Anime

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Anime

Post autor: SallyCzarownica » pn sty 20, 2020 10:32 pm

Yuriko pisze:
pn sty 20, 2020 6:38 pm
SallyCzarownica pisze:
pn sty 20, 2020 6:27 pm
Chciałam tylko posłuchać, i tak jestem przekonana, że po minucie bym wyłączyła.
Haha, ja tak zrobiłam. Miałam wrażenie jakbym oglądała kreskówkę amerykańską. Nigdy więcej..
Po prostu jestem ciekawa głosu Bana, i tyle. 😅
Obrazek

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Anime

Post autor: Bukafo » wt sty 21, 2020 1:07 am

SallyCzarownica pisze:
pn sty 20, 2020 10:32 pm
jestem ciekawa głosu Bana
Jak coś to w polskiej wersji głosu użyczył mu Jakub Szydłowski. A sam film najszybciej możesz znaleźć na cda.
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Anime

Post autor: Gotenks » wt sty 21, 2020 9:41 am

zandam pisze:
pn sty 20, 2020 1:59 pm
Mogliby też w końcu z łaski swojej wrzucić Haikyuu na polskiego Netflixa, bo powoli pojawia się w innych krajach, a u nas nadal bieda, jeśli chodzi o anime.
Popieram :mrgreen:
I w ogóle fajnie jakby dawali więcej klasyków, a nie jakieś netflixowe nowości w CGI, które wyglądają jak jakieś przerywniki filmowe z gier sprzed kilku lat :roll: Próbowałem, chciałem dać szansę tym tytułom, ale po jednym odcinku miałem dość :roll:
Wczoraj zacząłem oglądać NGE, bo sobie przypomniałem, że nigdy serii tv nie udało mi się skończyć :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Anime

Post autor: SallyCzarownica » wt sty 21, 2020 1:20 pm

Włączyłam sobie na chwilę film Nanatsu i... XDDDDDD. Jaka tragedia. XD A Ban, Meliodas, Escaron i King to w ogóle totalna porażka. XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2698
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Anime

Post autor: Angu » śr sty 22, 2020 1:58 pm

https://myanimelist.net/news/59001618?f ... SQLbKjQjBM|
Po 5 latach od sezonu drugiego, Log Horizon doczeka się kontynuacji. 3 sezon już jesienią tego roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Anime

Post autor: Kocurzyca » śr sty 22, 2020 4:42 pm

Angu pisze:
śr sty 22, 2020 1:58 pm
https://myanimelist.net/news/59001618?f ... SQLbKjQjBM|
Po 5 latach od sezonu drugiego, Log Horizon doczeka się kontynuacji. 3 sezon już jesienią tego roku.
Oooo ale super! Nie jestem na bieżąco z nowelką (moja wiedza nie wykracza za bardzo poza anime) ale nie mogę się doczekać, by dowiedzieć się, co dzieje się z niektórymi postaciami! :D
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Anime

Post autor: Itachi Uchiha » śr sty 22, 2020 6:54 pm

Dodatkowo Bleach doczeka się nowej Ovki, która zaadaptuje oneshoota Kubo: Burn the Witch. Nie wiem po co, ale okej :lol:
https://twitter.com/YonkouProd/status/1 ... 0547556352
Edit. Premiera już na wiosnę 2020
https://twitter.com/JaymesHanson/status ... 1381204993
Ostatnio zmieniony śr sty 22, 2020 8:43 pm przez Itachi Uchiha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2797
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Anime

Post autor: Łukasz.T » śr sty 22, 2020 7:36 pm

Angu pisze:
śr sty 22, 2020 1:58 pm
https://myanimelist.net/news/59001618?f ... SQLbKjQjBM|
Po 5 latach od sezonu drugiego, Log Horizon doczeka się kontynuacji. 3 sezon już jesienią tego roku.
Super wiadomość!!

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Anime

Post autor: Itachi Uchiha » pt sty 24, 2020 6:19 pm


Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Anime

Post autor: Grey » sob lut 01, 2020 6:58 am

Normalnie beka :lol: :lol: :lol:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... ds/.156012
chyba za dużo seksów tam było xD

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2877
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Anime

Post autor: Canis » sob lut 01, 2020 9:20 am

Grey pisze:
sob lut 01, 2020 6:58 am
Normalnie beka :lol: :lol: :lol:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... ds/.156012
chyba za dużo seksów tam było xD
Anime o tym jak bohaterowie odwiedzają domy publiczne i wystawiają im recenzje, okazało się mieć nieco nieodpowiedni kontent. No kto by się spodziewał. :lol:

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Anime

Post autor: Meliona » sob lut 01, 2020 10:51 am

Zajrzałam do mangi i tam po dwóch rozdziałach nie ma recenzji burdeli, tylko recenzje prostytutek. Cała historia jest taka?
Może się spodziewałam recenzji tapety na ścianach, nie wiem :lol:
Nic nie mam do tego, ale nie wydaje mi się to specjalnie interesujące.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Anime

Post autor: Bukafo » sob lut 01, 2020 12:42 pm

Ogólnie jeśli porównywać mangę i anime, to owszem, w obu przypadkach są recenzje, ale to w tym drugim jest to dosadniej ukazane. Manga jest pod tym względem... skromniejsza? :P Przynajmniej tak to było w pierwszych dwóch tomach, nie wiem jak jest potem.
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Anime

Post autor: Grey » sob lut 01, 2020 1:12 pm

Przy okazji czytając internety pod kątem wycofania ishuzoku reviewers natknąłem się na ciekawostkę i chciałbym ją potwierdzić xD oglądał z Was ktoś Kobayashi-san chi no maid dragon? Poważnie w angielskiej wersji w ostatnim ew. przedostatnim odcinku jest scena gdzie jednej z postaci na siłę i wbrew treści oryginału włożyli w usta nawiązanie do okropnego patriarchalnego społeczeństwa? :lol: zaczynam się powoli w tym naszym zachodnim świecie czuć jak w świecie Orwella xD

Awatar użytkownika
Luchael
Adept
Posty: 228
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 2:34 pm
Gender:
Status: Offline

Anime

Post autor: Luchael » sob lut 01, 2020 2:04 pm

Grey pisze:
sob lut 01, 2020 1:12 pm
Przy okazji czytając internety pod kątem wycofania ishuzoku reviewers natknąłem się na ciekawostkę i chciałbym ją potwierdzić xD oglądał z Was ktoś Kobayashi-san chi no maid dragon? Poważnie w angielskiej wersji w ostatnim ew. przedostatnim odcinku jest scena gdzie jednej z postaci na siłę i wbrew treści oryginału włożyli w usta nawiązanie do okropnego patriarchalnego społeczeństwa? :lol: zaczynam się powoli w tym naszym zachodnim świecie czuć jak w świecie Orwella xD
Tak, chodzi tutaj o tę scenę:
https://www.youtube.com/watch?v=lrINOumUccA

Dla upewnienia się sprawdziłem sam odcinek z dubbingiem i tak, ten dialog jest tam słowo w słowo.

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Anime

Post autor: Mormicc » sob lut 01, 2020 5:43 pm

Grey pisze:
sob lut 01, 2020 6:58 am
Normalnie beka :lol: :lol: :lol:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... ds/.156012
chyba za dużo seksów tam było xD
A potem płacz, że ludzie piracą nieocenzurowaną wersję xD nigdy się nie nauczą

Normalnie bym tego nie obejrzał, bo szkoda by mi było na to czasu ale, że jest afera, to czemu by nie sprawdzić xD
W sumie nie wiem co powiedzieć. Spodziewałem się czegoś o wiele słabszego a było nawet śmiesznie. Z jednej strony czuję, że te 3 odcinki mi w zupełności wystarczają, z drugiej wiem, że będę oglądać to dalej xD to chyba jest już ten poziom guilty-pleasure, przy którym nie umiem przyznać sam przed sobą, że jestem na tak :lol:
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Anime

Post autor: Grey » sob lut 01, 2020 6:02 pm

Luchael, dzięki za link, to jest kurde dramat xD mam nadzieję, że ktokolwiek to wymyślił poniesie zasłużoną karę z rąk wszechświata xD
Mormicc, oj tam od razu guilty pleasure xD to jest po prostu zabawne xD też byłem pewny, że ogarnę to i rzucę przy pierwszym odcinku ale mega mi się spodobało :lol: i nie czuję się z tego powodu ani trochę winny xD

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 815
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Anime

Post autor: amsterdream » sob lut 01, 2020 8:48 pm

Dzisiaj wpadło 7 produkcji Ghibli na Netflix i już na sam start wielki facepalm - żaden film nie posiada lektora a dubbing dostały tylko dwa :roll:

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Anime

Post autor: Grey » sob lut 01, 2020 9:10 pm

amsterdream pisze:
sob lut 01, 2020 8:48 pm
Dzisiaj wpadło 7 produkcji Ghibli na Netflix i już na sam start wielki facepalm - żaden film nie posiada lektora a dubbing dostały tylko dwa :roll:
Może to i lepiej? Polska wersja Księżniczki Mononoke (w sumie angielska jeśli dobrze kojarzę też - polska była idealnym tłumaczeniem oficjalnej angielskiej) była spłycona i na siłę zrobiona "pod dzieci", jedna w mojej skromnej ocenie z najważniejszych scen tj. rozmowa głownego bohatera z Moro została całkowicie zmieniona
► Pokaż Spoiler
, dlatego mam nadzieję że to znak, że Netflix pokusił się o jakieś własne, nowe napisy wierne oryginałowi. Gdy znajdę czas na zobaczenie to przekonam się jak to wygląda na Netflixie :)

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Anime

Post autor: Bukafo » sob lut 01, 2020 11:32 pm

No ja tam się akurat cieszę, że są napisy, a nie lektor. I nigdy nie zrozumiem osób, które chcą oglądać takie produkcje z dubbingiem, czy lektorem...
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości