Prywatna biblioteczka

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Alexandrus888 » sob paź 24, 2020 8:23 pm

Dressykamila1 pisze:
sob paź 24, 2020 7:27 pm
Ciekawa też jestem co dostali inni w kopercie lecz nigdzie nikt tego nie pokazuje :lol:
Pokażę jak przyjdzie paczka. Ale widzę, że na bogato dają w tych kopertach :O Mam tylko nadzieję, że nie trafią się jakieś karty do gier, bo nie uzbieram całej ich kolekcji, więc nie będę mógł grać, a są biedne w grafiki.
PS ludzie się chwalą zakupami na Insta, więc można zerknąć ;)

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Yuriko » sob paź 24, 2020 9:04 pm

Alexandrus888 pisze:
sob paź 24, 2020 8:23 pm
Mam tylko nadzieję, że nie trafią się jakieś karty do gier, bo nie uzbieram całej ich kolekcji
Raczej wątpię, bo karty były dodawane tylko do prenumerat.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Alexandrus888 » sob paź 24, 2020 9:13 pm

Na tym właśnie polegają koperty niespodzianki - dostajemy resztki dodatków do prenumerat.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Yuriko » sob paź 24, 2020 9:17 pm

Serio? Myślałam, że tylko zakładki i jakieś gratisy, które były na koniec roku, czy coś.

Awatar użytkownika
Dressykamila1
Posty: 29
Rejestracja: pn kwie 02, 2018 3:32 pm
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Dressykamila1 » sob paź 24, 2020 10:46 pm

Yuriko pisze:
sob paź 24, 2020 9:17 pm
Serio? Myślałam, że tylko zakładki i jakieś gratisy, które były na koniec roku, czy coś.
Tak ^^ U mnie to był magnes z Yony, a u kogoś na ig była to zakładka (chyba na magnes)

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Archerito » sob paź 24, 2020 10:55 pm

Yuriko pisze:
sob paź 24, 2020 9:17 pm
Serio? Myślałam, że tylko zakładki i jakieś gratisy, które były na koniec roku, czy coś.
Naprawdę? Myślałem, że Chudy postarał się troszkę bardziej niż zrobienie czystek magazynowych :D

Awatar użytkownika
yikkimy
Wtajemniczony
Posty: 607
Rejestracja: pt cze 19, 2020 3:16 pm
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: yikkimy » pt paź 30, 2020 1:45 pm

Październik:
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Itachi Uchiha » pt paź 30, 2020 7:58 pm

A jak nie dostałem żadnej koperty z niespodziankami, to co mam z tym fantem zrobić? :?

@yikkimy, ho ho, widzę że kolekcja BC stopniowo rośnie. Brawo. Można prosić o kilka fotek tego artbooka, bo to chyba to? :)

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Alexandrus888 » pt paź 30, 2020 8:29 pm

Itachi Uchiha, napisz komentarz do zamówienia.

Awatar użytkownika
Gokiburi
Adept
Posty: 498
Rejestracja: śr mar 13, 2013 11:35 pm
Lokalizacja: Krk
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Gokiburi » sob paź 31, 2020 1:44 am

Podsumowanie października
► Pokaż Spoiler
Do tej pory listonosze mieścili moje przesyłki w skrzynce, a obecna chyba specjalnie wciska na chamca. Co zrobiła wczoraj z Nozakim :evil: :evil:
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
yikkimy
Wtajemniczony
Posty: 607
Rejestracja: pt cze 19, 2020 3:16 pm
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: yikkimy » sob paź 31, 2020 2:24 pm

Itachi Uchiha pisze:
pt paź 30, 2020 7:58 pm
@yikkimy, ho ho, widzę że kolekcja BC stopniowo rośnie. Brawo. Można prosić o kilka fotek tego artbooka, bo to chyba to?
Staram zbierać jak najszybciej mangi BC, żebym była na bieżąco :D Nie, to nie artbook, (BC nie ma oficjalnego artbook, jest tylko jakiś mały mini artbook jako gratis do płyty anime , jeśli nie mylę) Niestety strasznie się rozczarowałam, tam jest jak w wiki, myślałam ze tam będzie trochę zdjęć, porównanie siły, a tu coś takiego. Nawet tam nie ma nawet ciekawostek. Nastawiłam się ze tam będzie jak datebook naruto, ale cóż :(
oto tutaj przykłady:
► Pokaż Spoiler
► Pokaż Spoiler
► Pokaż Spoiler

Tak poza tym, może ktoś tutaj wie gdzie najlepiej kupować artbook?

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Itachi Uchiha » sob paź 31, 2020 5:29 pm

Alexandrus888 pisze:
pt paź 30, 2020 8:29 pm
Itachi Uchiha, napisz komentarz do zamówienia.
Ostatnim razem jak składałem zamówienia na Letni Festiwal to nie pisałem komentarza, ale i tak dostałem, temu pytam, chyba że chodziło ci oto, by napisać przy składaniu next zamówienia xD

yikkimy pisze:
sob paź 31, 2020 2:24 pm
Itachi Uchiha pisze:
pt paź 30, 2020 7:58 pm
@yikkimy, ho ho, widzę że kolekcja BC stopniowo rośnie. Brawo. Można prosić o kilka fotek tego artbooka, bo to chyba to?
Staram zbierać jak najszybciej mangi BC, żebym była na bieżąco :D Nie, to nie artbook, (BC nie ma oficjalnego artbook, jest tylko jakiś mały mini artbook jako gratis do płyty anime , jeśli nie mylę) Niestety strasznie się rozczarowałam, tam jest jak w wiki, myślałam ze tam będzie trochę zdjęć, porównanie siły, a tu coś takiego. Nawet tam nie ma nawet ciekawostek. Nastawiłam się ze tam będzie jak datebook naruto, ale cóż :(
oto tutaj przykłady:
► Pokaż Spoiler
► Pokaż Spoiler
► Pokaż Spoiler

Tak poza tym, może ktoś tutaj wie gdzie najlepiej kupować artbook?
Aha, czyli bliżej temu do data/character booka, mimo wszystko lepsze to niż nic, chociaż mogli się bardzie postarać z wykonaniem, nie wiem może dodać jakieś fotki z daną postacią przy opisie. :P
Ale przynajmniej masz już jakiś dodatek z serii, teraz pewnie czas na jakieś figurki xD

Co do artbooków, to możesz zajrzeć na ebaya, zawsze znajdziesz tam artbooki używane, ale w idealnym stanie w korzystnej cenie :P

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: romanova » sob paź 31, 2020 5:35 pm

yikkimy, Itachi Uchiha, z tego, co widzę na zdjęciach, to jest po prostu wydrukowana treść z fandom wiki (na przykład tej strony), spięta kolorową okładką. Bootleg jak nic i to bezczelny.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Meliona » sob paź 31, 2020 5:50 pm

^No, mam wrażenie, że Shueisha to o powstaniu tej książeczki nic nie wie xD

Październik u mnie:
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Itachi Uchiha » sob paź 31, 2020 5:53 pm

romanova pisze:
sob paź 31, 2020 5:35 pm
yikkimy, Itachi Uchiha, z tego, co widzę na zdjęciach, to jest po prostu wydrukowana treść z fandom wiki (na przykład tej strony), spięta kolorową okładką. Bootleg jak nic i to bezczelny.
No to jeszcze bardziej wstydziliby się... niech to tylko Shueisha się o tym dowie, to już po nich xd

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Meliona » sob paź 31, 2020 5:56 pm

Bieda wydawnictwo, co to wydało, zrobiło też takie książeczki o Deadpoolu (Marvel), Naruto, Fairy Tail (Kodansha), Kimetsu no Yaiba, Kuroshitsuji (Square Enix) itd. Wszystkie one mają od 0 do 2 ocen na goodreads xD Wygląda legit. Skąd oni wzięli kasę na licencję tylu marek od tylu różnych wydawnictw, kiedy oprócz tego wydali tylko kilka romansów (najpopularniejszy ma 9 ocen)? Znikąd, bo Japonia nic o tym nie wie. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
yikkimy
Wtajemniczony
Posty: 607
Rejestracja: pt cze 19, 2020 3:16 pm
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: yikkimy » sob paź 31, 2020 6:33 pm

Itachi Uchiha pisze:
sob paź 31, 2020 5:29 pm
Ale przynajmniej masz już jakiś dodatek z serii, teraz pewnie czas na jakieś figurki xD
Pewnie tak, jak pojawi się figurka Mereoleona albo Noelle w zbroi Valkyrie to pewno biorę :D
romanova pisze:
sob paź 31, 2020 5:35 pm
yikkimy, Itachi Uchiha, z tego, co widzę na zdjęciach, to jest po prostu wydrukowana treść z fandom wiki (na przykład tej strony), spięta kolorową okładką. Bootleg jak nic i to bezczelny.
Właśnie, od razu rozpoznałam ze treści z książki są skopiowane z Wikipedii. Czuję się źle z tym, bo wspierałam jakąś firmę, która oszukiwała. Co jest dziwniejsze, kupiłam to od book depository. Myślałam, ze ta strona sprzedaje tylko z zgodnymi prawami autorskimi.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Alexandrus888 » sob paź 31, 2020 9:18 pm

Itachi Uchiha pisze:
sob paź 31, 2020 5:29 pm
Ostatnim razem jak składałem zamówienia na Letni Festiwal to nie pisałem komentarza, ale i tak dostałem, temu pytam, chyba że chodziło ci oto, by napisać przy składaniu next zamówienia xD
Chodziło mi o to, żebyś napisał komentarz do zamówienia, że nie dostałeś. Wtedy powinni dosłać. I tak, pewnie to będzie dołączone do następnego zamówienia nie będącego prenumeratą.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: mika » sob paź 31, 2020 9:48 pm

Październik.
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: ninna » sob paź 31, 2020 10:13 pm

yikkimy pisze:
sob paź 31, 2020 2:24 pm
Tak poza tym, może ktoś tutaj wie gdzie najlepiej kupować artbook?
Ja najczęściej kupuję na eBayu. Czasem wymaga to trochę cierpliwości, jeśli chce się "uchwycić" dobrą okazję. Warto też zaglądać na Amazona - jeden z artbooków, który był bardzo drogi na eBayu, na Amazonie kupiłam za połowę tamtej ceny :D.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości