cała ta szkoła okaże się rezerwatem, w którym lesbomisie trzymają ocalałych ludzi i co jakiś czas wpadają na ucztę.
O, o tym nie pomyślałem ale akurat ta opcja mnie nawet przekonuje xD KUMA SHOCK~~

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » wt sty 20, 2015 10:34 pm

Świeże wrażenia po drugim odcinku Junketsu no Maria. Spodziewałem się jakiegoś ecchi czy nawet borderline, a dostałem całkiem fajną serię komediowo-przygodową. Scena z gejami była epicka.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » śr sty 21, 2015 3:47 am

Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, że Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu LOVE! jest najlepszym anime tego stulecia.

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości