Anime

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shounen
Posty: 11
Rejestracja: pt kwie 02, 2021 11:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Anime

Post autor: Shounen » pt kwie 05, 2024 9:04 pm

aqila pisze:
pt kwie 05, 2024 8:51 pm
Czy też to news z 1 kwietnia ?
Tak.
Obrazek

Awatar użytkownika
k.x.
Adept
Posty: 295
Rejestracja: pt wrz 16, 2016 10:34 am
Gender:
Status: Offline

Anime

Post autor: k.x. » ndz kwie 28, 2024 8:32 pm

W kinach Helios 17 maja będzie nocy maraton Ghibli: W krainie bogów, Księżniczka Mononoke i Zamek Hauru. Poza tym każdy z filmów będzie też miał oddzielne seanse dzienne. Jako że siostrzeńcy jeszcze nigdy niebyli na nocnym maratonie w kinie, wybieramy pierwszą opcję ;)
Swoją drogą, na palcach jednej ręki mogłabym policzyć moje wizyty w kinie zanim Helios zaczął nitkę pokazów anime, teraz za to mam wrażenie, że jestem tam co chwila xD
Ktooo stwooorzyyyył.... falujące morze, falujące morze.... ~~~~~~

Gina89
Adept
Posty: 163
Rejestracja: pt paź 27, 2023 4:31 pm
Status: Offline

Anime

Post autor: Gina89 » ndz kwie 28, 2024 9:14 pm

k.x. pisze:
ndz kwie 28, 2024 8:32 pm
W kinach Helios 17 maja będzie nocy maraton Ghibli: W krainie bogów, Księżniczka Mononoke i Zamek Hauru. Poza tym każdy z filmów będzie też miał oddzielne seanse dzienne. Jako że siostrzeńcy jeszcze nigdy niebyli na nocnym maratonie w kinie, wybieramy pierwszą opcję ;)
Swoją drogą, na palcach jednej ręki mogłabym policzyć moje wizyty w kinie zanim Helios zaczął nitkę pokazów anime, teraz za to mam wrażenie, że jestem tam co chwila xD
A byłaś na maratonie w kinie? Nie wiem jak u ciebie w mieście ale u mnie to jakaś masakra. Nastolatki idą do kina a nie na film. Szanse ze coś usłyszycie albo zobaczycie W SPOKOJU mogą być małe...

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2704
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Anime

Post autor: Angu » pn kwie 29, 2024 1:18 am

Ja mam doświadczenia z 2 maratonów. Jeden w trójmieście na władcy pierścieni - organizacja ok, sprawdzali tylko czy alkoholu nie wnosimy na sale. Jak ktoś miał to trzeba było oddać na przechowanie. Ludzie zachowywali się w porządku. multikino.

A w zeszłym roku narzeczony był kolejny raz też w Multikinie na WP, ale w Szczecinie - różnica diametralna. Nie dość, że było chyba półgodzinne opóźnienie z odpaleniem seansu, to zabronili wnoszenia jakiegokolwiek jedzenia. "Proszę jedzenie sobie kupić w barze". Aha, człowiek miał całą noc wytrzymać na popcornie i nachosach. Nie wiem zresztą czy bar był czynny całą noc. Nawet głupiego energola nie można było wziąć ze sobą.
Obrazek

Awatar użytkownika
k.x.
Adept
Posty: 295
Rejestracja: pt wrz 16, 2016 10:34 am
Gender:
Status: Offline

Anime

Post autor: k.x. » pn kwie 29, 2024 5:45 am

O kurczę, nawet nie pomyślałam że mogą być takie problemy :o też byłam na maratonie Władcy pierścieni w Poznaniu i atmosfera była super - normalnie wniosłam blachę ciasta xD spokojnie oglądaliśmy film z wyjątkami gdy cała sala śmiała się na memicznych momentach i nawet poznałam parę osób
Ktooo stwooorzyyyył.... falujące morze, falujące morze.... ~~~~~~

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości